Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій які мал

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 27.11.2024

2

        ПРОЕКТ

Вноситься народним депутатом України

С.Ківаловим

З А К О Н    У К Р А Ї Н И 

Про внесення змін до Закону України

«Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань»  

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є: 

 Внести зміни до Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» (Голос України від 25.12.2013245, Урядовий кур’єр від 25.12.13239), виклавши його у такій редакції: 

«Цей Закон має на меті, керуючись принципом гуманізму, звільнити від переслідування та покарання осіб у зв’язку із масовими акціями протесту у листопадігрудні 2013 року.

Стаття 1. Звільнити від кримінальної відповідальності в порядку та на умовах, визначених цим Законом, осіб, які є підозрюваними або обвинуваченими (підсудними) у вчиненні в період з 21 листопада по 26 грудня 2013 року включно злочинів, передбачених статтями 109, 122, 161, 171, 185, 194, 259, 279, 289, 293, 294, 295, 296, 341, 342, 343, 345, 348, 349, 365, 376, 382, 386 Кримінального кодексу України, за умови, що ці злочини пов’язані з масовими акціями протесту, які розпочалися 21 листопада 2013 року, та закрити відповідні кримінальні провадження. 

Стаття 2. Звільнити від покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, в порядку та на умовах, визначених цим Законом, осіб, які засуджені за вчинення злочинів, передбачених статтею 1 цього Закону.

Стаття 3. Закрити кримінальні провадження, які були розпочаті у зв’язку зі злочинами, передбаченими статтею 1 цього Закону, і в яких жодній особі не повідомлено про підозру.  

Стаття 4. Виконання цього Закону в частині звільнення від кримінальної відповідальності та від покарання осіб, зазначених у статтях 1 та 2 цього Закону, покладається на суди, а в частині закриття кримінальних проваджень, зазначених у статті 3 цього Закону,на органи прокуратури.

Стаття 5. Застосування цього Закону здійснюється:

1) щодо підозрюваних, кримінальні провадження стосовно яких знаходяться в провадженні органів досудового розслідування, - судом, в межах територіальної юрисдикції якого здійснюється досудове розслідування, за клопотанням підозрюваного, його захисника, законного представника або прокурора, що здійснює процесуальне керівництво відповідними досудовими розслідуваннями; відповідні клопотання подаються без проведення досудового розслідування у повному обсязі;

2) щодо обвинувачених (підсудних), кримінальні провадження стосовно яких здійснюються судом і до набрання чинності цим Законом не розглянуті, а також обвинувачених (підсудних), кримінальні провадження стосовно яких розглянуто, але вироки не набрали законної сили, - судами, що здійснюють відповідні судові провадження за клопотанням обвинуваченого (підсудного), його захисника, законного представника або прокурора, що здійснює підтримання державного обвинувачення;

3) щодо засудженихсудами, які ухвалили відповідні вироки, за клопотанням засудженого, його захисника, законного представника або прокурора, що здійснював підтримання державного обвинувачення;

4) в рамках кримінальних проваджень, передбачених статтею 3 цього Закону,прокурором , що здійснює процесуальне керівництво відповідними досудовими розслідуваннями, без проведення досудового розслідування у повному обсязі.

  

Стаття 6. Питання про застосування цього Закону суд вирішує в судовому засіданні.  Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про місце та час розгляду питання, не перешкоджає проведенню судового засідання.

 Стаття 7. Положення Закону України "Про застосування амністії в Україні", Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України можуть застосовуватися під час виконання цього Закону в частині, що йому не суперечить.

Стаття 8. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, і підлягає виконанню протягом одного місяця». 

1




1. микс и новые элементы комплекса маркетинга Функции маркетинга в компании Маркетинг взаимоотношений
2. потребности неограниченны а рессы ограничены; 2 ограниченная рационть эконх субъектов эконом
3. Вариант 2 Первичный источник энергии для круговорота веществ в большинстве биогеоценозов ~ это-
4. а дендритное поле
5. He- She- It hs ~s left- rrived
6. Вестника Знания В В.
7. Лабораторная работа 7
8. Системы образования в Азербайджане
9. House by porters. Every country hs its own customs regultions which stipulte wht rticles re lible to duty nd wht re dutyfree
10. Конституционное право на личную неприкосновенность
11. Акпп - пользование обслуживание диагностика
12. Pret~rito Perfecto Compuesto
13. Формирование экологических понятий на уроках русского языка
14. Практичний внесок К.І.Рубинського в розвиток бібліотечної справи на Україні
15. Однако понятие культура очень многозначно
16. Ожерелье Брисингов
17. Вестерн Юнион Western Union Какие услуги предоставляет Western Union Работа системы Вестерн Юнион Western Union
18. НОВОГРУДСКИЙ ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ТОРГОВОЭКОНОМИЧЕСКИЙ КОЛЛЕДЖ Рассмотр
19. лечить жажду медикаментами.
20. Доклад- After crying