У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Неосудність -ст

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2015-07-05

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 28.4.2025

16

Перевищення меж необхідної оборони визначається явна невідповідність захисту характерові і суспільній шкідливості посягання.

Неосудність /ст.20 КпАП України. Не підлягає адміністративній відповідальності особа, яка під час вчинення протиправної дії чи бездіяльності була в стані неосудності, тобто не могла усвідомлювати свої дії або керувати ними внаслідок хронічної душевної хвороби, тимчасового розладу душевної діяльності, слабоумства чи іншого хворобливого стану.

На відміну від обставин, що виключають адміністративну відповідальність законодавством передбачена можливість звільнення від неї. Але це є не обов'язком компетентних органів та посадових осіб а їх правом.

Передача матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації або трудового колективу /ст. 21 КпАП України /.

Особа, яка вчинила адміністративне правопорушення, звільняється від адміністративної відповідальності з передачею матеріалів на розгляд громадської організації або трудового колективу, якщо з урахуванням характеру вчиненого правопорушення і особи правопорушника до нього доцільно застосовувати захід громадського впливу.

Можливість звільнення від адміністративної відповідальності при малозначності порушення /ст.22 КпАП України /.

При малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган /службова особа/, уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитися усним зауваженням.

ВИСНОВКИ

  1. Адміністративна відповідальність - інститут адміністративного права. Це обов'язок особи, яка скоїла адміністративний проступок, нести відповідальність за свої протиправні дії у межах встановленого законом стягнення.
  2. Підставами адміністративної відповідальності визнають, як правило, адміністративне правопорушення (проступок) і, як виняток, підставами можуть слугувати інші протиправні діяння, наприклад, діяння, що містить ознаки складу злочину, який не становить великої суспільної небезпеки.
  3. Принципи адміністративної відповідальності: рівності всіх перед законом; гуманізму; гласності; законності; індивідуалізації покарання; невідворотності покарання; відповідності провини і покарання.
  4. Обставинами, що виключають адміністративну відповідальність є вчинення особою протиправного діяння за умов, що вона діяла в стані крайньої необхідності, необхідної оборони або, яка була в стані неосудності.



1. личного жизненного стиля потребителя
2. Психодиагностика как практическая деятельность
3. а Измерение параметров индуктивности в цепи переменного тока Методические указания к лабор
4. ОРГАНИЗАЦИЯ МАСТЕРКЛАССОВ ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ МЭСИ Краткое формулирование предложения
5. а у червні 2004 року подала в суд позов про визнання договору купівліпродажу недійсним і визнання за нею права
6. во шт Учебный корпус 1 1 Вахта 1
7. Лекция 13 Криминологическая характеристика организованной преступности План лекции 1
8. О Центральном банке Российской Федерации Банке России
9. Сахалинска УПРАВЛЕНИЕ ИНФОРМАЦИОННОЙ ПОЛИТИКИ 693000 РОССИЯ ЮЖНОСАХАЛИНСК УЛ
10. Основные этапы развития мировой индустрии питания В эпоху Средневековья получило свое развитие европейс