У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

та мультиплікаційними ефектами

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-03-05

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 7.4.2025

  1.  Загальні  відомості  про Power Роint

Вітчизняний ринок програмного забезпечення нині пропонує поки що небагатий вибір авторських засобів мультимедіа з урахуванням прийнятної для користувача їх підтримки.Для розроблення презентацій мультимедіа найпоширенішою в Україні є російськомовна версія Power Point; яка входить до складу інтегрованого пакета MS Office. За допомогою цього додатка розроблюють презентації, що складаються з наборів слайдів, у яких текст поєднується з графічними об'єктами, фотокартками, звуком, відео- та мультиплікаційними ефектами. Слайди можна подати як у суворій чорно-білій гамі, так і у вигляді кольорових зображень. Для цього використовують шаблони оформлення, створені професійними дизайнерами. Шаблони можна придумати і самотужки. Слайди можуть містити:

        • текст;

        • таблиці;

        • діаграми, у тому числі організаційні;

        • рисунки;

        • відеокліпи;

        • звуковий супровід (музику або голос);

        • гіперпосилання на інші слайди та документи (презентації, таблиці, діаграми тощо, які знаходяться на даному комп'ютері або в Інтернеті).Окремі об'єкти слайдів можуть мати ефекти анімації.Оскільки Power Point є складовою Microsoft Office, то, готуючи презентацію, можна використовувати фрагменти документів Word, електронних таблиць і діаграм Ехсel, даних Ассess. Створені в Power Point; слайди можна відразу переглянути і, при потребі, змінити.

  1.  Режими роботи з презентацією Ошибка! Закладка не определена.
  2.  Звичайний режим. У цьому режимі робоча ділянка вікна Power Point складається з ділянок слайда, структури і нотаток (рис. 2). Розміри кожної з них можна змінювати. На ділянці структури відображаються номер, назва слайда i текст, що міститься в ньому. Натиснувши на кнопку зліва від номера, можна зразу ж перейти до роботи з відповідним слайдом, який з'являється на ділянці слайда. Сюди можна вставляти також рисунки, фільми, звуки, ефекти анімації й гiперпосилання. Текст вводиться і до ділянки структури, і до ділянки слайда.
  3.  Режим структури. У цьому режимі перевага надається ділянці структури. Інші ділянки подаються у зменшеному вигляді. Тому його використовують, щоб ознайомитися зі структурою всієї презентації і, при потребі, змінити її (шляхом переміщення розділів, їх вилучення, редагування тексту тощо).
  4.  Режим слайдів займає всю робочу ділянку. Використовується для створення і зміни поточного слайда.
  5.  Режим показу слайдів призначений для демонстрації презентації. У ньому кожний слайд виводиться на весь екран.
  6.  Режим сортувальника. Тут на робочій ділянці Power Point відображається вся презентація. Причому кожний слайд виводиться в зменшеному вигляді. Ось чому його використовують для перегляду послідовності, у якій розташовано слайди в презентації, а також щоб перейти до роботи з певним слайдом. Для цього досить двічі клацнути на ньому.
  7.  Способи створення презентації

Під час запуску PowerPoint на екрані з’являється діалогове вікно, в якому пропонується вибрати один із таких способів створення презентації:

• використовуючи Майстра автозмісту;

• на основі шаблона;

• самостійно (порожня презентація).

Майстер автозмісту автоматизує перехід від одного етапу створення презентації до наступного з такого списку:

1. Вид презентації.

2. Спосіб подання.

3. Формат видачі.

4. Доповнення.

Якщо створюється презентація на основі шаблона, то у вкладці “Презентации” вибирається потрібний вид шаблона, наприклад “Фінансовий звіт”, який потім заповнюється необхідними даними. Під час вибору шаблона слід звернути увагу на те, що для багатьох шаблонів існують дві версії:

• стандартна;

• інтерактивна.

Найбільша свобода під час підготовки презентацій допускається у виборі способу на основі порожньої презентації. Для кожного слайда тут потрібно спочатку вибрати авторозмічання слайда (тобто, з яких місцезаповнювачів він буде складатися), потім заповнити його демонстраційним матеріалом і, нарешті, підібрати потрібне оформлення (фоновий рисунок, колірну гаму, вид шрифту тощо).

  1.  Художнє оформлення презентації

1. Шаблони дизайну

PowerPoint пропонує користувачеві велику кількість шаблонів дизайну, розроблених професіоналами. Задати для презентації шаблон дизайну можна за допомогою команди Застосувати оформлення меню Формат. Після виклику команди відкриється однойменне діалогове вікно. Виконавши клацання на імені шаблону дизайну, ми бачимо його зображення у вікні попереднього перегляду. Для вибору того або іншого шаблону досить зробити на його імені подвійне клацання.

2. Малювання графічних об'єктів

У PowerPoint можна самим намалювати графічний об'єкт практично будь-якого ступеня складності. Для малювання призначена панель інструментів Малювання, яка з'являється на екрані, якщо ми знаходимося у вигляді слайдів або у вигляді нотаток. Додаткові засоби малювання розміщуються на панелі інструментів Малювання +, для відображення якої потрібно встановити покажчик миші на будь-яку панель інструментів, натиснути праву кнопку миші і в контекстному меню вибрати команду Малювання +.

3.Малюнки з бібліотеки ClipArt

Для оформлення своєї презентації ми можемо скористатися бібліотекою Microsoft ClipArt, яка містить сотні малюнків. Найшвидший спосіб отримання доступу до бібліотеки ClipArt - натискання кнопки Вставити графіку на панелі інструментів.

Крім малюнків PowerPoint дозволяє також додавати до презентацій аудіо-та відеокліпи, які дозволяють нам іти в ногу з часом і ставлять нас в один ряд з провідними виробниками мультимедіа! Щоб познайомитися з цими можливостями, необхідна спеціальна апаратура (дорогі відео та аудіо карти, хороший дисплей і високоякісна акустична система), а також аудіо і відео файли. Аудіо-і відео вставляються за допомогою меню Вставка точно так само, як будь-які фрагменти з бібліотеки ілюстративних вставок.

  1.  Вибір макету слайда

Кожний макет слайда містить покажчики місця заповнення для тексту, зображень, діаграм, фігур тощо. Правильний вибір макета слайда спрощує впорядкування вмісту ваших слайдів. Вибір макета під час створення нового слайда:

  1.  На вкладці Основне виберіть елемент Створити слайд.
  2.  Виберіть макет для нового слайда та натисніть кнопку Додати слайд.
  3.  Добір кольорової схеми слайду

 Колірну схему у вибраному шаблоні оформлення можна змінювати. Колірна схема складається з восьми кольорів, які використовуються в оформленні слайда для показу фону, тіней, тексту заголовка, заливок, акцентів і гіперпосилань. Колірна схема презентації визначається застосованим Шаблоном оформлення.

1 — кольори, використані для тексту заго­ловка й основного тексту;

2 — кольори, викорис­тані для фону, заливок і тіней;

3 — кольори, вико­ристані для гіперпосилань, заливок і акцентів, наприклад, маркери.

Щоб переглянути колірну схему слайда, виділіть його та виведіть на екран Область завдань/ Конструктор слайдів/ Колірні схеми.

  1.  Створення фону слайду

Способи створення фону:

I. Створення фону на основі панелі: дизайн слайда

II. Створення фону за допомогою контекстного меню

ІІІ.Создание фону за допомогою малюнка

I. Створення фону на основі панелі: дизайн слайда

Фон можна підібрати з стандартних: конструктор → шаблони оформлення

II. Створення фону за допомогою контекстного меню

1. створити слайд

2. клацнути правою кнопкою мишки в полі слайда ( в тому місці, де немає ні яких фігур текстів, рамок...).

3. У випадаючому меню вибрати: фон.

4. Якщо вибираємо способи заливки, то відривається діалогове вікно, в якому можна вибрати:

- градієнтну заливку з різними параметрами

- заливку текстурою

- візерунком

- малюнок

Якщо варіант фону підходить натискаємо ok → застосувати

ІІІ.Создание фону за допомогою малюнка

1. створити слайд

2. клацання правою кнопкою миші в полі слайда (клацання обов'язково в порожньому місці слайда)

3. У випадаючому меню вибираємо: фон

вибираємо способи заливки → малюнок (Рис.6)

4. відкрилося вікно → огляд: «Вибір малюнка» і з потрібної папки вибираємо малюнок → ok → застосувати.

  1.  Внесення інформації до слайдів 

Скопіювати з будь-якого джерела, або ж надрукувати самостійно.




1. Менеджмент для студентов специальности060800 ~ Экономика и управление на предприятиив отраслях топливноэн
2. Бюджетное планирование и управление сметным нормированием в ЛПУ1
3. Путешествие на Остров сокровищ Спортивное развлечение в летний оздоровительный период
4. .1. ~аза~стан Республикасында~ы б~секелестік саясатты дамытуды~ жалпы ~рдісі 1.
5. Структура и организация деятельности фирмы
6. ОХРАНА ТРУДА И ОКРУЖАЮЩЕЙ СРЕДЫ
7. Тема 9 Ответственность медицинских работников пациентов
8.  Конструкция КЛС такой кабель состоит из нескольких скруток в каждой из которых несколько жил
9. интегрированными комплексами При выборе направлений повышения эффективности функционирования отечест
10. .Обязательным условием эксперимента является- а