У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

та 34 класах. Окрему зацікавленість в навчальновиховних можливостях гри приділяють педагоги молодших кла

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-03-13

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 5.4.2025

54. Організація ігрових моментів і використання цікавого матеріалу у 1-2 та 3-4 класах.

Окрему зацікавленість в навчально-виховних можливостях гри приділяють педагоги молодших класів, в діяльності яких гра може стати основою для побудови всієї педагогічної діяльності, даючи змогу додати властивості безперервності і наступності подальших ланок освіти. Деякі вважають, що застосування ігрових прийомів у процесі навчання допомагає вирішити протиріччя, яке виникло між ускладненням навчальних програм у молодших класах, збільшенням рівня їх інтелектуалізації, з наявним пріоритетом вимоги формування в дітей молодшого шкільного віку наукових знань — з одного боку, і віковими особливостями і навчальними можливостями учнів початкової школи — з іншого.

На уроках природознавства в початкових класах у дітей розвиваються екологічні, біологічні і географічні знання і навички, теоретичні і практичні уміння: аналізувати, порівнювати, зіставляти, узагальнювати, класифікувати, робити висновки про об'єкти і явища навколишнього світу, проводити спостереження за об’єктами природи, розрізняти наслідки впливу антропогенних елементів на природні екосистеми.

Прискоренню розвитку екологічних, біологічних і географічних навичок учнів початкової школи на уроках природознавства сприяє посилення розвиваючої функції гри у навчанні і вихованні.

Важливим моментом в організації учбової роботи є систематичне і цілеспрямоване формування, розвиток і вдосконалення у школярів способів учбово-пізнавальних дій і відповідних їм способів розумової діяльності. Застосування цих прийомів на практиці має велике розвиваюче значення: вивчає послідовності, обгрунтованості думок і висновків, аргументірованності. Вони допомагають формувати культуру розумової праці, без якої засвоєння знань неможливе. Важливе місце в системі цих прийомів відводиться методам роботи з підручником, довідковим матеріалом, довідковою літературою,. Уроки природознавства досить часто надають таким, що вчиться можливість попрацювати з додатковою літературою, починаючи вже з 2-3 класу, на уроках природознавства, формуючи у них уміння і навики роботи з енциклопедичними матеріалами, із спеціальною літературою по окремих темах.

Уміння і навики роботи з додатковою літературою можуть бути сформовані не тільки на традиційних уроках природознавства, але і в час, не зовсім звичайних уроків, прес-конференцій, ігор, позакласних заходів і т.д.

До не зовсім звичайних уроків методисти відносять:

1. Уроки із зміненими способами організації лекція-парадник, урок удвох, захист знань ...;

2. Уроки, що спираються на фантазію (урок-казка, урок-бенефіс, урок-дивне поряд і т.д.);

3. Уроки, що імітують заняття (вітальня, подорож по країні, поїздка на потягу і т.д.)

4. Уроки з ігровою змагальною основою (Що? Де? Коли?, урок-журнал, вікторина, урок-кросворд і т.д.)

5. Уроки з трансформацією стандартних способів організації (захист читацького формуляру, телеурок без телебачення і т.д.




1. Электрохимическое шлифование
2. консультанта психотерапевта тренера и специалиста других помогающих профессий
3. тематик и физик а не только самобытных культур
4. Основы конституционного строя и гл
5. Проблемы сохранности информации в процессе предпринимательской деятельности
6.  Глазные капли для лечения глаукомыRp
7. дистанция ~ пешеходная ~ связка Класс дистанции 2
8. Река Хуанхэ и ее оссобенности
9. Основы Урок 2
10. Вариант 25 При записи формул все буквенные обозначения необходимо пояснять