Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

Подписываем
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Предоплата всего
Подписываем
ПВНЗ
Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж
ЗВІТ
з дисципліни:
«Системне програмне забезпечення»
Виконав: студент 3 курсу
Спеціальності 5.05010301
«Розробка програмного забезпечення»
35 - КН групи
Данчук Тарас Віталійович
Перевірила:
Шевченко Ірина Мавіївна
Рівне 2014
5.3.1. Режими перегляду інформації
Активізуйте ліву панель „TOTAL COMMANDER”, клацнувши на ній лівою кнопкою миші. В рядку меню розгорніть підміню „Вид”. Перша група команд призначена для зміни режиму перегляду. 1. Розгляньте варіанти відображення інформації „Короткий” та „Докладний”. 2. Для лівої панелі встановіть варіант відображення інформації „Дерево”, а для правої „Докладний”. Тепер Ви маєте вікно програми „TOTAL COMMANDER”, схоже на вікно „Провідник”. 3. Клацніть двічі лівою кнопкою миші на каталозі у лівій панелі таким чином, щоб у правій панелі висвітлювався зміст каталогу.47 Команда „Швидкий перегляд” в підміню „Вид” представляє собою опцію включення/виключення і призначена для перегляду вмісту документа у сусідній панелі, висвітленого на активній панелі. На активній панелі клацніть на якому-небудь документі. В підміню „Вид” включіть опцію „Швидкий перегляд”. На активній панелі поклацайте лівою кнопкою миші на файлах. На сусідній панелі буде висвітлено вміст обраного файла. Виключить опцію „Швидкий перегляд”.
5.3.2. Встановлення фільтра
Розгорніть знову підміню „Вид”. Група команд цього меню призначена для фільтрації інформації на активній панелі. Існує декілька стандартних способів фільтрації („Усі файли”, „Програми”), а також фільтрація по шаблону. В підміню „Вид” виберіть команду „Фільтр... ”. У вікні, яке розгорнулося, наберіть який-небудь шаблон, наприклад *.txt. Шаблон також можна вибрати із списку (історії) попередніх шаблонів. Клацніть на кнопці „ОК”. Переглянете результат, а потім для зняття фільтра виконайте команду „Усі файли” з підміню „Вид”.
5.4. Зміна дисків на панелях
Перемінити диск на панелі можна різноманітними способами. Так само, як і в програмі „NORTON COMMANDER” для зміни диску на лівій або правій панелях, можна відповідно скористатися комбінаціями клавіш + і +. Спробуйте змінити диск на правій панелі за допомогою відповідної комбінації клавіш. У „Рядку вибору дисків” розкриється список доступних дисків Вашого комп'ютера, з якого можна вибрати необхідний. Виберіть диск С. Інший спосіб зміни диска вимагає дій з мишкою. За допомогою миші можна знову розгорнути список у „Рядку вибору дисків” і вибрати диск. Спробуємо ще один спосіб. Якщо у Вас висвітлюється одна „Панель дисків”, клацніть на значку потрібного диска. Зміниться диск на активній панелі. Якщо у Вас висвітлюється дві „Панелі дисків” (над лівою і правою робочими панелями) клацніть на значку диска на лівій або правій „Панелі дисків” для зміни диску на відповідній робочій панелі.
5.5. Робота з файлами і каталогами 5.5.1 Створення каталогів
На лівій панелі виведіть вміст кореневого каталогу диска D. Клацніть на кнопці або натисніть клавішу . У вікні, яке з'явиться, наберіть ім'я каталогу - User, і клацніть на кнопці „ОК”