Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

судинні засоби 01 розчин адреналіну 1 мл 10 розчин кофеїну 1 мл підшкірно засоби що стимулюють дихання 1

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 24.11.2024

20. невідкладна допомога при ураженні електричним струмом 

Невідкладна допомога. Насамперед постраждалого звільняють від контакту з електрострумом (якщо це не зроблено раніше). Вимикають джерело електроживлення, а якщо це неможливо, відкидають обірваний провід діелектричним предметом (дерев'яним сухим ціпком). Якщо той, хто надає допомогу, одягнений у гумові чоботи і гумові рукавички, то можна відтягнути потерпілого від електропроводу. При зупинці дихання проводять штучне дихання, вводять серцево-судинні засоби (0,1% розчин адреналіну - 1 мл, 10% розчин кофеїну - 1 мл підшкірно), засоби, що стимулюють дихання (1% розчин лобеліну - 1 мл внутрівенно чи повільно внутрішньом'язово), потім накладають стерильну пов'язку на електроопікову рану.
Штучне дихання продовжують киснево-повітряною сумішшю чи чистим киснем через маску, внутрівенно вводять 40% розчин глюкози з 0,5 мл 0,006% розчину корглікону Штучне дихання не припиняють протягом тривалого часу. При зупинці серця - непрямий масаж серця, 0,1% розчину адреналіну - 1 мл і 10 мл 10% розчину хлориду кальцію.
Госпіталізація. Транспортування в положенні лежачи на ношах в опікове чи хірургічне відділення.

21. правила безпеки при роботі з отруйними та сильнодіючими речовинами

Усі роботи, зв'язані з виділенням шкідливих газів і пари, проводять у витяжних шафах при діючій вентиляції.

Кожен співпрацівник лабораторії повинен знати, які речовини, матеріали, обладнання знаходяться в можливій зоні джерела загоряння і які засоби пожежогасіння можна використовувати. Після закінчення робочої зміни працівник лабораторії повинен перевірити і привести до порядку робоче місце, прилади і апарати, а останній, що виходить із лабораторії, повинен перевірити, чи закриті крани газових пальників, чи вимкнуті усі електронагрівальні прилади; закрити загальні газові і водяні крани; вимкнути вентиляцію, закрити всі кватирки і вікна; перевірити, чи немає тліючих предметів і чи не залишилося не прибраного промащеного ганчір'я; вимкнути освітлення, групові автомати на електрощиті; віддати ключі від лабораторії вахтовому.

Усі реактиви в лабораторії необхідно зберігати в тарі з надписом, що вказує її вміст, концентрацію. Забороняється зберігання реактивів без найменування (етикеток).

Необхідно забезпечення вільних проходів в приміщеннях і коридорах і доступу до засобів пожежогасіння. Недопустимо прибирати пролиті випадково вогненебезпечні рідини при запалених пальниках і увімкнених електронагрівальних приладах; зберігати і споживати харчі і молоко.

При роботі у вечірній і нічний час, а також при виконанні особливо небезпечних робіт у лабораторії повинні знаходитися не менше двох людей, один із них старший.

При виконанні робіт підвищеної небезпеки (наприклад, використання або одержання вибухових чи отруйних речовин) усі операції повинні вестися з чистими реактивами.

Співробітники, приступаючи до нових видів вогненебезпечної або вибухонебезпечної роботи, зобов'язані попередньо одержати вказівки з безпеки її ведення від свого керівника. Всі роботи у хімічній лабораторії повинні виконуватися при справних електрообладнанні, апаратурі, електропроводці і заземленні (зануленні). До самостійної роботи в хімічних лабораторіях допускаються особи віком від 18 років, що пройшли медогляд, ввідний та первинний інструктаж на робочому місці з охорони праці, професійно підготовлені.

Роботи з концентрованими кислотами і лугами проводяться в захисних окулярах і рукавичках, а при роботі з великою їх кількістю додатково використовуються захисні фартухи. Розливають кислоти, луги і інші їдкі рідини за допомогою скляних сифонів з гумовою грушею або інших нагнітаючих приладів Розбавлення концентрованої сірчаної кислоти і розчинення їдких лугів проводять у фарфоровому посуді (склянках, чашках), оскільки ці процеси супроводжуються виділенням великої кількості тепла. Сірчану кислоту поволі виливають у воду, весь час перемішуючи, а не навпаки, бо буде місце бурхливого кипіння і розприскування гарячої кислоти, що небезпечно для людей (хімічні і теплові опіки).

Розливати концентровані азотну, сірчану та соляну кислоти дозволяється тільки у витяжній шафі з увімкненою вентиляцією.




1. Экологические проблемы военной деятельности в мирное время
2. СТРЕСС В МЛАДШЕМ ШКОЛЬНОМ ВОЗРАСТЕ
3. тема преобразования сигнала
4. В ожидании варваров Джозеф Максвелл Кутзее В ожидании варваров OCR unknown http---www
5. Изготовление вала привода
6. швидкісних параметрів ИКВСП148
7. 7 ldquo;477rdquo; КОНЦЕПЦІЯ ldquo;ХРИСТИЯНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИrdquo; В КОНТЕКСТІ ДЕРЖАВОТВОРЧИХ І КОНФЕСІЙ.html
8. Психология допроса и методика его проведения
9. Анализ конкурентоспособности торговой марки Bosch
10. премия 40 от тарифного фонда для рабочих; 2 выходные и праздничные дни 274 от тарифного фонда для всех работ
11. Униженные и оскорбленные Федор Михайлович ДостоевскийУниженные и оскорбленные
12.  Обсуждение на заседаниях Ученого совета проблем воспитательной работы со студентами
13. Характеристика государственной собственности на землю Правовое регулирование купли-продажи земли с аукциона
14. Не существует жёстких границ начала и завершения каждой стадии развития индивида а верхняя граница зрелост
15. Курсовая работа- Оценка эффективности деятельности государственных служащих
16. из первых рук- они основаны на данных многолетних исследований руководимой И
17. Тема 6 Статистика оплаты труда 6
18. Rdquo;. Над ответами долго думать не следует правильных и неправильных ответов здесь нет
19. проектов является создание Content management system
20. Суть ефективності як економічної категорії Ефективність виробництва це складне і багатогранне явище