У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

і. Великий відсоток застосування ферментів припадає на харчову промисловість наприклад на виробництво спир

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-03-13

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 13.5.2025

Вступ

 Нa сьогоднішній день амілолітичні ферментні препарати мають широкий спектр застосування в різних галузях промисловості. Великий відсоток застосування ферментів припадає на харчову промисловість, наприклад на виробництво спирту як каталізатора процесу розрідження і оцукрювання сировини. Також ферменти застосовуються в технічний цілях, хімічній промисловості,у фармацевтичних цілях, а також у якості діагностичних препаратів.

 Амілолітичні ферменти широко використовують для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Використання цих ферментів у медицині вельми перспективно, і, безсумнівно буде розширюватися.Труднощі в застосуванні ферментних препаратів для цілей медицини полягають у необхідності очищення їх від пірогенних речовин, токсинів та інших домішок.Основна функція амілази полягає в переварюванні крохмалю і глікогену.У зв'язку з наявністю полісахаридних фрагментів у складі клітинної стінки бактерій, наголошується розщеплення цих полісахаридів і розвиток бактеріостатичної дії амілази, яка найбільш виражена з ферментів цього підкласу - у лізоциму.Спільна дія цих ферментів забезпечує  захист проти бактеріальної інфекції.

Виробництво  амілолітичних ферментних препаратів набуло дуже широкого використання в промисловості.Для фармацевтичних  цілей амілазу отримують з твердої сировини.В даний час головним джерелом амілази є прокаріоти,особливі бактерії,гриби і найрідше-дріжджі.Для вирощуваня посівної культури використовуються ферментатори,що класифікуються за конструктивними

та проектними вимогами:

-герметизовані ферментатори з механічним перемішуванням барботажного типу;

-інтенсивного масообміну,практично ідеального механічного перемішування,без градієнтні по температурі та концентрації;

-герметизовані з пневматичним перемішуванням.

  В даному дипломному  проекті досліджується ферментатор з пневматичним перемішуванням і аеруванням середовища.До цього типу відносяться ферментатори різних конструкцій,всередині яких розташовані форсунки,дифузори,барботери,по яким подається значна кількість повітря,що забезпечує потрібне перемішування середовища і потреба мікроорганізмів в кисні Апарат-ферментатор використовується для вирощування цвілевих грибів в рідких живильних середовищах,де передбачається інтенсивне перемішування середовища,підвід повітря для дихання мікроорганізмів і відвід біологічного тепла.

У дипломному проекті вирішується питання про доцільність заміни робочого органу-аератора на інший,для інтенсифікації процесу масообміну.Отже, при модернізації,ми змінимо конструкцію аератора ,що збільшить подачу повітря та проходження його через прорізи,а також збільшить інтенсивність перемішування грибів у живильному середовищі.


Зм
.

Лист

документа.

Підпис

Дата

Арк.

1

Модернізація ферментатора з пневматичним перемішуванням об`ємом 40 м³

 Розроб.

Вторенко О.І.

 Перевір.

Шутюк В.В.

 Реценз.

Н. Контр.

 Затверд.

Таран В.М.

Вступ

Літер.

Аркушів.

2

НУХТ ІМ та ПТ-4-9 2011

Змн.

Арк.

№ докум.

Підпис

Дата

Арк.

2

Вступ




1.  Семенов Сергей 5242 1 Денисов Михаил 2791
2. Контрольная работа- Сенсорное воспитание дошкольников
3. S2s If bsds [00005 Then Ht H2s If ds [0
4. темаприрода солнца
5. Основные этапы и итоги развития промышленного производств
6. Стань дизайнером своего лета 2012 01.html
7. Как избежать ошибок в правописании прилагательных
8. 1 Визначаємо вантажний об~єм камери зберігання- 1
9. Тема- Государственный кредит
10. МолотоваРібббентропа