Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

Подписываем
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Предоплата всего
Подписываем
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
ДО ВИКОНАННЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ
Завдання для самостійної роботи виконуються у позааудиторний час. Загалом студенти (слухачі) повинні:
Контрольна робота. Обовязковою формою самостійної роботи студента (слухача) є написання контрольної роботи. Обсяг контрольної роботи становить 24-30 сторінок учнівського зошиту. Робота виконується в учнівському зошиті у 12-18 аркушів. Структура контрольної роботи складається з наступних частин: вступ (1-2 сторінки); основна частина (складається з 2-4 пунктів); висновки (1-2 сторінки); список літератури.
У вступі обґрунтовується актуальність теми, її особливості, значущість щодо соціальних потреб суспільства та розвитку конкретної галузі політології.
В основній частині визначається сутність (головний зміст) проблеми, основні чинники (фактори, умови), що зумовлюють розвиток явища або процесу, який вивчається. Наводиться перелік основних змістових аспектів проблеми, які розглядалися вченими. Визначаються недостатньо досліджені питання або окремі аспекти.
У висновках підбиваються підсумки роботи, подаються узагальнені умовиводи, ідеї, думки, оцінки, пропозиції. До списку літератури (5-7 позицій) включають публікації переважно останніх 5-10 років. До розгляду приймаються контрольні роботи, підготовлені виключно у рукописному вигляді.
Контрольна робота зараховується за умови додержання автором всіх наведених вище вимог. В разі, якщо у викладача є сумніви щодо самостійного характеру виконання роботи, передбачена процедура захисту такої роботи. Студент (слухач), що писав контрольну роботу, під час захисту повинен вільно володіти матеріалом і бути готовим відповісти на питання, повязані з темою його контрольної роботи.
Тема контрольної роботи має відповідати порядковому номеру студента (слухача) у списку журналу навчальної групи.
Словник термінів. Словник складається з політологічних термінів, які допомагають повніше засвоїти відповідну тему. Перелік термінів наведено у розділі завдань для самостійної роботи (по 3 визначення до кожної теми). При підготовці словника слід давати визначення, що повністю розкривають зміст поняття, але дотримуватися лаконічності, зокрема, у словарній статті не слід розкривати додаткові відомості, типологію явищ, історію питання. Завдання повинно бути виконане у зошиті, в якому пишеться контрольна робота. При складанні словника рекомендується використовувати наступні видання: 1) Політологія: Підручник для студентів вищих навальних закладів / за ред. О.В. Бабкіної, В.П. Горбатенка. К.: Видавничий центр "Академія", 2006; 2) Політологічний енциклопедичний словник: Навч. посібник для студентів вищ. навч. закладів / Відп. ред. Ю.С. Шемшученко, В.Д. Бабкін. К.: Генеза, 1997; 3) Політологія: словник основних термінів. Навчальний посібник для курсантів та студентів денної та заочної форм навчання ДЮІ ЛДУВС / Укладачі: Сусликов В.Є., Титаренко Д.М. Донецьк: Донецький юридичний інститут, 2008.
Контрольна робота та словник термінів повинні бути подані для перевірки не пізніше, як за 2 тижні до початку екзаменаційної сесії.
За результатами самостійної роботи студенти (слухачі) можуть набрати 20 балів. Із них розподіл балів за видами завдань для самостійної роботи складає:
Тематика контрольних робіт:
Терміни для словника:
Тема 1.
Тема 2.
Тема 3.
Тема 4.
Тема 5.
Тема 6.
Тема 7.
Тема 8.
Тема 9.