Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

тема України ЗАТВЕРДЖУЮ Завідувач циклу кримінально правових дисципл

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 9.11.2024

PAGE  6

ДЕРЖАВНА ПЕНІТЕНЦІАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

ЦИКЛ: кримінально-правових дисциплін

Навчальна дисципліна:  Пенітенціарна політика і пенітенціарна система України

        

       ЗАТВЕРДЖУЮ

Завідувач циклу кримінально-

правових дисциплін,

кандидат юридичних наук

                                           І.В. Іваньков

«___»___________________20__ року

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

щодо підготовки індивідуальних навчально-дослідних завдань

з навчальної дисципліни „ Пенітенціарна політика і пенітенціарна система України ”.

Теми № 1-4

Форма навчання: денна

I курс (1,2 семестр)

Підготував:викладач циклу кримінально-правових дисциплін,

   майор внутрішньої служби

   Майборода І.А.

Розглянуто та схвалено на засіданні циклу кримінально-правових дисциплін

«____»___________20__ року. Протокол №___

Чернігів – 2012
Індивідуальне навчально-дослідне завдання (ІНДЗ)
 є видом позаурочної

самостійної роботи навчального, навчально-дослідницького характеру і використовується в процесі вивчення програмного матеріалу навчального курсу і завершується разом зі складанням підсумкового заліку з даної навчальної дисципліни.

Мета ІНДЗсамостійне вивчення частини програмного матеріалу, систематизація, поглиблення, узагальнення, закріплення та практичне застосування знань з навчальної дисципліни „Пенітенціарна політика і пенітенціарна система України” та розвиток навичок самостійної роботи.

Зміст ІНДЗце завершена теоретична або практична робота в межах навчальної програми курсу, яка виконується на основі знань, умінь і навичок, одержаних в процесі лекційних, семінарських занять, що охоплює декілька тем або зміст навчального курсу в цілому.

Основні вимоги до індивідуального навчального-дослідного завдання

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Назва індивідуально-дослідне навчальне завдання повинна відповідати назві що є у загальному переліку тем. Деякі зміни до обраної теми погоджуються з науковим керівником.

1.2 При написанні індивідуального навчально-дослідного завдання курсант повинен обов'язково посилатися на авторів і джерела, з яких використано матеріали або окремі результати.

1.3 В  індивідуальному навчальному-дослідному завданні необхідно стисло, логічно і аргументовано викладати зміст і результати наукового дослідження, уникати загальних слів, бездоказових тверджень, тавтології.

1.4 ІНДЗ до захисту подається зброшурованим.

1.5 Індивідуальне навчально-дослідне завдання повинно вміщувати:

  •  титульний лист;
  •  зміст;
  •  вступ;
  •  основну частину;
  •  висновки;
  •  список використаних джерел;
  •  додатки (при їх наявності).

2. ВИМОГИ ДО НАПИСАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНОГО ЗАВДАННЯ

2.1 Титульний лист індивідуального навчально-дослідного завдання містить:

  •  найменування вищого навчального закладу, де виконана завдання;
  •  прізвище та ім'я та по батькові автора, № групи, курс;
  •  назву індивідуального навчального-дослідного завдання;
  •  спеціальне звання, прізвище, ім'я та по батькові наукового керівника або консультанта;
  •  місто і рік.

2.2 Зміст

Зміст подають на початку індивідуального навчального-дослідного завдання. Він містить найменування та номери початкових сторінок вступу, усіх розділів та підрозділів, висновків, списку використаної літератури, додатків.

2.3 Перелік умовних позначень, символів одиниць, скорочення термінів (за необхідності)

Якщо в ІНДЗ вжито специфічна термінологія, а також використано маловідомі скорочення, нові символи, позначення і таке інше, то їх перелік може бути поданий в роботі у вигляді окремого списку, який розміщують перед вступом.

2.4 Вступ

Розкриває сутність і стан вивчення проблеми та її значущість, підстави і вихідні дані для розробки теми, обґрунтування необхідності написання роботи.

2.5. Основна частина

Основна частина індивідуального навчально-дослідного завдання складається з двох або трьох розділів. Кожний розділ починають з нової сторінки. В першому розділі основної частини подають:

  •  огляд літератури за темою і вибір напрямків досліджень;
  •  виклад загальної методики і основних методів дослідження.

У другому розділі основної частини подають:

  •  проведені теоретичні дослідження;
  •  експериментальну частину і методи досліджень.

У третьому розділі основної частини подають:

  •  розрахункову частину;
  •  аналіз і узагальнення результатів дослідження.

2.6. Висновки

Викладають наукові і практичні результати, одержані в ІНДЗ, які повинні містити формулювання розв'язаної проблеми наукової теми, її значення для науки. В першому пункті висновків коротко оцінюють стан питання. Далі у висновках розкривають методи вирішення поставленої в роботі наукової теми, їх практичний аналіз. Висновки також повинні містити рекомендації щодо практичного використання результатів дослідження.

2.7 Список використаних джерел

Список використаних джерел слід розміщувати в такому порядку: Конституція України, Закони України, а далі в алфавітному порядку за першою літерою прізвища автора.

2.8 Додатки

За необхідності до додатків доцільно включати допоміжний матеріал, необхідний для повноти сприйняття ІНДЗ (таблиці, формули, розрахунки, ілюстрації і т. ін.).

3. ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНОГО ЗАВДАННЯ

3.1 Загальні вимоги

ІНДЗ друкують на одній стороні аркушу білого паперу формату А4 (210х297мм) через півтора міжрядкових інтервали (шрифт Times New Roman, 14 пт.)

Обсяг ІНДЗ повинен становити до 30 сторінок друкованого тексту. Текст індивідуального навчально-дослідного завдання необхідно друкувати, залишаючи відступи на папері таких розмірів: лівий, верхній, нижній - 20 мм, правий - 10 мм. Друкарські помилки, описки і графічні неточності, які виявилися в процесі написання індивідуально-дослідне навчальне завдання, можна виправити підчищенням або зафарбуванням білою фарбою і нанесенням на тому ж місці виправленого тексту.

Заголовки структурних частин індивідуально-дослідне навчальне завдання "ЗМІСТ", "ВСТУП", "РОЗДІЛ" тощо, друкують великими літерами симетрично до тексту. Заголовки підрозділів друкують маленькими літерами (крім першої великої) з абзацу і з відступом.

3.2 Нумерація

Нумерацію сторінок подають арабськими цифрами. Першою сторінкою індивідуально-дослідне навчальне завдання є титульний аркуш, який включають до загальної нумерації сторінок індивідуально-дослідне навчальне завдання. На титульному аркуші номер сторінки не ставлять, на наступних сторінках номер проставляють у правому верхньому куті сторінки. Примітки до тексту і таблиць, в яких вказують додаткові пояснювальні дані, нумерують послідовно в межах однієї сторінки.

3.3 Таблиці

Таблиці нумерують послідовно у межах розділу. Кожна таблиця повинна мати номер, який розміщують у правому верхньому куті над назвою, наприклад, "Таблиця 1.2" (друга таблиця першого розділу) і назву, яку розміщують над таблицею і друкують симетрично до тексту. Назву починають з великої літери і не підкреслюють.

Таблицю розміщують після першого згадування про неї в тексті, таким чином, щоб її можна було читати без повороту переплетеного блоку індивідуально-дослідне навчальне завдання, або з поворотом за годинниковою стрілкою. Таблицю з великою кількістю рядків можна переносити на інший аркуш, перед продовженням писати, наприклад, "Продовження таблиці 1.2".

3.4 Посилання

При написанні індивідуально-дослідне навчальне завдання студент повинен давати посилання на джерела з яких використовується інформація. Посилання в тексті ІНДЗ на джерела роблять згідно з їх переліком у квадратних дужках, наприклад, [11, с.5].

3.5 Список використаних літературних джерел

Літературу можна розміщувати в списку одним із таких способів: в алфавітному порядку прізвищ авторів наукових праць або в порядку появи посилань у тексті.

3.6 Додатки

Додатки оформлюють як продовження ІНДЗ на наступних її сторінках, розміщуючи їх у порядку появи посилань на них у тексті.

Додатки слід позначати послідовно великими літерами української абетки, за винятком літер Г, Е, І, І, Й, О, Ч, Ь, наприклад, додаток А, додаток Б і т. і..

4. ПОРЯДОК ЗАХИСТУ ІНДИВІДУАЛЬНОГО НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНОГО ЗАВДАННЯ

4.1 Процедура захисту складається з короткої доповіді курсанта (студента) (до 10 хвилин) про мету, зміст і конкретні пропозиції, що містяться в індивідуальному навчально-дослідному завданні; відповідей на зауваження і пропозицій наукового керівника; відповідей на запитання членів комісії.

ІНДЗ оцінюється на "відмінно", "добре", "задовільно", і "незадовільно".

4.2 Оцінка за ІНДЗ , яка попередньо виставлена науковим керівником може бути знижена в разі незадовільного захисту.

4.3 Якщо після захисту ІНДЗ отримано оцінку "незадовільно" курсанту (студенту) надається можливість переоформити її, або обрати іншу тему і через 20 днів подати її на цикл для повторного захисту.

4.4  Критерії оцінювання ІНДЗ курсантів:

  •  "відмінно" - якщо виявлено: всебічні, систематизовані, глибокі знання програмного матеріалу, уміння вільно виконувати завдання, знання основної і додаткової літератури на рівні творчого використання; грамотне та логічне викладення інформації; самостійність роботи; наявність не більше 1-2 незначних помилок (через неуважність, обмовки); повнота виконання практичної частини; наявність висновків;
  •  "добре" - якщо виявлено: повні знання програмного матеріалу, успішне виконання завдань і засвоєння основної літератури на рівні аналогічного відтворення; певна логічна послідовність, зрозумілість викладеного матеріалу; наявність не більше 2-3 незначних помилок; можлива деяка неповнота відповіді або невірність літературної мови, правильність виконання практичної частини, без суттєвих помилок; наявність висновків;
  •  "задовільно" - якщо виявлено: не досить повні знання основного програмного матеріалу, здатність упоратися з виконанням завдань на рівні репродуктивного відтворення; наявність не більше 1-2 суттєвих помилок (на прикладі невміння використовувати знання в конкретній практичній ситуації); неповна відповідь, незв'язна його побудова;
  •  "незадовільно" - якщо виявлено: відсутність знання або нерозуміння більшої або найбільш суттєвої частини матеріалу; суттєві помилки, які не виправлені, незв'язне викладання матеріалу; суттєві помилки при виконанні практичної частини, недосяжність мети практичної частини завдання.

Індивідуальні навчально-дослідні завдання:

МОДУЛЬ 1.

ЗМІСТОВНИЙ МОДУЛЬ 1.

  1.  Принципи на яких була заснована пенітенціарної політики в Європі  на різних історичних проміжках (короткий екскурс).
  2.  Філософське обґрунтування необхідності гуманізації процесу виконання покарань.
  3.  Особливості формування пенітенціарної політики (кримінально-виконавчого законодавства) Києворуської доби і її система виконання покарань.
  4.  Особливості формування пенітенціарної політики (кримінально-виконавчого законодавства Литовсько-Руської доби і її система виконання покарань.
  5.  Особливості формування кримінально-виконавчого законодавства  та система виконання покарань Запорізької Січі.
  6.  Реформування кримінально-виконавчої системи і законодавства України наприкінці XVII ст. губернатора Малоросії князя О. Б. Куракіна.
  7.  Погляди Чезаре Беккаріа на формування пенітенціарної політики.
  8.  Життєвий внесок у формування пенітенціарної системи Джона Говарда.
  9.  Основні відмінності Пенсільванської пенітенціарної системи від Обернської.
  10.  Історичне формування пенітенціарної політики за часів епохи Відродження.
  11.  Діяльність Товариства піклувального про тюрми в ХІХ сторіччі.
  12.  Загальна характеристика пенітенціарної політики України за часів Тимчасового Уряду; УНР; Гетьманату; Директорії.
  13.  Особливості пенітенціарної політики України в роки Великої Вітчизняної війни, а також в повоєнний період.
  14.  Досвід реформування карно-виконавчих систем Східної Європи та шляхи його використання при розбудові пенітенціарної системи України”.
  15.  Тюремна реформа в посттоталітарних країнах.
  16.  Основні фактори, що впливають на формування сучасної пенітенціарної політики України та їх характеристика.
  17.  Пенітенціарна політика – складова частина соціальної політики України.
  18.  Введення нових видів кримінальних покарань (громадські примусові роботи без позбавлення волі) та нових видів установ виконання покарань (таборів примусових робіт та реформаторіїв для неповнолітніх).
  19.  „Відмова від смертної кари - нова пенітенціарна політика України.”

ЗМІСТОВНИЙ МОДУЛЬ 2.

  1.  Перші джерела пенітенціарної політики в Європі.
  2.  Основні джерела пенітенціарної політики в Російській імперії.
  3.  Особливості  джерел пенітенціарної політики Радянського союзу.
  4.  Загальна характеристика «Статуту про триманих під вартою»  в редакціях 1857, 1886, 1890 років;
  5.  Прийняття ВТК УСРР 1925 р. – визначна подія в історії сучасної пенітенціарної системи України;
  6.  Історичне значення проекту Виправно-трудового кодексу України 1931 р.
  7.  Порівняльна характеристика Виправно-трудового кодексу України 1925 р. та Виправно-трудового кодексу 1971 р.
  8.  Порівняльна характеристика Виправно-трудового кодексу України 1971 р. та Кримінально-виконавчого кодексу України 2003 р.
  9.  Пенітенціарний персонал Європи  в минулому і вимоги до нього сьогодні.
  10.  Пенітенціарний персонал за царської Росії.
  11.  Вимоги до пенітенціарного персоналу за часів СРСР на різних етапах його розвитку.
  12.  Вимоги до пенітенціарного персоналу за часів незалежної України.
  13.  Зміни в кадровому забезпеченні діяльності пенітенціарної системи України та СРСР в цілому в перші роки війни;
  14.  Значення PR-технологій для формування позитивного іміджу пенітенціарної системи в цілому. І чи потрібно це взагалі?
  15.  Діяльність Народного комісаріату внутрішніх справ на Україні;
  16.   „Колись єдине ціле – Державна пенітенціарна служба України та Міністерство внутрішніх справ”  Історичний аспект.
  17.  Міжнародний досвід в проведенні PR-компаній на підтримку своїх пенітенціарних систем.

Викладач  циклу кримінально-правових дисциплін

майор внутрішньої служби                                                                                 І.А. Майборода




1. Особенности учета чековой и аккредитивной формы расчета
2. Реферат- Педагогичекие взгляды Блонского Павла Петровича
3. Дипломная работа- Организация отбора персонала на предприятии
4. . Ликвидность и платежеспособность коммерческих банков
5. и др Книги четырех и более авторов Когда более трех авторов описание делается следующим образом- Рацио
6. Державна регіональна економічна політика її суть мета та основні завдання
7. Тема- Встроенные и пристыковочные системы защиты ПО от несанкционированного копирования Цель- Изучи
8. на тему Культовое зодчество в Чернигове в XII веке по истории архитектуры Графика 3 курс
9. см далее поставьте цифру 4 рядом с характеристикой лучше всего описывающей ваш способ решения проблем ци
10. А класса Алексеева Виктора
11. Введение1
12. Софисты происхождение педагогики и культурного идеала
13. х годов С появлением моста Пхукет начал привлекать внимание первых иностранных туристов
14. Об утверждении положения об условиях труда рабочих и служащих занятых на работах в лесной промышленности
15. Она характеризует условия в которых протекает конкуренция
16. Тема- Гарантии и компенсации Вопросы- Понятие функции классификация
17. Перспективы развития технологий ПК на примере PD (Personl Digitl ssistnt)
18. головная боль При сборе анамнеза установлено что все они накануне в магазине купили алычовую пастилу
19. ВведениеВиноградные вина Виноградное вино напиток получают в результате спиртового брожения виноградно
20. ЛЕКЦИЯ 4РАЗВИТИЕ КЛАССИЧЕСКОЙ ПОЛИТИЧЕСКОЙ ЭКОНОМИИ В ТРУДАХ ЭКОНОМИСТОВ XIX ВЕКА- ПОСЛЕДОВАТЕЛИ И ОППОНЕНТЫ1