У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Тема Особливості біомеханічних параметрів підйому штанги важкоатлетами є актуальною тому що постійно від

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-03-30

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 6.4.2025

Особливості біомеханічних параметрів підйому штанги важкоатлетами

Тема «Особливості біомеханічних параметрів підйому штанги важкоатлетами» є актуальною, тому що постійно відбувається зростання спортивних досягнень і все більш загострюється конкуренція за найвищі титули на світовій спортивній арені.

Важливо зазначити, що зростання спортивних результатів у важкій атлетиці найчастіше досягається шляхом збільшення обсягу тренувальних навантажень. Однак, підвищення обсягів тренувальних навантажень не може бути безмежним.

На думку Черкесова Ю.Т. одним з перспективних аспектів вдосконалення рухових дій важкоатлетів є використання тренажерних пристроїв. Але тренажери в тренувальному процесі важкоатлетів використовуються недостатньо широко. Це пов’язано з тим, що, з одного боку, їх конструктивні недоліки обмежують діапазон їх застосування у вирішенні педагогічних завдань, а, з іншого, розглянуті тренажери не дозволяють отримати поточну інформацію про параметри руху системи " атлет-штанга " безпосередньо в ході виконання вправи.

Використання досягнень мікроелектроніки розширило можливості в реєстрації та обробці даних, що характеризують тренувальний процес. Разом з тим, чим простіше вид представленої інформації, тим менше часу необхідно для її осмислення та застосування для потреб тренувального процесу. У зв'язку з цим розробка тренувальних тренажерних пристроїв реалізують завдання навчання й вдосконалення спортивної техніки змагальних вправ на основі поточної термінової інформації використовується безпосередньо в ході виконання руху представляється актуальним.

При виконанні класичного поштовху слід зазначити, що на підйом штанги від грудей важкоатлет витрачає більше нервово-психічної енергії, ніж на виконання першої частини вправи - підйому штанги на груди. Тому дуже часто у спортсмена вдало взяв штангу на груди при підйомі її від грудей відбувається зрив.

В остані роки багатьма авторами такими як: Іванов А. Т. , Агудин В. М. і т.д., було доведено, що параметри руху в техніці класичних вправ пов'язані з вагою штанги, кваліфікацією спортсмена, ваговою категорією і особливостями його статури.

Траєкторія руху штанги в класичних вправах є однією з найбільш інформативних характеристик.

Дослідження дало можливість сформулювати такі висновки: в основі важкої атлетики лежить виконання вправ зі штангою-піднімання ваги, і тому техніка в цьому виді спорту є невід′ємною частиною в виконанні класичних вправ. Використання  знань про оптимальні параметри руху штанги у змагальних вправах у навчально-тренувальному процесі сприяє підвищенню результативності тренувань спортсменів-важкоатлетів.




1. Тема 6 Отбор и обучение волонтеров Аннотация- Расширение компетентности штатных сотрудников и
2. Об учете в целях налогообложения прибыли
3. либо конструкции или изделия не могут учитывать только один или два какихлибо критерия характеризующие сво
4.  20г
5. Сальвадор Дали и сюрреализм
6. К содержательной теории мотивации В ожиданий Врума; В справедливости Адамса; В МакКлелланда; В мо
7. хозяйственной деятельности на основе рыночных отношений привело к возрождению рынка ценных бумаг важнейше
8. П ДРАГОМАНОВА ОНИСЮК ОЛЕНА АНТОНІВНА
9. Реферат- К вопросу о проблеме заката цивилизации
10. тема объемного машиностроительного конструирования