У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Готовий продукт в кінці терміну придатності повинен містити життєздатні клітини мікроорганізмів в кількос

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-03-13

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 7.4.2025

Кисломолочний продукт — молочний продукт, який виробляють ферментацією молока або маслянки, вершків, сироватки, знежиреного молока спеціальними мікроорганізмами. Готовий продукт в кінці терміну придатності повинен містити життєздатні клітини мікроорганізмів в кількості не меншій 106 колонієутворювальних одиниць в 1 г продукту (КУО/г);

Кисломолочні продукти засвоюються легше й швидше, ніж саме молоко. Їхні лікувальні якості зумовлені вмістом молочної кислоти, етилового спирту, великої кількості молочнокислої мікрофлори, антибіотичних речовин утворенних в результаті життєдіяльності мікроорганізмів.[1]

Кисломолочні продукти поліпшують апетит, позитивно впливають на фізіологічні процеси в організмі людини і тварин, мають бактерицидні властивості.[1]

Споживання молока, кефіру, кумису, йогурту, кисломолочного сиру та інших молочних продуктів має винятково важливе значення для профілактики атеросклерозу.[1]

Кисломолочні продукти підвищують моторику органів травлення (перистальтику кишок). Маючи приємний, освіжаючий і гострий смак, ці продукти підвищують апетит і тим самим поліпшують загальний стан організму.

Продукти, отримані шляхом спиртового бродіння (кумис, кефір, ацидофільно-дріжджове молоко), збагачені на спирт і вуглекислоту, збуджують дихальні і судинні центри та центральну нервову систему.

Регулярне вживання кисломолочних продуктів сприяє зміцненню нервової системи.

Лікувальні властивості кисломолочних продуктів ґрунтуються на бактерицидності молочнокислих бактерій і дріжджів стосовно збудників деяких шлунково-кишкових хвороб, туберкульозу та інших захворювань, Бактерицидні властивості кисломолочних продуктів пов’язані з антибіотичною активністю наявних у них бактерій і дріжджів  Кисломолочні продукти ефективні також як допоміжні засоби у лікуванні деяких хвороб при одночасному прийманні лікарських засобів. Хороші результати при лікуванні туберкульозу дає вживання кумису і ацидофільно-дріжджового молока.[1] Загальновідомі властивості ацидофільного молока при лікуванні дизентерії, черевного тифу, гастритів.

Кефір широко використовується для лікування різних порушень функцій травного каналу, недокрів'я, хвороб легенів і плеври, порушення обміну речовин та атеросклерозу.

Енергетична цінність кисломолочних напоїв невисока. Вона залежить від вмісту жирів, білків, цукрів та молочної кислоти і коливається в значному діапазоні: від ЗО ккал/100 г (знежирені напої) до 100 ккал і більше (йогурт з вмістом жиру 6%).

Визнчають кислотність і жири а в сирі вологу.




1. Белорусский государственный педагогический университет имени Максима Танка Факультет специального
2. Методика подготовки рекламного текста
3. реферату- Аналіз собівартості продукції та послуг і оцінка фінансово економічного стану ТОВ Альфаrdquo;Розд
4. тематических методов и информатики Т.
5. Тема Биологическая индикация в системе мониторинга окружающей среды
6. Лабораторная работа ’ 2 Проектирование регулятора для линейной системы краткие теоретические сведения.html
7. Тема 7- Международная экономическая интеграция МЭИ
8. Химволокно на базе которого 15
9. Диалектика и метафизика
10.  Очень популярна игра в Южной Америке