Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

Подписываем
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Предоплата всего
Подписываем
3-вар
1)Госпрозрахунок: -метод господарювання, основними принципами якого є поєднання централізованого планового керівництва виробничими об’єднаннями і підприємствами з боку держави з їхньою певною господарською самостійністю; самоокупність та рентабельність; матеріальна зацікавленість підприємств і обєднань та їхніх працівників у результатах праці і матеріальна відповідальність за ці результати. 2)а б е. 3)в обов’язкової загальної середньої освіти; 4) в. 5)в кінці 60-х – поч. 70-х було проведенно спробу реалізації трьох “надпрограм М. Хрущова”: а)осоєння цілинних і перелогових земель; б)”кукурудзяна та горохова епопея”; в) “м’ясна кампанія”; У сільському господарстві реформи привели до зростання валового виробництва на 35% покращення матеріального рівня життя колгоспників. Проте хрущовські над програми зазнали краху, призвівши до порушення структури посівів зернових, скорочення поголів’я 6)Шістдесятники- назва нової генерації (покоління) радянської та української національної інтелігенції, що ввійшла у культуру та політику в СРСР в другій половині 1950-х – у період тимчасового послаблення комуністично –більшовицького тоталітаризму та хрущовської «відлиги» і найповніше себе творчо виявила на початку та в середині 1960-х років. Основу руху шістдесятників склали В. Дрозд, Гр.Тютюнник, В.Симоненко, Л.Костенко, Є.Гуцало. Шістдесятники протиставляли себе офіційному догматизмові, сповідували свободу творчого самовираження, культурний плюралізм, пріоритет загальнолюдських цінностей над класовими.
4-вар
1)Партноменклатура- у вузькому формально-правовому значенні- назва посад керівників у Партії, адміністрації, економіці та суспільстві. До номенклатури належав порівняно невеликий клас населення Радянського Союзу і країн Східного блоку, який обіймав різні адміністративні посади в усіх сферах діяльності в цих країнах: уряд, промисловість, с/г, освіта і т.д. Зазвичай вони були членами комуністичної партії.2)а-11. 3)г 4)а 5)1-відкритті протести до влади 2-самвидав журнал-«Укр. Вісник» 3-мирні мітинги і демонстрації. 6)Двадцятий з’їзд КПРС, відбувся у Москві 14-25 лютого 1956. Найбільш відомий засудженням культу особи і, побічно, ідеологічної спадщини Сталіна. 7)У 1779р. вперше за тривалий період української історії, смертність сільських жителів перевищила народжуваність – розпочалася депопуляція. На початку 90-х років вона стала явищем, характерним для всієї республіки. Фактично повністю зрусифікованими були українські міста, за винятком західних областей. Все рідше звучала українська мова. Русифікація стала державною стратегією, а головний напрям розвитку національних відносин полягав у підтягуванні етносів до мови і культури «великого російського народу».