У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

і. Підсилювач електричних сигналів ~ це електронний пристрій який призначений для підсилення або підвищен

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-03-13

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 6.4.2025

77. Використання узгоджувальних підсилювачів у геофізичній апаратурі.

Підсилювач електричних сигналів – це електронний пристрій, який призначений для підсилення або підвищення потужності вхідного сигналу за рахунок енергії джерела живлення. Узгоджувальні підсилювачі використовуються на виході в електричній частині свердловинного приладу і на вході наземної панелі, з метою зменшення опору. Узгоджувальні підсилювачі бувають двох типів:

  1.  на транзисторах – імітерні;
  2.  на лампах – колекторні.

78. Поясніть поняття динамічна похибка і як вона впливає на результати вимірів.

Динамічна похибка - різниця між похибкою в динамічному режимі (похибка при вимірюванні змінної в часі величини) і статичною похибкою, яка відповідає значенню виміряної величини у відповідний момент часу.

79.  Поясніть роботу магнітопружного і магнітострикційного перетворювачів.

Принцип дії магнітопружних перетворювачів оснований на зміні магнітної проникності m (або індукції В) феромагнітних тіл в залежності від механічних напруг s, що обумовлені впливом на феромагнітні тіла механічних сил Р (розтягувальні, стискувальні, вигинання, скручування). Існує і зворотне явище – магнітострикція, коли зовнішнє магнітне поле викликає механічні деформації феромагнітного тіла. Під чисельним значенням магнітострикції розуміють відносну зміну Dl/l=el довжина l стержня, що обумовлено впливом зовнішнього магнітного поля.

Магнітострикційні перетворювачі. Магнітострикційний перетворювач являв собою осердя із магнітострикційного матеріалу з обмоткою. Магнітострикційні матеріали в магнітному полі змінюють свої розміри (збільшуються  або зменшуються). Значним магнітострикційним ефектом володіє сплав платини з залізом, залізокобальтовий сплав (пермендюр) залізоалюмінієвий (альфер). У більшості випускаючих в нашій країні магнітострикційних перетворювачів як активний матеріал використовують пермендюр. Перетворювач стержневого типу, як правило, складається із двох стержнів сполучених між собою поперечними накладками. Для зменшення втрат від вихрових струмів осердя /стержні з накладками/ набирають 5 штампованих пластин     товщиною 0.І...0.2 мм електрично ізольованих одна від одної електроізоляційним лаком. На стержнях осердя розміщують обмотки.

Всі розміри осердя обчислюються. Так. ширина пластин b приймається менша за половину довжини хвилі, оскільки будуть виникати значні поперечні коливання в перетворювачі. Довжина осереддя  l  повинна відповідати довжині непарного числа пів хвилі - тоді амплітуда коливань буде  максимальною за рахунок резонансу.

Для ультразвукових верстатів використовують односторонні випромінювачі, тобто ультразвукові коливання надходять у робочу зону з одного торця осердя через концентратор і інструмент . На непрацюючому торці створюють екран, наприклад накладають пористу гуму. Ультразвукова хвиля відбивається від такої подушки і в необхідній фазі досягає випромінюючого торця осердя, В процесі роботи перетворювач нагрівається із-за втрат на вихрові і магнітний гистерезис. Тому перетворювачі більше як 500 Вт виготовляють з водяним охолодженням.

80. Призначення і будова багатокаскадних підсилювачів.

Найбільш широкого використання набули підсилювачі змінного струму з резистивно-ємнісними міжкаскадними зв’язками (з RC-зв’язками). Вони мають добрі частотні властивості, невеликі габарити, високу надійність і тому широко використовуються як при створенні підсилювачів на дискретних елементах, так і у інтегральному виконанні. На рис. 3.24 наведена схема такого підсилювача.

Підсилювач складається із двох каскадів підсилення, виконаних на транзисторах VT1 і VT2 за схемою з СЕ.

Вхідний сигнал після підсилення першим каскадом через конденсатор С2 надходить на вхід другого каскаду, з виходу якого підсилений вдруге через конденсатор С3 надходить на навантаження Rн.

Рисунок 3.24 – Двокаскадний підсилювач з резистивно-ємнісними зв’язками




1. тематизированным сборником охватывающим почти все отрасли русского права было Соборное Уложение 1649 г Комис.html
2. Я ВИЖУ ЦИФРУ 5 Используя свои экстрасенсорные способности вы можете разглядеть число на табло да.html
3. Тема- Предмет и метод экономической теорииТакими категориями как совокупная добавленная стоимость сред
4. Странности нашей эволюции Кит Харрисон Странности нашей эволюции Серия- Занимательная ин
5. Globl Komsco Dewoo Узбекистан
6. Методика навчання тактики гри і тактичної підготовки юних волейболістів
7. Стили русского литературного языка
8. Лекция 7. Календарноплановые нормативы
9. і Поступово це поняття поширюється і на інші сфери людської діяльності зокрема на виховання і навчання са
10. Курсовая работа- Контроллинг