Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
План-конспект уроку з англійської мови для учнів 6-х класів
УРОК 58
Тема: Спорт
Підтема: Спорт, яким я займаюсь.
Мета: Повторити й активізувати ЛОтеми.
Ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом.
Продовжувати формувати навички аудіювання.
Розвивати комунікативні вміння учнів,
Прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (НО).
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Т: Hello! Nice to see you! Ps: Nice to see you, too!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we'll continue our talk about sports and games and particularly about sport ciubs. You'll also practise in reading and besides revise the vocabulary on the topic in texts, games and exercises.
Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Учитель роздає учням картки, на яких назви видів спорту. Потім читає визначена І різних видів спорту. Учні повинні поставити номер визначення у клітинку поря; | відповідним видом спорту.
HO:
Listen and write the number. Track and field events Gymnastics Basketball Badminton Football |
Tennis Skiing Swimming Volleyball |
Check on Homework
T: Number 1. A game played indoors between two teams of five players which throw a ball through the net.
Number 2. Sports such as running and jumping.
Number 3. A game like tennis but played over a high net with a shuttlecock a small feathered object.
Number 4. The sport of moving down hills or across the countryside in the snow, wearing skis.
Number 5. A game for two people or two pairs of people who use rackets to hit a small soft ball over a net. Number 6. A sport involving skilled physical exercises and movement often performed in competitions. Number 7. A game in which you hit a ball with your hands against the wall or between two goals.
Number 8. A water race; moving yourself through the water using your arms and legs trying to be the fastest.
Number 9. A game played by two teams of six players each wearing skates, with sticks and a rubber disc. Number 10.A game played by two teams of eleven players who try to kick the ball into their opponents' goal.
4. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр. 2 (с. 54). Учні читають твердження до тексту і варіант відповіді, який вони обрали.
2) Впр. 6 (с. 101). Учитель просить чотирьох-п'ятьох учнів прочитати свої історії.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Vocabulary Practice 1. Активізація мовленнєвих зразків.
1) Впр. 1 (с. 102).
Учні в парах обговорюють запитання вправи, потім висловлюють свою думку.
2) Впр. 2 (с. 102).
Бесіда в режимі T> Р1> Р2> Р3.
Т: Look at the pictures on page 102. Picture 1 (2, 3, 4). What is the boy's (girl's) name?
What sport does he/she go in for? Where does he/she train? How often does he/she train?
Учні дають відповіді на запитання вчителя за малюнками в підручнику, після цього складають монологічні повідомлення за зразком, представленим у вправі.
3) Впр. З (с. 102).
Учні ланцюжком читають діалог за ролями, а потім інсценують його. Учитель просить дві-три пари учнів інсценувати діалог перед класом.
4) Гра «Bingo».
Учитель пише десять слів за темою «Спорт» на дошці, а учні записують п'ять із них за власним вибором у зошит. Потім учитель у будь-якому порядку називає слова, записані на дошці, а учні закреслюють ці слова в зошиті. Якщо в когось виявляться закресленими всі п'ять слів, він вигукує: «Bingo!»
Т: Teammate, contest, tobogganing, tracksuit, athletics...
Pt: Bingo!
T: Football, competition, cycling...
P2: Bingo!
2. Розвиток умінь мовлення.
1) Впр. 4 (с. 102).
Учні працюють у групах по четверо. Один із них задумує якийсь вид спорту, інші учасники групи ставлять загальні запитання, щоб відгадати цей вид спорту (див. зразок у вправі).
2) Впр. 5 (с. 103).
Т: Look at the table on page 103 and answer my questions. What should you do if you want to play football well? Why should you do exercises? What should you do if you want to play tennis well? Why should you do exercises? What should you do if you want to have good sports results? Why should you eat healthy food? What should you do if you want to be good at running? Why should you wear comfortable shoes? Учні дають відповіді на запитання вчителя за таблицею, поданою в підручнику, потім складають монологічні повідомлення за зразком, представленим у вправі.
3) Впр. 6 (с. 103). Учні в парах складають та інсценують перед класом діалоги за планом, поданим у вправі. Кожна пара вибирає один із поданих у вправі зразків.
4) РЗ, впр. 2 (с. 56). Учні самостійно складають із представлених слів репліки діалогу, потім читають та інсценують діалог за ролями.
3. Розвиток умінь письма.
РЗ, впр. 1 (с. 55). Учні заповнюють таблицю, представлену у вправі, а потім письмово складають речення про зазначені види спорту за інформацією в таблиці.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Впр. 7 (с. 103), письмово.
2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі T> Р1> Р2> Р3.
Т: What did we do at the lesson today? Which of the tasks do you like? Which tasks didn't you like very much? Why?
Учні по черзі дають відповіді на запитання.
2) Гра «Chain Game».
Один із учнів складає речення про те, який вид спорту йому подобається. Інші учень складає повідомлення про те, який вид спорту подобається першому учня а також аналогічне речення про себе. Наступний учень складає повідомлення другого учня і про себе тощо.
Рг: І like swimming.
Р2: Oleh likes swimming. I like wrestling.
P3: Petro likes wrestling. I like cycling.
PAGE \* MERGEFORMAT 1