Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Поради психолога
Побороти дурні звички легше сьогодні, ніж завтра.
(Конфуцій)
Перш ніж кинути палити, потрібно дуже сильно захотіти позбутися цієї звички. Без величезного бажання зробити це неможливо. Не кидайте палити з кимось за компанію або по настійному вимогу близьких людей - це заздалегідь провальна спроба. «Кинути палити» - це свобода, а знайти свободу можна тільки за власним бажанням.
БАЖАННЯ повинно бути вмотивованим: назвіть причини, з яких куріння стало неприйнятним саме для вас. Причини можуть бути різними, але головне, знайти такі, які б вас «зачепили». «Через півроку вечір зустрічі з однокласниками, я хочу, щоб вони побачили як молодо я виглядаю і яка в мене гарна шкіра», - це може бути набагато більш потужним аргументом, ніж напис на пачці сигарет: «Куріння вбиває».
ЗМІНІТЬ НАСТРІЙ з «я кидаю палити» на «я не хочу палити».
ПОДУМАЙТЕ, яким перевагами володіє ваше життя без куріння. Відзначайте поліпшення (а краще обговорюйте їх з кимось або записуйте). А вони будуть!
БАГАТЬОМ ДОПОМАГАЄ ВЕДЕННЯ ЩОДЕННИКА. До речі, можна робити це в інтернеті, тоді ваш успішний досвід допоможе іншим.
ПОПРОСІТЬ БЛИЗЬКИХ НАДАТИ ВАМ ПІДТРИМКУ, бути поблажливіше, тому що перший час ви можете бути роздратованими, ніж раніше. Але не покладайтеся лише на оточуючих, підтримайте себе і морально, і фізично. Не голодуйте в цей період. Щоб схуднути, краще зайнятися спортом, ніж сидіти на дієтах, адже голод, крім іншого, буде тільки посилювати дратівливість. Але і не перестарайтеся з калоріями. Намагайтеся не перевтомлюватися: в моменти втоми боротися з бажанням закурити важче; вірне і зворотне: сигарета часто сприймається як спосіб розслабитися. Не пийте алкоголь, він також знижує опір до спокусі сигаретою.
ЗАЙМІТЬСЯ СПОРТОМ.
Фізичні навантаження допомагають позбавити організм від токсинів.
Відволікатися: жувальна гумка, льодяники, дихальні вправи, спів, sms коханим людям - все це краще сигарети.
ПЕРШЕ ЧАС КОЖЕН ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ - ЦЕ ВЕЛИКА ПЕРЕМОГА НА СОБОЮ. І коли захочеться закурити, подумайте про пройдений шлях, про витрачених зусиль: буде дуже шкода, якщо все це виявиться марним. Поважайте свої досягнення.
ФІЗИЧНА ТЯГА до нікотину приходить за 2-3 дні, а психологічна залежність - за 3-4 тижні. Головне, витримати цей рядків, адже коли відомі тимчасові рамки, значно легше йти до чітко поставленої мети.
ЗАОХОЧУЙТЕ СЕБЕ подарунком за кожен ювілей без сигарет, наприклад, 5 днів - похід в кафе, 10 днів - обновка, місяць - похід в дорогий ресторан. Але раптом ви зірвалися і закурили - не переживайте! Перша сигарета-бридка і огидна, можливо, коли відчуєте її смак і запах, вам стане огидно, і ви самі не захочете більше курити. Але навіть якщо втягнетеся, не впадайте у відчай, тепер ви не зупинитеся на цій спробі. Наступного разу у вас обов'язково вийти кинути!