Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
ЗАВДАННЯ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ РОБОТИ №2
Варіант 1
Порівняти склад та функціонування фінансової системи України та розвинутих країн: США, Великобританії, Німеччини, Франції, ін. Звернути увагу на використання фінансового механізму, рівень впливу держави, функції фінансових органів. Визначити можливі шляхи реформування в Україні.
Варіант 2
Державна контрольно-ревізійна служба в Україні та розвинутих країнах світу. Особливості функціонування та завдання. Визначити можливі проблеми та шляхи реформування в Україні.
Варіант 3
Місцеві фінансові органи в управлінні фінансами в Україні та розвинутих країнах світу. Спільні та відмінні риси функціонування. Визначити проблеми та шляхи їх вирішення.
Варіант 4
Міністерство фінансів в Україні та розвинутих країнах світу: спільні та відмінні риси функціонування. Рівень впливу на економіку. Проблеми та шляхи їх вирішення.
Варіант 5
Організація діяльності податкової служби в Україні та розвинутих країнах світу: спільні та відмінні риси, ефективність. Проблеми та шляхи їх вирішення.
Варіант 6
Передумови виникнення та розвитку аудиту. Функціонування в Україні та розвинутих країнах світу. Проблеми в Україні та шляхи їх подолання.
Варіант 7
Соціальне страхування в Україні та розвинутих країнах світу: організація, особливості функціонування. Накреслити основні шляхи удосконалення.
Варіант 8
Бюджетна система України та розвинутих країн світу: спільні та відмінні риси організації та функціонування. Проблеми та шляхи удосконалення.
Варіант 9
Бюджетний процес в Україні та розвинутих країнах світу: спільні та відмінні риси, ефективність. Окреслити проблеми та можливі шляхи їх подолання.
Варіант 10
Сучасна західна фінансова думка та фінансова наука в Україні: спільні та відмінні риси, тенденції. Шляхи реформування фінансової системи.
Варіант 11
Проблеми дефіциту бюджету в Україні та інших державах світу: причини та шляхи подолання, ефективність заходів. Основні напрямки реформування фінансової політики, направлені на оптимізацію дефіциту бюджетів різних рівнів.
Варіант 12
Місцеві бюджети в Україні та розвинутих країнах світу: основні принципи організації, завдання та рівень самостійності, ефективність функціонування. Проблеми місцевого самоврядування та шляхи вирішення.
Варіант 13
Місце фінансів підприємств у фінансовій системі в Україні та розвинутих країнах світу: роль, ефективність функціонування як окремої сфери. Проблеми фінансів підприємств як складової фінансової системи та їх подолання.
Варіант 14
Страхування сфера чи ланка фінансової системи. Роль страхування у фінансовій системі України та розвинутих країн світу. Нагальні потреби реформування в цій галузі.
Варіант 15
Державне регулювання сфер фінансової системи в Україні та розвинутих країнах світу: спільні та відмінні риси, рівень впливу та результативність. Реформування державного регулювання фінансів.
Варіант 16
Державний кредит в Україні та розвинутих країнах світу: принципи залучення, джерела та напрямки використання коштів, ефективність. Проблеми державного боргу та шляхи його подолання.
Варіант 17
Фінансовий ринок в Україні, розвинутих країнах та світовий фінансовий ринок: спільні та відмінні риси сучасного рівня функціонування, причини та наслідки розбіжностей.
Шляхи реформування відносин на фінансовому ринку.
Варіант 18
Фондовий ринок в Україні та розвинутих країнах світу: особливості, ефективність, тенденції. Шляхи удосконалення функціонування фондового ринку.
Варіант 19
Генезис податків. Сучасний стан системи оподаткування в Україні та розвинутих країнах світу. Основні напрямки удосконалення податкової роботи.
Варіант 20
Становлення та розвиток видів та форм оподаткування:
системи непрямого оподаткування;
Особливості непрямого оподаткування в Україні та розвинутих країнах світу. Проблеми непрямого оподаткування та можливі шляхи їх вирішення.
Варіант 21
Становлення та розвиток видів та форм оподаткування:
системи прямого оподаткування;
Особливості прямого оподаткування в Україні та розвинутих країнах світу.
Проблеми прямого оподаткування та можливі шляхи їх вирішення.
Варіант 22
Становлення та розвиток видів та форм оподаткування:
системи місцевого оподаткування;
Особливості місцевого оподаткування в Україні та розвинутих країнах світу.
Проблеми місцевого оподаткування та можливі шляхи їх вирішення.
Варіант 23
Становлення та розвиток видів та форм оподаткування:
системи майнового оподаткування.
Особливості майнового оподаткування в Україні та розвинутих країнах світу.
Проблеми майнового оподаткування та можливі шляхи їх вирішення.
Варіант 24
Поняття та роль, стимулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні.
Шляхи удосконалення зовнішньоекономічної діяльності. Дискусії щодо співпраці України з міжнародними фінансовими інститутами при отриманні зарубіжних кредитів.
Варіант 25
Взаємозвязок фінансового ринку зі сферами і ланками фінансової системи. Удосконалення відносин на фінансовому ринку в розрізі його сегментів.
Варіант 26
Система органів управління як складова фінансової системи в Україні та розвинутих країнах світу. Порівняти загальні засади функціонування та ефективність діяльності. Реформування фінансової системи в розрізі органів управління з метою удосконалення їх діяльності.
Варіант 27
Становлення фінансової науки. Фінансова думка Заходу. Розвиток фінансової науки в Україні.
Основні вимоги до виконання Індивідуальної роботи №2: зміст дослідження повинен відповідати обраному напрямку і розкривати:
вступ - актуальність теми, мета і задачі написання доповіді;
основна частина - систематизований, узагальнюючий, критичний огляд використаної інформації згідно поставлених задач;
основні висновки;
список використаної літератури, додатки.
Рекомендований обсяг доповіді з проведеного дослідження 10-12 сторінок (формат 210x297 мм.) друкованого або рукописного тексту (1800 знаків на сторінці).
Порядок виконання дослідження і написання доповіді: вибір напрямку дослідження із запропонованого переліку (по кожному конкретному напрямку дослідження може написати лише один студент з групи); узгодження теми з керівником; підбір літератури (законодавчі та нормативні документи, підручники, монографії, наукові статті, публікації в періодичних виданнях); проведення виписок і їх систематизація та узагальнення згідно поставлених цілей, бажано матеріал представляти в дискусійній формі із зазначенням своєї думки; оформлення доповіді.