Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
31 Заходи щодо боротьби з вібрацією поділяють на: огороджувальні (захисні), віброізоляційні, віброгасильні і вібропоглинаючі, засоби автоматичного контролю, сигналізації та дистанційного керування, позначення вібруючих поверхонь знаком або фарбою
32 Залежно від джерела виникнення:
- механічний, виникає внаслідок вібрацій машин і механізмів під час їх роботи;
- аеродинамічний, виникає під час руху повітря по повітроводах вентиляційних систем, а також під час випускання відпрацьованого повітря пневмосистем;
- гідродинамічний, виникає у рідинних середовищах (гідравлічні удари, кавітація, турбулентність потоку);
- електромагнітний, виникає під час роботи електроустановок.
За характером спектра:
- широкосмужні, з неперервним спектром шириною, більшою за одну октаву;
- вузькосмужні (тональні), у спектрі яких є чітко виражені дискретні тони.
За часовими характеристиками:
- постійні, рівень звуку яких за 8-и-годинний робочий день змінюється в часі не більше, ніж на 5 дБА;
- непостійні, рівень звуку яких за 8-и-годинний робочий день змінюється в часі більше, ніж на 5 дБА. Поділяються на:
коливальні (мінливі) в часі, рівень яких безперервно змінюється (коливається) в часі більше, ніж на 5 дБА;
перервні, рівень яких змінюється ступенево (на 5 дБА і більше), причому тривалість інтервалів, під час яких рівень залишається постійним, становить 1 с і більше;
імпульсні, які складаються з одного чи декількох звукових сигналів, кожен тривалістю менше 1 с; при цьому рівні шуму відрізняються не менше, ніж на 7 дБА.
33-
35 Дія електричного струму на живу тканину на відміну від дії інших матеріальних факторів (пари, хімічних речовин, випромінювання та ін.) носить своєрідний і різнобічний характер. Проходячи через організм людини, електричний струм здійснює термічну, електролітичну і механічну дію. Ці фізико-хімічні процеси притаманні як живій, так і неживій матерії. Одночасно електричний струм здійснює і біологічну дію, яка є специфічним процесом, властивим лише живій тканині:
Електричний струм, проходячи через організм, подразнює живі тканини, викликаючи в них відповідну реакцію збудження, яке є одним з основних фізіологічних процесів і характеризується тим, що живі утворення переходять зі стану відносного фізіологічного спокою в стан специфічної для них діяльності.
36 логічно
37 логічно
39 логічно
40 логічно