Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Розробки уроків німецької мови у 1 класі
(за новою програмою)
Пропонований цикл уроків для учнів 1 класу розроблений за підручником О.О. Паршикова, Г.М. Мельничук, Л.П. Савченко, М.М. Сидоренко, Л.В. Горбач «Німецька мова»(К.: Грамота, 2012) згідно вимог нової програми. До циклу увійшло шістнадцять уроків. Ці уроки спрямовані на формування в учнів умінь і навичок усного (говоріння, аудіювання) і писемного (читання, письмо) мовлення. Під час проведення запропонованих уроків діти мають можливість розвивати слухову пам'ять, логічне мислення, вміння працювати самостійно, в парах або в групах; також формуються такі компетенції, як мовленнєва, мовна, соціокультурна та загально- навчальна. Крім того, реалізується виховна мета виховання мовленнєвої культури, активності, уваги, спостережливості, працездатності учнів.
До підручника «Німецька мова» для 1 класу додається «Робочий зошит з німецької мови» Н.Ф. Бориско, Л.В. Горбач, Г.М. Мельничук, О.О. Паршикова, Л.П. Савченко, М.М. Сидоренко(К.: Грамота, 2012). У кінці зошита є додаток з картками для розфарбовування і вирізання. Ці картки застосовуються на уроках для активізації лексичного матеріалу, для активізації учнів під час проведення ігор, для створення проектних робіт.
Оскільки учні 1 класу оцінюються вербально та не мають виконувати домашні завдання, на батьківських зборах перед початком навчального року варто обговорити систему роботи з першокласниками. Зокрема, батьки повинні слідкувати за ходом вивчення предмета і вчасно готувати потрібні картки до уроків, залучаючи дітей. Наприклад, діти люблять малювати, тому добре, коли вони розфарбовують картки, а батьки допомагають їм їх вирізати. Стимулюється вивчення мови , коли діти вдома виконують роль учителя - навчають батьків тому, чого вони навчилися на уроці.
Запропоновані завдання можна варіювати, додавати чи зменшувати час на їх виконання, ускладнювати чи полегшувати залежно від темпу роботи на уроці, готовності дітей до школи, їх емоційного настрою.
І семестр
Stunde 1. Die Begrüßung / Привітання
Мета:
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.
Вид (форма) уроку: урок з елементами бесіди і гри.
Завдання
Навчальні:
Розвиваючі:
Виховні:
Загальноосвітні:
Обладнання: підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
II. Основна частина уроку.
Hallo! Hallo, Mia!
z.B.
Hände nach oben!
Hände nach unten!
Hände nach rechts!
Hände nach links!
(Учні повторюють 2 3 рази з музичним супроводом)
Вчитель показує картки і називає предмети. Якщо назва вірна, плескають у долоні.
III. Рефлексія.
Also, was lernen wir heute? Was machen wir noch?
Ihr seid sehr fleißig und klug. Ich bin mit eurer Arbeit in der Stunde sehr zufrieden.
Tschüss, Kinder!
Stunde 2. Wie heißt du? / Як тебе звати?
Мета:
Тип уроку: комбінований.
Вид (форма) уроку: урок з елементами гри.
Завдання
Навчальні:
Розвиваючі:
Виховні:
Загальноосвітні:
Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
II. Основна частина уроку.
1.Ein Junge und ein Mädchen,
sie gehen an der Hand,
sie gehen durch das Städtchen
und machen uns bekannt:
„Wer bist du? Wer bist du?
Wie heißt du? Wie heißt du?
Ich bin ein Junge, ich heiße Jurgen.“
Meine Hand, deine Hand.
Ja, wir machen uns bekannt!
2.Ein Junge und ein Mädchen,
sie gehen an der Hand,
sie gehen durch das Städtchen
und machen uns bekannt:
„Wer bist du? Wer bist du?
Wie heißt du? Wie heißt du?
Ich bin ein Mädchen, ich heiße Gretchen.“
Meine Hand, deine Hand.
Ja, wir machen uns bekannt!
Sprecht bitte nach.
Mach bitte deine Puppe bekannt.
Ich heiße … Und du?
Was fehlt?/ На дошці прикріплені картки із зображенням предметів і тварин. Вчитель просить дітей закрити очі і прибирає одну картку. Діти називають ту картку, що зникла.
Kette./ На партах розкладені картки. Учитель називає предмети німецькою мовою, діти кладуть картки кожного разу у новій послідовності.
III. Рефлексія.
Ihr habt heute aktiv gearbeitet. Ich bin mit eurer Arbeit zufrieden.
Die Stunde ist zu Ende.
Tschüss, Kinder!
Stunde 3. Die Bekanntschaft und Begrüßung / Знайомство і вітання
Мета:
Тип уроку: урок закріплення і формування умінь і навичок.
Вид (форма) уроку: урок розвитку мовленнєвих вмінь.
Завдання
Навчальні:
формувати і розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;
вчити стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;
формувати і розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
розвивати пам'ять і мислення.
Виховні:
виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
вчити обєктивно оцінювати діяльність однокласників.
Загальноосвітні:
розширювати загальний кругозір дітей;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, ножиці, клей, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
Привітаємося так:
Guten Morgen! Guten Tag!
II. Основна частина уроку.
Mit den Händen klap, klap, klap;
Mit den Füßchen trap,trap,trap;
Mit den Fingern trick, trick, trick;
Mit den Köpfen nick, nick, nick;
Mit den Nasen pig, pig, pig.
III. Рефлексія.
Ihr arbeitet heute gut und fleißig. Ich bin sehr zufrieden.
Die Stunde ist zu Ende. Tschüss, Kinder!
Stunde 4. Begrüßung, Bekanntschaft und Verabschiede / Привітання, знайомство, прощання
Мета:
Тип уроку: урок узагальнення і систематизації знань.
Вид (форма) уроку: узагальнюючий урок.
Завдання
Навчальні:
розвивати навички відтворення звуків і слів іноземної мови;
вчити відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя, розуміти і виконувати прості інструкції вчителя;
формувати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
розвивати пам'ять і мислення.
Виховні:
виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
вчити обєктивно оцінювати діяльність однокласників.
Загальноосвітні:
розширювати загальний кругозір дітей;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів;
вчити співпрацювати у парі, групі.
Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
Привітаємося так:
Guten Morgen! Guten Tag!
II. Основна частина уроку.
Spielt die Szene „Bekanntschaft“ vor.
„ Ja oder nein“
„ Was fehlt?“
St 14, Übung 3.
Spielt die Szene mit Figurenpuppen vor.
III. Рефлексія.
Кінець уроку.Wir machen Schluss.
Попрощаємося: Tschüss!
Stunde 5. Wir zählen / Ми лічимо
Мета:
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.
Вид (форма) уроку: урок з елементами гри.
Завдання
Навчальні:
розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;
вчити стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки, наслідуючи вчителя;
формувати навички лічби німецькою мовою;
розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.
Виховні:
виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
виховувати ввічливість, толерантність;
вчити обєктивно оцінювати діяльність однокласників.
Загальноосвітні:
розширювати загальний кругозір дітей;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
Привітаємося так:
Guten Morgen! Guten Tag!
II. Основна частина уроку.
St 16, Übung 1.
1,2,3 rische, rische, rei.
4,5,6 - rische, rische, rex.
III. Рефлексія.
St 5, Übung 3 (Розфарбувати і полічити цукерки).
Ihr habt heute aktiv gearbeitet. Aber in der Stunde hat (haben) … am besten gearbeitet.
Ich bin mit eurer Arbeit zufrieden.
Die Stunde ist zu Ende.
Кінець уроку.
Wir machen Schluss.
Попрощаємося:
Tschüss!
Stunde 6. Wie alt bist du? / Скільки тобі років?
Мета:
Тип уроку: комбінований.
Вид (форма) уроку: урок розвитку мовленнєвих вмінь.
Завдання
Навчальні:
розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;
вчити стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;
засвоїти імпліцитно вживання дієслова-зв'язки sein у Präsens у поєднанні з особовими займенниками ich, du;
розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.
Виховні:
виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
виховувати ввічливість, толерантність;
вчити обєктивно оцінювати діяльність однокласників.
Загальноосвітні:
розширювати загальний кругозір дітей;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
GUTEN MORGEN!
Guten Morgen !Guten Morgen !
Wir lachen uns zu
Guten Morgen! Guten Morgen!
Erst ich und dann du
Guten Morgen! Guten Morgen!
Wir nicken uns zu
Guten Morgen! Guten Morgen!
Erst ich und dann du
Guten Morgen! Guten Morgen!
Wir winken uns zu
Guten Morgen !Guten Morgen !
Erst ich und dann du
Guten Morgen! Guten Morgen!
Wir freu'n uns so sehr
Guten Morgen! Guten Morgen!
Komm, setz dich mit her
II. Основна частина уроку.
St 18, Übung 1.
Інсценізація діалогу з використанням пальчикових ляльок. (Можна провести у вигляді конкурсу).
III. Рефлексія.
Also, jetzt können wir über den Alter sprechen. Wir wiederholen auch die Zahlen.
Ihr arbeitet heute gut und fleißig. Ich bin sehr zufrieden.
Die Stunde ist zu Ende.
Кінець уроку.
Wir machen Schluss.
Попрощаємося:
Tschüss!
Stunde 7. Wer ist das? / Хто це?
Мета:
Тип уроку: комбінований.
Вид (форма) уроку: урок з елементами гри та інсценування.
Завдання
Навчальні:
розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;
вчити стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;
розвивати навички лічби німецькою мовою;
засвоїти імпліцитно вживання дієслова-звязки sein у Präsens у поєднанні з особовими займенниками er,sie,es;
розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
продовжити формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.
Виховні:
виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
виховувати ввічливість, толерантність;
вчити обєктивно оцінювати діяльність однокласників.
Загальноосвітні:
розширювати загальний кругозір дітей;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
II. Основна частина уроку.
St 20, Übung 1.
Спійманий стає ведучим, якщо його відгадають з першого разу.
III. Рефлексія.
Ihr arbeitet heute gut und fleißig. Ich bin sehr zufrieden.
Die Stunde ist zu Ende.
Кінець уроку.
Wir machen Schluss.
Попрощаємося:
Tschüss!
Stunde 8. Das sind meine Sache / Це мої речі
Мета:
Тип уроку: комбінований.
Вид (форма) уроку: урок розвитку мовленнєвих вмінь.
Завдання
Навчальні:
формувати вміння запитувати про речі, вживати присвійний займенник mein(e) відповідній формі;
розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;
розвивати вміння стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;
розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.
Виховні:
виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
виховувати ввічливість, толерантність;
вчити обєктивно оцінювати діяльність однокласників.
Загальноосвітні:
розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
Zahlreim.
1,2,3 rische, rische, rei.
4,5,6 - rische, rische, rex.
II. Основна частина уроку.
St 23, Übung 1.
Фізкультхвилинка з музичним супроводом.
Wir springen als Hasen im Wald,
Wir gehen als Katze im Haus,
Wir fliegen als Fliegen,
Wir rechnen als Sie.
Робота в парах.
III. Рефлексія.
Ihr habt heute aktiv gearbeitet. Ich bin sehr zufrieden.
Die Stunde ist zu Ende.
Stunde 9. Farben / Кольори
Мета:
Тип уроку: комбінований.
Вид (форма) уроку: урок з елементами гри.
Завдання
Навчальні:
відпрацювати мовленнєві зразки з теми уроку;
розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;
вчити стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки, наслідуючи вчителя;
розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.
Виховні:
виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
виховувати ввічливість, толерантність;
вчити обєктивно оцінювати діяльність однокласників.
Загальноосвітні:
розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
II. Основна частина уроку.
das Auto mein Auto; der Ball mein Ball; der Roboter mein Roboter; die Puppe meine Puppe; das Telefon mein Telefon; der Teddy mein Teddy.
Лексичні вправи.
Gelb und grau,
Rot und blau.
III. Рефлексія.
Ihr arbeitet heute gut und fleißig. Ich bin sehr zufrieden.
Die Stunde ist zu Ende.
Кінець уроку.
Wir machen Schluss.
Попрощаємося:
Tschüss!
Stunde 10. Was kennen wir schon / Що ми вже знаємо
Мета:
повторити і закріпити вивчений лексичний матеріал, тренувати учнів у вживанні лексики теми;
тренувати дітей працювати у парах і групах;
розвивати навички аудіювання та усного мовлення;
розвивати увагу, логічне мислення, культуру мовлення;
сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.
Тип уроку: урок узагальнення і систематизації знань.
Вид (форма) уроку: урок розвитку мовленнєвих вмінь з елементами гри.
Завдання
Навчальні:
розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;
відпрацювати і закріпити мовленнєві зразки з вивчених тем;
відпрацювати вживання дієслова-зв'язки sein у Präsens у поєднанні з особовими займенниками;
розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання лексичних вправ;
розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.
Виховні:
виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
виховувати ввічливість, толерантність;
вчити обєктивно оцінювати діяльність однокласників.
Загальноосвітні:
розширювати загальний кругозір дітей;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
II. Основна частина уроку.
Ich bin Fünf,
du bist Drei.
Das ist toll!
Das ist fein!
z.B. Das ist Kitti. Kitti ist 3. Sie ist rot.
z.B .
Hallo! Ich heiße Nina. Und du?
- Hallo! Ich heiße Roboter.
- Ich bin 6.
- Ich bin grau.
Робота з підручником.
St 28, Übung 4.
III. Рефлексія.
На підлозі, на відстані кроку, розкладено картки із зображеннями тварин, іграшок, кольорів, цифр. Учень робить крок до картки і називає відповідне слово. Якщо слово назване правильно, продовжує гру, якщо неправильно, виходить з гри (може стати заново у чергу). Виграє той, хто називає правильно усі слова і доходить до фінішу.
Ihr habt heute aktiv gearbeitet. Aber in der Stunde hat (haben) … am besten gearbeitet. Ich bin mit eurer Arbeit zufrieden.
Ich, meine Familie, meine Freunde
Stunde 11. Ich und meine Familie / Я і моя сімя
Мета:
вчити називати членів сімї, використовувати дієслово-звязку sein у однині і множині, навчити розпізнавати букви Аа, Мm ;
тренувати дітей працювати індивідуально, у парах і групах;
формувати навички читання і письма, розвивати навички аудіювання та усного мовлення;
виховувати взаємоповагу, толерантність, ввічливість;
сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.
Вид (форма) уроку: урок розвитку мовленнєвих вмінь з елементами гри.
Завдання
Навчальні:
розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;
розвивати вміння стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;
формувати вміння називати членів сімї, використовуючи мовленнєві зразки з дієсловом-звязкою sein у однині і множині;
формувати вміння розпізнавати та відтворювати графічний образ букв;
розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.
Виховні:
виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
виховувати ввічливість, толерантність;
вчити обєктивно оцінювати діяльність однокласників та власну.
Загальноосвітні:
розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
Guten Morgen! Guten Morgen!
Guten Morgen sag ich dir!
Guten Morgen! Guten Morgen!
Guten Morgen sagen wir!
II. Основна частина уроку.
Ich bin Fünf,
du bist Drei.
Das ist toll!
Das ist fein!
III. Рефлексія.
Stunde 12. Mein Bruder und meine Schwester / Мій брат і моя сестра
Мета:
вчити називати членів сімї, використовувати дієслово-звязку sein у однині і множині;
тренувати дітей працювати індивідуально, у парах і групах;
формувати навички читання і письма, розвивати навички аудіювання та усного мовлення;
виховувати взаємоповагу, толерантність, ввічливість;
сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.
Тип уроку: комбінований.
Вид (форма) уроку: урок розвитку мовленнєвих вмінь.
Завдання
Навчальні:
розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;
розвивати вміння стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;
формувати і тренувати вміння називати членів сімї, використовуючи мовленнєві зразки з дієсловом-звязкою sein у однині і множині;
формувати вміння розпізнавати та відтворювати графічний образ букв;
розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.
Виховні:
виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
виховувати ввічливість, толерантність;
вчити обєктивно оцінювати діяльність однокласників та власну.
Загальноосвітні:
розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
Guten Morgen! Guten Morgen!
Guten Morgen sag ich dir!
Guten Morgen! Guten Morgen!
Guten Morgen sagen wir!
II. Основна частина уроку.
Ich bin Fünf,
du bist Drei.
Das ist toll!
Das ist fein!
Робота з підручником. Лексичні вправи.
St 34, Übung 1.
Mia erzählt: „Das ist meine Schwester. Sie heißt Pia. Das ist mein Bruder. Er heißt Mark“.
Wer ist das ?
Das ist meine Mama. Sie heißt …
III. Рефлексія.
Принести малюнок чи фото своєї сімї.
Stunde 13. Meine Eltern, Brüder und Schwestern / Мої батьки, брати і сестри
Мета:
закріпити вміння називати членів сімї, використовувати дієслово-звязку sein у однині і множині, навчити розпізнавати букви Oo, Pp ;
тренувати дітей працювати індивідуально, у парах і групах;
формувати навички читання і письма, розвивати навички аудіювання та усного мовлення;
виховувати взаємоповагу, толерантність, ввічливість;
сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.
Тип уроку: урок закріплення і формування умінь і навичок.
Вид (форма) уроку: урок з елементами гри.
Завдання
Навчальні:
розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;
розвивати вміння відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;
розвивати вміння називати членів сімї, використовуючи мовленнєві зразки з дієсловом-звязкою sein у однині і множині;
формувати вміння розпізнавати та відтворювати графічний образ букв;
розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
продовжувати формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.
Виховні:
виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
виховувати ввічливість, толерантність;
вчити обєктивно оцінювати діяльність однокласників та власну.
Загальноосвітні:
розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
Guten Morgen! Guten Morgen!
Guten Morgen sag ich dir!
Guten Morgen! Guten Morgen!
Guten Morgen sagen wir!
A-A-A A-A-A
Ma-ma-ma Am-am-am
II. Основна частина уроку.
Mein Vater heißt Hans. Meine Oma heißt Ottilie.
Mein Opa heißt Franz. Das ist meine Familie.
Meine Mutter heißt Renate. Ich heiße Fritz.
Meine Schwester heißt Beate. Und mein Hund heißt Spitz.
Фізкультхвилинка.
III. Рефлексія
Ihr habt heute aktiv gearbeitet. Aber in der Stunde hat (haben) … am besten gearbeitet. Ich bin mit eurer Arbeit zufrieden.
Stunde 14. Das sind meine Freunde / Це мої друзі
Мета:
вчити називати друзів, давати підтверджуючі та заперечні відповіді, будувати питальні речення, навчити розпізнавати букви Tt, Uu ;
тренувати дітей працювати індивідуально, у парах і групах;
формувати навички читання і письма, розвивати навички аудіювання та усного мовлення;
виховувати взаємоповагу, толерантність, ввічливість;
сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.
Тип уроку: комбінований.
Вид (форма) уроку: урок розвитку мовленнєвих вмінь.
Завдання
Навчальні:
розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;
розвивати вміння стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;
формувати вміння називати друзів, давати підтверджуючі та заперечні відповіді, будувати питальні речення;
формувати вміння розпізнавати та відтворювати графічний образ букв;
розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
продовжувати формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.
Виховні:
виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
виховувати ввічливість, толерантність;
вчити обєктивно оцінювати діяльність однокласників та власну.
Загальноосвітні:
розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
Guten Morgen! Guten Morgen!
Guten Morgen sag ich dir!
Guten Morgen! Guten Morgen!
Guten Morgen sagen wir!
A-A-A A-A-A Pa-pa-pa Ap-ap-ap
Ma-ma-ma Am-am-am Po-po-po Op-op-op
II. Основна частина уроку.
Ist das Mia? Ja. / Nein.
Робота з підручником.
St 38, Übung 2. Вчимо римування.
Фізкультхвилинка.
Wir lernen Buchstaben.
III. Рефлексія.
Stunde 15. Unsere Haustiere / Наші домашні тварини
Мета:
вчити називати і описувати домашніх улюбленців, використовувати дієслово-звязку sein у однині і множині, навчити розпізнавати букву Jj ;
тренувати дітей працювати індивідуально, у парах і групах;
формувати навички читання і письма, розвивати навички аудіювання та усного мовлення;
виховувати взаємоповагу, толерантність, ввічливість;
сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.
Тип уроку: комбінований.
Вид (форма) уроку: урок розвитку мовленнєвих вмінь.
Завдання
Навчальні:
розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;
розвивати вміння стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;
формувати вміння називати членів сімї, використовуючи мовленнєві зразки з дієсловом-звязкою sein у однині і множині;
формувати вміння розпізнавати та відтворювати графічний образ букв;
розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.
Виховні:
виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
виховувати ввічливість, толерантність;
вчити обєктивно оцінювати діяльність однокласників та власну.
Загальноосвітні:
розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
Guten Morgen! Guten Morgen!
Guten Morgen sag ich dir!
Guten Morgen! Guten Morgen!
Guten Morgen sagen wir!
A-A-A A-A-A Pa-pa-pa Ap-ap-ap Ta-ta-ta At-at-at To-to-to
Ma-ma-ma Am-am-am Po-po-po Op-op-op Tu-tu-tu Ut-ut-ut Ot-ot-ot
II. Основна частина уроку.
Wer ist das? Wer ist das?
Ist das Alex? Ist das Max?
Wer ist das? Wer ist das?
Das ist Alex. Das ist Max.
Лексичні вправи.
Ist das Mama? Ja, das ist Mama. / Nein, das ist Oma.
St 41, Übung 1.
Представник групи витягує картку. Всі члени групи складають опис, потім представник групи презентує його.
z.B. Das ist mein Hund. Er heißt Rex. Er ist groß. Rex ist 5. Rex ist rot.
Фізкультхвилинка.
Wir lernen Buchstaben.
III. Рефлексія.
Stunde 16. Ich und meine Familie. / Сімейний альбом.
Мета:
повторити і закріпити вивчений матеріал ;
тренувати дітей працювати індивідуально, у парах і групах;
формувати навички читання і письма, розвивати навички аудіювання та усного мовлення;
виховувати взаємоповагу, толерантність, ввічливість;
сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.
Тип уроку: урок узагальнення і систематизації знань.
Вид (форма) уроку: проектна робота.
Завдання
Навчальні:
розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків, слів і фраз іноземної мови;
розвивати вміння стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;
розвивати вміння називати членів сімї, використовуючи мовленнєві зразки з дієсловом-звязкою sein у однині і множині;
формувати вміння розпізнавати та відтворювати графічний образ букв;
розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
продовжувати формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.
Виховні:
виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
виховувати ввічливість, толерантність, взаємодопомогу;
вчити обєктивно оцінювати діяльність однокласників та власну.
Загальноосвітні:
розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, клей, ножиці, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація.
Guten Morgen! Guten Morgen!
Guten Morgen sag ich dir!
Guten Morgen! Guten Morgen!
Guten Morgen sagen wir!
A-A-A A-A-A Pa-pa-pa Ap-ap-ap Ta-ta-ta At-at-at To-to-to
Ma-ma-ma Am-am-am Po-po-po Op-op-op Tu-tu-tu Ut-ut-ut Ot-ot-ot
Ja-ja-ja Jo-jo-jo Ju-ju-ju
II. Основна частина уроку.
Wer ist das? Wer ist das?
Ist das Alex? Ist das Max?
Wer ist das? Wer ist das?
Das ist Alex. Das ist Max
Bildkartenspiel.
Фізкультхвилинка.
III. Рефлексія.
Ihr habt heute aktiv, gut und fleißig gearbeitet. Aber in der Stunde hat (haben) … am besten gearbeitet. Ich bin mit eurer Arbeit zufrieden.
Die Stunde ist zu Ende.
Кінець уроку.
Wir machen Schluss.
Попрощаємося:
Tschüss!
Результат роботи на кінець І семестру:
Використана література та джерела Internet:
PAGE \* MERGEFORMAT 44