Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

На якій стадії життєвого циклу галузі згідно теоретичних постулатів інвестування підприємствами галузі д

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2015-12-26

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 18.5.2024

ПЕРЕЛІК ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ

1. На якій стадії життєвого циклу галузі, згідно теоретичних постулатів інвестування, підприємствами галузі дивіденди виплочуються переважно в грошовій формі та в максимальних обсягах?

  1.  Народження.
    1.  Зростання.

3. Зрілість.

2. Для якої стадії життєвого циклу підприємства головними

стратегічними цілями інвестиційної діяльності є: збільшення обсягів

операційної діяльності, зниження собівартості продукції, зростання

суми власного капіталу?

  1.  Дитинство.
    1.  Юність.
      1.  Рання зрілість.

3. Капітальна інвестиція передбачає:

  1.  Здійснення капітальних або фінансових інвестицій за рахунок доходу (прибутку), отриманого від інвестиційних операцій.
    1.  Придбання цінних паперів та інших фінансових інструментів.

3.Придбання будинків, споруд, інших об'єктів нерухомої власності, інших основних фондів та нематеріальних активів, які підлягають амортизації.

4. Інвестиційна операція, що передбачає заміну у зв'язку із фізичним зношенням або розширенням активної частини основних фондів, що були в користуванні, називається:

  1.  Модернізація.
    1.  Реконструкція.
      1.  Оновлення основних фондів.

5. Інвестиційна операція, передбачає придбання господарських об'єктів із закінченим циклом виробництва і реалізації продукції, - це:

  1.  Модернізація.
    1.  Реконструкція.
      1.  Придбання цілісного майнового комплексу.

6. Інвестиційна операція, передбачає розробку або придбання та використання у господарській діяльності нових наукових і технологічних продуктів, - це:

  1.  1.Модернізація.
    1.  2.Реконструкція.
      1.  3.Інновація.

7. Інвестиційна операція, пов'язана із суттєвим перетворенням всього виробничого процесу на основі сучасних науково-технічних досягнень, - це:

1. Модернізація.

2.Реконструкція.

  1.  Нове будівництво.

8. Інвестиційна операція, що передбачає вдосконалення і приведення активної частини виробничих основних фондів до стану, який відповідає сучасному технологічному рівню, шляхом конструктивних змін, - це:

  1.  Модернізація.
  2.  Реконструкція.
  3.  Нове будівництво.

9. Юридична (фізична) особа, яка видає замовлення на виконання робіт (послуг) на будівництво об'єктів, укладає підрядний договір (контракт), контролює вартість будівництва за строками введення, якість виконаних робіт та здійснює їх оплату, - це:

  1.  Інвестор.
    1.  Замовник.
    2.  Кредитор.

10. Вірогідна ціна, за яку майно може бути продане на ринку на дату оцінки з урахуванням додаткових інвестиційних умов продажу, - це:

  1.  Оціночна вартість майна.
    1.  Ринкова вартість майна.
      1.  Інвестиційна вартість майна.

11. Вірогідна ціна, за яку майно може бути продане на відкритому конкурентному ринку на дату оцінки за відсутності додаткових інвестиційних умов його продажу, - це:

  1.  Ринкова вартість майна.
    1.  Інвестиційна вартість майна.
      1.  Ліквідаційна вартість майна.

12. Фінансові інвестиції передбачають:

  1.  Здійснення капітальних або фінансових інвестицій за рахунок доходу (прибутку), отриманого від інвестиційних операцій.
  2.  Вкладення капіталу у різноманітні фінансові інструменти, провідну роль серед яких відіграють цінні папери.
  3.  Внесення коштів або майна до статутного фонду юридичної особи в обмін на корпоративні права, емітовані такою юридичною особою.

13. Валюта-це:

  1.  Гроші іноземних держав та їхні золотовалютні резерви.
    1.  Грошові знаки іноземних держав та інші кредитні документи, які визначаються в іноземних грошових одиницях та використовуються в міжнародних розрахунках.
    2.  Офіційні запаси іноземних грошей у центральному банку та фінансових організаціях країни.

14. Цінний папір, що засвідчує внесення її власником грошових коштів і підтверджує зобов'язання відшкодувати йому номінальну вартість цього цінного паперу в передбачений в ньому строк з виплатою фіксованого процента (якщо інше не передбачено умовами випуску), - це:

  1.  Вексель.
    1.  Казначейське зобов'язання.
      1.  Ощадний сертифікат.

15. Цінний папір без встановленого строку обігу, що засвідчує дольову участь у статутному фонді акцірнерного товариства, підтверджує членство в акціонерному товаристві та право на участь в управлінні ним, дає право його власникові на одержання частини прибутку у вигляді дивіденду, а також на участь у розподілі майна при ліквідації акціонерного товариства, - це.

 1. Привілейована акція.

2.Проста акція.

3.Інвестиційний сертифікат.

16.Цінний папір, що емітується інститутом спільного інвестування та дає право його власникові на дивіденди без участі в управлінні установою, називається.

  1.  Привілейована акція.
    1.  Проста акція.
      1.  Інвестиційний сертифікат.

17. Стандартний документ, що засвідчує право та / або зобов'язання придбати чи продати цінні папери, кошти (валютні цінності), матеріальні або нематеріальні активи (товари) на визначених умовах у майбутньому, - це:

  1.  Опціон.
    1.  Ощадний сертифікат.
      1.  Дериватив.

18. Стандартний документ, укладений як стандартизований контракт, який засвідчує право його власника купити чи продати відпо- відну кількість базового активу у визначений час у майбутньому з фіксацією ціни базового активу під час укладання контракту, визначається як:

  1.  Опціон.
    1.  Ф'ючерсний контракт.
      1.  Варант.

19. Стандартний документ, укладений як стандартизований контракт, який закріплює можливість реалізації прав його власника на придбання чи на продаж зазначеної кількості базового активу протягом визначеного терміну за фіксованою при укладанні ціною, визначається як:

  1.  Ф'ючерсний контракт.
    1.  Опціон.
      1.  Варант.

20. Цінні папери на пред'явника, що розміщуються виключно на добровільних засадах серед населення та засвідчують внесення їх власниками грошових коштів до бюджету, і дають право на одержання фінансового доходу, відомі як:

  1.  1.Ощадні сертифікати.
    1.  2.Казначейські зобов'язання.
      1.  3.Векселі.

21. Письмове свідчення банка про депонування коштів, яке засвідчує право власника на одержання після закінчення встановленого строку депозиту та відсотків по ньому - це:

  1.  Облігація.
  2.  Вексель.

3.Депозитний чи ощадний сертифікат.

22. Ознака, за якою сертифікати банків поділяються на депозитні та ощадні:

  1.  Класифікація емітентів (ощадні або комерційні банки).
  2.  Класифікація інвесторів (юридичні або фізичні особи).
  3.  За строком на який випускаються (строкові або до запитання).

23. Для фінансово-кредитних установ депозитні сертифікати є важливішим інструментом, що створює додаткові важелі позитивного впливу на ефективність їхньої діяльності. Найменш важливим з позиції результативності є те, що:

  1.  Як емітенти, фінансово-кредитні установи, виходять позичальниками на фондовий ринок.
    1.  Виникає можливість управління ліквідністю на стороні пасивів.
    2.  Змінюється структура активів на користь більш дохідних, але з великим терміном дії, суттєво не порушуючи ліквідність.

24. Згідно міжнародної та вітчизняної практики випуску депозитних сертифікатів, типовими (переважаючими) вихідними строками їх обігу є:

  1.  7-30днів.
    1.  1-6 місяців.
      1.  6-12 місяців.
      2.  Більше 1 року.

25. Цінні папери емітовані інстуціональними інвесторами, забезпечені майбутніми доходами від державних цінних паперів (боргових зобо'вязань), які є власністю інстуціональних інвесторів, називаються:

  1.  Авуари.
    1.  Девізи.
      1.  Стріпи.

26. Документ, що засвідчує володіння зазначеною у ньому особою певною кількістю акцій акціонерного товариства.

  1.  Пакет акцій.
    1.  Сертифікат акцій.
      1.  Глобальний сертифікат.

27. Погашення облігації передбачає.

  1.  Перехід права власності на облігації за умов купівлі-продажу на біржі.
    1.  Виплату номінальної вартості облігації та доходу у строки, передбачені умовами емісії.
      1.  Виплату номінальної вартості облігації та доходу у будь-який строк за рішенням емітента.

28. Відрізна частина цінного папера (облігації чи акції), що дає право її власнику на отримання процентів або дивідендів (використовується замість розписки під час отримання процентів або дивідендів):

  1.  Купон.
    1.  Стріп.
      1.  Бони.

29. Облігації, які можуть за бажанням власника бути обміняні на певну кількість акцій іншої корпорації, якими володіє емітент облігацій, називаються:

  1.  Конвертованими облігаціями.
    1.  Забезпечені облігації.
      1.  Обмінюваними облігаціями.

30. Цінні папери, що розміщуються на національному фондовому ринку і підтверджують зобов'язання України відшкодувати власнику номінальну вартість з виплатою доходу у відповідності до умов випуску (випускалися, як правило, дисконтні, у безпаперовій формі, емітент - Міністерство фінансів України), називаються:

  1.  1.Облігації внутрішньої державної позики.
    1.  2.Облігації внутрішньої державної ощадної позики.
      1.  3.Облігації зовнішньої державної ощадної позики.

31. Різновид опціону на купівлю (CALL), який випускається емітентом разом із власними привілейованими акціями чи облігаціями та надає його власнику право на придбання простих акцій даного емітента протягом визначеного періоду за встановленою ціною, - це:

  1.  Депорт.
  2.  Варант.
  3.  Індосамент.

32. Опціон, який дає власнику право купити певну кількість простих акцій за визначеною ціною (ціна виконання), протягом визначеного періоду часу або у визначений день (дата закриття) , називається:

  1.  Опціон "кол".
  2.  Опціон "пут".
  3.  Американський опціон.

33. Опціон, який може бути виконаний протягом обмеженого періоду, наближеного до закінчення строку опціону:

  1.  Опціон "кол"
    1.  Опціон ипут"
    2.  Європейський опціон.

34. Позиція в опціонній торгівлі, що займає учасник при покупці опціону на продаж, називається:

  1.  Довгий кол.
    1.  Короткий кол.
      1.  Довгий пут.

35. Чи підлягає перерахунку розмір гарантії емітента опціонів на продаж?

  1.  Не підлягає.
    1.  Регулярно.
      1.  Підлягає, тільки у випадку росту цін на базовий актив.

36. Як називається сума, що переводиться з маржинального рахунку програвшої сторони на маржинальний рахунок сторони, що виграла, по ф'ючерсному контракту, визначена розрахунковою палатою наприкінці кожного торгового дня?

  1.  Варіаційна маржа.
    1.  Операційна маржа.

37. На ф'ючерси встановлюється:

  1.  Ціна покупця й ціна продавця.
    1.  Едина ціна визначена в процесі відкритої торгівлі на біржі.
      1.  Ціна, запропонована продавцем контракту.

38. Який з нище перерахованих похідних цінних паперів за практикою ринкової діяльності більш орієнтований на реальну поставку:

  1.  Форвардна угода.
    1.  Ф'ючерсна угода.
      1.  Опціон.

39. Яка необхідна кількість акцій у звичайному вирішальному пакеті стратегічного інвестора?

1. 51%.

2. 50% + 1 акція.

  1.  25%+ 1 акція.

40. Акціонери мають право вимагати скликання загальних зборів у будь-який час із будь-якого приводу, якщо володіють у сукупності понад:

  1.  1.5%.
    1.  2.10%.
      1.  3.20%.

41. Першочергове право  на купівлю акцій нової емісії мають:

1. Іноземні інвестори.

2.Акціонери АТ.

  1.  Засновники АТ.

42. Акції закритих акціонерних товариств:

  1.  Можуть купуватися та продаватися на біржі.
  2.  Можуть вільно продаватися власником.
  3.  Можуть продаватися власником за згодою більшості акціонерів.

43. Яка з наведених причин не може бути достатнім приводом для викупу акціонерним товариством емітованих ним акцій:

  1.  Забезпечення власників конвертованих облігацій акціями.
    1.  Запобігання скуповуванню акцій товариства третіми особами.
    2.  Штучне підтримання ринкового курсу акцій при об'єктивному його падінні.

44. Викуплені акції власної емісії мають бути реалізовані або анульовані протягом:

  1.  Одного місяця.
    1.  Одного кварталу.

3.Одного року.

45. Визначте основну причину появи та розвитку ринку АДР

(Американських депозитарних розписок).

  1.  Зменшення рівня ризику роботи з іноземними цінними паперами для американських інвесторів через презентацію (а, відповідно, певне гартування) їх через банківські установи.
    1.  Конвертування за посередництвом банківських установ акцій іноземних корпорацій номінованих в різних валютах у долари США для зручності роботи з ними на національному фондовому ринку.
      1.  АДР - ефективний механізм доступу американських інвесторів до цінних паперів іноземних емітентів.

46. Акція, зростання майбутніх дивідендів за якою не очікується зовсім, визначається як:

  1.  Акція зі сталим зростанням.
  2.  Низьколіквідна акція.

3.Акція з нульовим зростанням. 4. Неприбуткова акція.

47. Модель оцінки поточної вартості акцій з постійним зростанням дивідендів відома як:

  1.  Модель Дюпона.
  2.  Модель Гордона.
  3.  Модель Фішера.

48. Ефективність дивідендної політики оцінюють за динамікою ринкової вартості акцій, а також за наступним показником:

  1.  Коефіцієнт дивідендних виплат.
    1.  Чистий прибуток корпорації на одну акцію.
    2.  Книжна вартість акції.

49. Доходність за яким цінним папером має найвищу кореляційну залежність від розміру чистого прибутку корпорації?

  1.  Прості акції.
    1.  Привілейовані акції.
      1.  Облігації.

50. Який з наведених коефіцієнтів не відносититься до показників обігу акцій?

  1.  Коефіцієнт ліквідності.
    1.  Коефіцієнт співвідношення попиту і пропозиції.
      1.  Коефіцієнт співвідношення ціни до доходності.

51. Коефіцієнт обігу акцій розраховується:

  1.  Відношенням обсягу пропозиції акцій до обсягу продажів за певний період.
    1.  Відношенням обсягу продажів за певний період до добутку загальної кількості акцій на середню ціну продажу однієї акції у відповідному періоді.
      1.  Відношенням обсягу пропозиції за певний період до добутку загальної кількості акцій на середню ціну продажу однієї акції у відповідному періоді.

52. Коефіцієнт дивідендних виплат, що показує, яка частка прибутку спрямовується на виплату дивідендів, розраховується відношенням:

  1.  1.Фонду дивідендних виплат до балансового прибутку корпорації.
    1.  2.Суми дивідендів по простим акціям до чистого прибутку корпорації.
      1.  3.Фонду дивідендних виплат до чистого прибутку корпорації.

53. Скоригована ринкова вартість пакета акцій з урахуванням додаткових інвестиційних умов його продажу - це:

  1.  Оціночна вартість пакета акцій.
  2.  Ліквідна вартість пакета акцій.
  3.  Інвестиційна вартість пакета акцій.

54. У якому виді власники не покритих опціонів можуть отримати доход до моменту виконання контракту:

  1.  Дивіденди або проценти по базовому активу.
  2.  Приріст опціонної премії.
  3.  Позитивний з позиції власника рух цін на базовий актив.

55. Доход емітента (надписувана) опціону при сприятливій кон'юнктурі ринку під час дії контракту дорівнює:

  1.  Різниці страйкової та ринкової цін на базовий актив.
    1.  Різниці страйкової та ринкової цін на базовий актив зменшеної на суму опціонної премії.
    2.  Розміру опціонної премії.

56. Вартість варанту, що випускається до простих акцій корпорації, визначається добутком кількості базового активу на:

  1.  Різницю ринкової та підписної цін.
    1.  Різницю ринкової ціни та ціни екс-прав.
      1.  Різницю ціни екс-прав та підписної ціни.

57. Вважається, що форвардні контракти мають нижчу ліквідність ніж ф ючерси, як Ви думаєте чому?

  1.  Через стандартизацію ф ючерсів, як біржових контрактів
    1.  Через обмеженість вторинного ринку форвардніх угод.
      1.  Через відсутність при роботі з форвардами клірингової палати, як гаранта виконання умов угоди.

58. Метод фінансування реальних інвестицій, що передбачає отримання в оренду предметів тривалого користування на визначений строк з правом викупу після закінчення терміну користування у разі сплати визначеної договором повної його вартості, - це:

  1.  Самофінансування.
    1.  Акціонування.
      1.  Фінансовий лізинг.

59. Метод фінансування реальних інвестицій, що передбачає тимчасове залучення капіталу на умовах забезпеченості, повернення, строковості, платності та цільового використання, - це:

  1.  Самофінансування.
    1.  Акціонування.
      1.  Кредитне фінансування.

60. Метод фінансування реальних інвестицій, що реалізується через об'єднання капіталів інвесторів на паритетних, визначених статутними документами, засадах, - це:

1. Самофінансування.

2. Акціонування.

  1.  Кредитне фінансування.




1. практикантки 4го курсу 45 ПРПС групи спеціальності практична психологія денної форми навчання Скиби І
2. Определение понятия ldquo;болезньrdquo;
3. Тема 3 Акції Акціонерні товариства ~ емітенти акцій
4. ЕМТИХАНДЫ~ С~РА~ТАР
5. Реферат- Борис Чайковский - путь в искусстве
6. Транссиб цели сооружения проектирование и строительство магистрали.html
7. Об экспортном контроле.html
8. ПОЯСНИТЕЛЬНАЯ ЗАПИСКА Представленные программы практик по профилю специальности технологической и пред
9. Тема- Анализ цепей постоянного тока с одним источником энергии 1
10. а она будет постоянна
11. Государственная служба Начало карьеры СЮВитте
12. Происхождение человека от обезьяны факт, гипотеза или миф
13. Сельскохозяйственные косилки
14. Введение [0
15. Тема 4- Управление оборотными средствами
16. . Роль техники в развитии печати
17. Реферат- Негосударственные организации в системе правоохранительной деятельности.html
18. Виды термической обработки сталей- отжиг нормализация закалка отпуск
19. Исследование Сатурна
20. РЕФЕРАТ дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук Ки