Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
По горизонталі:
2 найменування (бренд), під яким підприємець веде свою справу.
5 акції, що реєструються в акціонерних книгах корпорацій на імя власника.
8 диверсифікаційний концерн, що обєднує широке коло фірм, між якими відсутній прямий технологічний звязок .
10 одна з функцій підприємництва, яка розкриває його суть як методу господарювання.
11 вид підприємництва, спрямованого на виготовлення товарів та надання послуг населенню.
13 французький економіст, який зробив вагомий внесок у розвиток теорії підприємництва і розглядав капіталіста як власника засобів виробництва, а підприємця як організатора виробництва.
14 дохід, що одержує акціонер на акції.
15 частина економічної науки, яка досліджує діяльність окремих господарюючих субєктів у процесі виробництва, розподілу, обміну та споживання життєвих благ.
17 випуск в обіг цінних паперів власних акцій, облігацій, векселів.
19 основна організаційна форма акціонерного капіталу, яка демонструє високий динамізм, гнучкість, здатність збільшувати виробництво до величезних розмірів, впроваджувати новітню техніку і технологію, бути конкурентноспроможною на ринку.
21 модель підприємництва, яка орієнтується на максимізацію віддачі.
22 тимчасова домовленість між кількома промисловими або фінансовими корпораціями про спільну реалізацію великомасштабного фінансового або промислового проекту.
24 самостійна господарська одиниця, що є юридичною особою, має певний набір виробничих факторів для виробництва і реалізації життєвих благ.
26 . . . . . . . . . . . або господарська спілка поєднання капіталів двох або більше осіб для спільної підприємницької діяльності.
28 один із основних принципів, на якому ґрунтується підприємництво називається новаторська . . . . . . . . . .
31 австро-американський дослідник, автор теорії «динамічної нерівноваги», що стала теоретичною основою сучасної системи підприємництва.
33 одна з функцій підприємництва, яка розкриває його суть методу господарювання.
По вертикалі:
1 . . . . . . . . . . . . облігація - це свідоцтво про надання їх власниками позики корпорацій, яке дає право на одержання фіксованого доходу у вигляді процента.
3 особливий вид комерційного підприємництва.
4 одна з функцій підприємництва, що розкриває його суть, як методу господарювання.
5 модель підприємництва, спрямована на пошук додаткових ресурсів і нових можливостей.
7 один з основних видів підприємницької діяльності, суть якого складають товарно-грошові відносини і торговельно-обмінні операції.
9 вища форма галузевої виробничо-комерційної інтеграції у наслідок якої підприємства-учасники втрачають свою юридичну, виробничу і комерційну самостійність.
12 ініціативна, новаторська діяльність господарюючого субєкта, спрямована на пошук і знаходження найбільш оптимальних економічних рішень з метою максимальної вигоди.
16 англійський економіст, зачинатель теорії підприємництва у 18 столітті.
17 різновид відповідальності, яка полягає у тому, що підприємець відповідає власним майном і капіталом за кінцеві результати підприємницької діяльності.
20 один із основних принципів підприємництва, що проявляється через персональну відповідальність підприємця за форми, наслідки та організацію бізнесу, престиж та високу репутацію власної фірми, дотримання високих етичних норм у підприємництві, повагу до існуючого законодавства і чесної конкуренції.
22 угода між самостійними фірмами однієї галузі про обсяг виробництва, ціни на товари, умови найму робочої сили, обміну партнерами.
25 форма обєднання підприємств основна мета якого полягає в ліквідації конкурентних барєрів між його учасниками щодо збуту і закупівлі сировини шляхом встановлення контролю над ринком однорідної продукції.
27 цінний папір, без установленого строку обігу, що засвідчує майнову участь її власника у капіталі акціонерного товариства
29 носій права здійснювати господарську діяльність з метою реалізації своїх економічних інтересів шляхом виробництва чи продажу товарів і послуг.
30 складові частини великих підприємств та установ, що розташовані на певній території і здійснюють всю або частину функцій своїх підприємств.
32 передача майна у тимчасове користування з виплатою спожитої частини його вартості, послуг орендодавця і певного проценту.
1