Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

Подписываем
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Предоплата всего
Подписываем
План-конспект уроку з англійської мови для учнів 6-х класів
Урок 12
Тема: Літні канікули
Підтема: На рибалці.
Мета: Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми. Повторити теперішні та минулі часи дієслів. Продовжувати формувати навички читання. Навчати спілкування за темою. Розвивати вміння діалогічного мовлення. Виховувати культуру мовлення і письма.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (НО).
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting 1. Привітання.
Т: Good morning, children!
Ps: Good morning, teacher!
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Do you like fishing? I hope so, because today we'll speak about fishing. We'll lean the names of fishing equipment and other words connected with this topic. We'll ан read a story about a fishing trip.
3. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр. 1 (с. 11).
Учні читають визначення і називають слова, які вони добрали до цих визначень.
2) РЗ, впр. 1 (с. 12).
Учні ланцюжком читають текст зі вставленими словами.
Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Вивчення римування «Catching Fish in Canada».
T: Let's learn the rhyme «Catching Fish in Canada». But before we'll learn it, we have to make it of the lines on your cards.
CATCHING FISH IN CANADA
Oh, they are catching fish in Canada.
They're cooking fish in Spain.
They're eating fish in Boston
And they're selling fish in Maine.
They're working hard in Singapore.
They're dancing in Brazil.
Up north in San Francisco,
They're climbing up the hill.
Учні отримують картки з віршем, в якому переплутано репліки. Вони повне скласти з цих реплік вірш.
Потім діти хором читають вірш за вчителем, після чого вчитель викликає трьох - чотирьох, за бажанням, і просить розповісти вірш напам'ять.
Put the lines in the correct order to make up a rhyme. CATCHING FISH IN CANADA They're cooking fish in Spain. They're working hard in Singapore. Up north in San Francisco, Oh, they are catching fish in Canada. They're eating fish in Boston They're dancing in Brazil. They're climbing up the hill. And they're selling fish in Maine. |
III ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Подання нового лексичного матеріалу.
1) Презентація нових слів та словосполучень. Впр. 1 (с. 26).
Т: Look, at the pictures of exercise 1 on page 26. These pictures show us the things and activities connected with fishing. First point to the pictures and repeat these words and word combinations after me.
Учні повторюють слова вправи за вчителем та дивляться на малюнки, що ілюструють нові слова.
2) Бесіда в режимі TP1P2P3.
Т: Picture 1/3/4/5/6. What is the boy doing?
Picture 2. What is it?
2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 26).
1) Етап підготовки до читання. Впр. 2Ь (с. 27).
Учні в парах ставлять один одному запитання про зміст тексту.
Ps: What is the title of the text? What do you think it is about? How many characters are there? What do you think happened to them?
2) Етап читання.
T: Let's read and translate the text now.
Учні ланцюжком читають і перекладають текст.
3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.
а) Бесіда в режимі TP1P2P3.
Т: Who are the characters of the text? What is Dan's father's name? What is Dan's uncle's name? Who caught a fish? Who helped Dan to pull out the fish? Did Tom and Alex catch any fish? Did Mr Petrenko catch any fish? Why did the boys and Mr Petrenko trade sides?
б) Гра «Right or Wrong?».
Учитель висловлює твердження за текстом впр. 2 (с. 26). Якщо твердження правильне, учні кажуть: «Right!», а якщо помилкове, вигукують: «Wrong!».
Наприклад:
Т: Dan's Dad let Tom and Alex go fishing with him and Dan.
Ps: Right!
T: The boys went to the different sides of the river.
Ps: Wrong! і т. ін.
в) Впр. З (с. 27).
Учні роздивляються малюнки до тексту і розташовують їх у порядку подій розповіді.
Потім, спираючись на малюнки, розповідають історію, описану в тексті вправи (двое-троє учнів).
Grammar Practice 3. Повторення граматичного матеріалу: теперішні та минулі часи дієслів.
1) Впр. 4 (с. 27).
Спочатку учні самостійно заповнюють пропуски в реченнях правильною формою дієслова. Після цього по черзі читають речення вправи, а вчитель перевіряє . правильність застосування граматичних часів.
2) Граматична гра «Sentence Change».
Учитель називає речення в теперішньому неозначеному або тривалому часі. Учні
повинні трансформувати речення в теперішньому неозначеному часі у речення
в минулому неозначеному часі, а речення в теперішньому тривалому часі у речення
в минулому тривалому часі, додаючи необхідні обставини часу.
Т: I'm fishing now.
Ps: I was fishing yesterday.
T: I sometimes, go to the zoo on Sunday.
Ps; I went to the zoo last Sunday, і т. ін.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі TP1P2P3.
Т: What grammar have we revised today? What topic did we discuss? What did you learn to speak about?
Учитель починає одне зі словосполучень за темою «На рибалці», а учні закінчують його.
Т: Can you finish these word combinations: to catch ...
Ps: A fish!
T: To dig ...
Ps: Worms!
T: To throw ...
Ps: The fishing-rod.
T: To pull ...
Ps: The fish out!
4) Bnp. 5 (c. 25),
Клас поділяється на чотири команди. Кожна команда намагається пригадати назви тварин на кожну з літер алфавіту. Перемагає команда, яка пригадає найбільшу кількість назв тварин.
3. Розвиток умінь письма. Впр, 8 (с. 25).
Учні письмово, в зошитах, складають по 710 речень про своє відвідування зоопарку. Учитель збирав зошити наприкінці уроку й перевіряє правильність побудови речень.
4. Перевірка домашнього завдання.
1) Впр, 5 (с. 23).
Учні ланцюжком читають речення вправи. Якщо учень припускається помилки, учитель або інші учні нагадують йому правила застосування'граматичного часу.
2) РЗ, впр. 1 (с, 10).
Учні по черзі читають доповнені речення вправи.
3) РЗ, впр. 2 (с. 11).
Двоє-трое учнів читають свої відповіді на кожне запитання.
II ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОНУ
1. Домашнє завдання.
2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі T>Р1>Р2>Р3.
Т: Was the lesson interesting? What topic have we revised today? What can you speak about now?
Учитель звертається до кожного учня.
Т: Name one thing you like most about a zoo.
PAGE \* MERGEFORMAT 1