Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
11. Відповідно до Федерального закону про соціальне забезпечення, інваліди в Німеччині мають такі права та пільги:
1. Право використання вагону першого класу при проїзді залізницею з білетом другого класу. Така пільга належить лише особам, які отримують допомогу згідно закону про соціальний захист чи Федерального закону про компенсації.
Також здійснюється виплата «допомоги на дітей», у тому випадку, якщо діти інваліди. Для дітей інвалідів допомога виплачується навіть після досягнення ними 27 років, якщо така дитина не може сама себе забезпечити матеріально, а інвалідність була встановлена до досягнення нею 27-річного віку.
12. Завданнями установ для дезадаптованих дітей і підлітків є:
13. У Німеччині фахівець, який має диплом з соціальної роботи, знаходить робоче місце у різних сферах: благодійних установах, оплачуваних з бюджету громад, на кошти церкви, іноді з державних коштів. Завдання соціального працівника як професіонала надати підтримку особам, які потрапили в тяжке соціальне становище. Соціальний працівник включається у сфери діяльності, які охоплюють: державні установи, громадські і приватні організації, різні центри і служби соціального забезпечення, лікарні, підприємства, а останнім часом також організації і групи самодопомоги. Для соціальних послуг характерним є те, що вони із приватного незалежного сектора усе більше переходять під опіку держави.
14. Центри можуть включати такі відділення: приймальне відділення; відділення діагностики соціальної дезадаптації; відділення реалізації програм соціальної реабілітації; відділення соціально-правової допомоги; сімейна виховна група.
15. Робота з дітьми і підлітками має два аспекти: турбота про підлітків і допомога у вихованні. Турбота про підлітків охоплює всі заходи щодо організації вільного часу або дозвілля дітей і підлітків: діяльність молодіжних центрів, робота в молодіжних організаціях, робота в сфері освіти молоді, сприяння і допомога спортивному руху, будівництво спортивних майданчиків, заходи щодо проведення канікул, допомога в проведенні відпочинку, міжнародні зустрічі, охорона прав і праці підлітків. Це превентивна робота з дітьми і підлітками.
До «допомоги у вихованні» можна віднести надання соціальної допомоги підліткам і тим сім'ям, в яких є значні труднощі, наприклад, проблеми у вихованні, спілкуванні, насильство в сім'ї, аномалія у поведінці батьків, дітей і підлітків. Перші заходи і закони про захист дітей і підлітків з'явилися в кінці XX ст.
16. Закон про втікачів з дому і бездомних дітей. Його метою є: задоволення потреб дітей, що втекли з дому; повернення підлітків в сім'ю і надання їм допомоги; зміцнення відносин у сім'ї і сприяння молоді при вирішенні сімейних проблем; надання допомоги підліткам при визначенні перспектив на майбутнє.
17. Визначено основні напрямки, необхідні для соціальної роботи в рамках комуни (Дж. Мазотті):
18. У Німеччині фахівець, який має диплом з соціальної роботи, знаходить робоче місце у різних сферах: благодійних установах, оплачуваних з бюджету громад, на кошти церкви, іноді з державних коштів. Завдання соціального працівника як професіонала надати підтримку особам, які потрапили в тяжке соціальне становище. Соціальний працівник включається у сфери діяльності, які охоплюють: державні установи, громадські і приватні організації, різні центри і служби соціального забезпечення, лікарні, підприємства, а останнім часом також організації і групи самодопомоги. Для соціальних послуг характерним є те, що вони із приватного незалежного сектора усе більше переходять під опіку держави.
19. діяльність соціальних працівників розповсюджується на: різні урядові установи; підприємства; офіси; школи; центри охорони здоров'я; агентства з охорони сім'ї і дитини; центри фізичного і психічного здоров'я; госпіталі; психіатричні лікарні; військові підрозділи; церкви; в'язниці.
20. Медікейд - Це програма медичних послуг особам, які живуть нижче за «межу бідності».
Соціально-виховні (реабілітаційні) центри - Це установи, в яких здійснюються процес сприяння соціалізації, реабілітації, а також лікування і виховання осіб, які опинилися в скрутній ситуації, з психічними і фізичними відхиленнями.
ПАР - психоактивних речовин
Дитячі центри захисту це специфічні служби допомоги для сімей з проблемами насильства (фізичні, психічні, сексуальні).