Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

реферату- Розвиток інтернетжурналістики в україніРозділ- Журналістика Розвиток інтернетжурналістики в у

Работа добавлена на сайт samzan.net:


Назва реферату: Розвиток інтернет-журналістики в україні
Розділ: Журналістика

Розвиток інтернет-журналістики в україні

Феномен електронних видань спочатку поширився на північноамериканських землях. 1994 року 57 % щоденних американських газет уже були підключені до електронної мережі, що дозволяло здійснювати широкий обмін базами даних. Сьогодні кількість електронних версій світових друкованих мас-медіа збільшується. Щодо України, то такий вид журналістики нині лише розвивається. Але керуватися тими ж принципами подання інформації, що й друковані ЗМІ в Інтернет-індустрії неможливо. По-перше, значно відрізняється аудиторія, по-друге, стиль має бути іншим, тобто адаптованим для сприйняття через Інтернет.

Більшість аудіовізуальних та друкованих ЗМІ мають власні електронні версії. В Україні сьогодні це переважно аналог друкованого видання, яке без змін подається в електронному варіанті. Така Інтернет-продукція має менше шансів на успіх, ніж та, що адаптована для інтерактивного сприйняття. Одна й та ж новина по-різному має подаватися і, відповідно, сприйматися читачем друкованих мас-медіа і електронних. Хоча є загальні принципи, які стосуються і “комп’ютерної журналістики”. Наприклад, правила наближення інтересів, упроваджені Французьким Центром з підготовки та вдосконалення журналістів. Існує чотири вектори впливу на читача: часовий, емоційний, просторовий і орієнтація на аудиторію. Останні два значно впливають на стиль висвітлення новин в Інтернеті.

Інтернет-бізнес має свої закони, хоча мета однакова - привернути й утримати увагу споживача інформації. Якщо газета робить ставки переважно на інтригуючі заголовки, радіо - на стислі інформаційні повідомлення, телебачення - на яскравий відеоряд, то журналістика в Інтернеті частково містить усі попередні можливості сприйняття інформації. Наприклад, сьогодні Radio-France є доступним через Інтернет у будь-якій точці земної кулі, але за передплатою. До речі, так за умов передплати працюють українські мас-медіа. Зокрема, інформаційні агентства, які поширюють інформацію електронною поштою або розміщують основні заголовки новин на своїй веб-сторінці, повний доступ до яких можна мати, лише оформивши передплату (УНІАН, Інтерфакс).

Якщо веб-сайт основний прибуток отримує не за рахунок передплатників, а лише від рекламодавців, гаманець створювачів сайту збільшується залежно від кількості відвідувачів. Універсальною принадою залишаються свіжі новини, які займають першу сторінку звичайної газети, починають кожний час радіо ефіру і є обличчям телевізійного каналу. Правильне висвітлення новин на веб-сторінках - перший крок до успіху у світі в Інтернет, що означає з потенційних клієнтів усієї планети відібрати свою аудиторію, інформаційний запит якої буде задоволено. І чим більше вона буде, тим краще. Якщо розміщувати звичайну газету або журнал в Інтернеті, залишаючи зміст таким, як і в друкованому варіанті, то автоматично ймовірна кількість потенційних клієнтів зменшується, що, зрозуміла річ, впливає на прибуток.

Якими словами рекламіст купує увагу клієнта? Дешево (або навіть безплатно), якісно, швидко. Інтернет відповідає цим вимогам як з боку користувача, так і з боку власника сайту. Нині без зайвих зусиль безплатно і дуже швидко можна мати найважливішу інформацію. Шалений темп розвитку технологій кінця двадцятого століття - це лише початкова швидкість наступного. А розумно економити свої гроші і час модно буде завжди. Оперативність і простота - перше, чого потребує людина, яка користується Інтернет. Ці принципи доволі популярні в телеіндустрії новин, де основне сприйняття інформації, а саме 80 відсотків, глядач дістає через зображення. Сьогодні телевізор в Інтернет - не дивина. На сайтах телеканалів, крім загальної інформації про них, можна подивитися відеопродукцію: від фільмів до телевізійних програм.

Нині в Україні такий вид бізнесу, як журналістика в Інтернет лише набуває розвитку. І від того, який буде закладено фундамент, залежатиме його подальша доля.




1. Джон Ирвинг Молитва об Оуэне Мини
2. Право интеллектуальной собственности
3. Реферат- Психическая напряженность и ее влияние на деятельность
4. Пермский государственный педагогический университет Кафедра анатомии физиологии и валеологии
5. Тема 1. Происхождение денег их сущность и функции
6. Хозяйственными товариществами и обществами признаются коммерческие организации с разделенным на доли вкл
7. тема ndroid 41 Процессор Qulcomm Dul Core 15 GHz Оперативная память 768M LPDDR Жесткий диск Builtin 4G flsh Memory Дисплей 10
8. облысты~ о~ушылар Сарайы мен аудандарда~ы мен ~алаларда~ы балалар шы~армашылы~ы ~йлері жас натуралистер
9. Проблемы автомобилестроения
10. закрытие группы на выполнение поставленных задач и достижение целей празднование окончания работы и нак
11. аудит. Актуальность темы исследования заключается в том что проверка и ведение учета денежных средств пр
12. .1. Основным режущим элементом любого инструмента является режущий клин рис
13. Путь к звездам ПОЛОЖЕНИЕ 12 марта г
14. Енергетичний обмін організмів здійснюється у три послідовних етапи- а підготовчий; б безкисневий
15. Ультразвук
16. Тема предательства и подвига
17. Веселый слон С 1 по 4 класс Заявка до 20 марта Команда из 6 человек - 3 девочк
18. на тему Разработка программы выдачи дерева системных объектов ОС Windows Проверил- Флоренсов
19. Виды маркетинга и их особенности
20. Реферат- Мифы корпоративной стратегии