Варіант 1 Жорсткий диск вінчестер основний пристрій тривалого збереження інформації; на жорсткому д
Работа добавлена на сайт samzan.net:
Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Предоплата всего
от 25%
Подписываем
договор
Варіант 1
- Жорсткий диск (вінчестер) основний пристрій тривалого збереження інформації; на жорсткому диску дані зберігаються на магнітній поверхні диска.
- Форматування це процес зміни зовнішнього вигляду документа. Кнопка панелі інструментів Форматування (або команда меню Формат → Напрямок тексту...) у MS Word призначена для встановлення напрямку тексту.
- Файли із розширенням .pps у OpenOffice.org Impress використовуються для збереження презентації, яка підготовлена для демонстрації.
- Гістограма (Column chart) це вид діаграми, яка відображає значення різних категорій. Показує зміну даних протягом інтервалу часу. Для наочного порівняння різних величин використовуються вертикальні стовпці, які можуть бути обємними і плоскими. Висота стовпця пропорційна значенню, наданому в таблиці.
- Таблиця бази даних MS Access містить перелік обєктів одного типу, кожен рядок такої таблиці називається записом, стовпець полем. Унікальне поле це поле, значення в якому не можуть повторюватись. Таке поле можна визначити як первинний ключ.
- Точний і зрозумілий виконавцю набір вказівок для виконання послідовності дій, що направлені на досягнення поставленої мети або розвязання завдань певного типу, називається алгоритмом.
- Створити нову таблицю в OpenOffice.org Base можна в такий спосіб:
- На вкладці Таблицы (Таблиці) натиснути кнопку Создать (Створити); а потім одну з команд:
• Создание таблицы в режиме конструктора (Створення таблиці в режимі конструктора);
• Создание таблицы с помощью мастера (Створення таблиці за допомогою майстра);
• Создание таблицы путем ввода данных (Створення таблиці шляхом введення даних).
- За допомогою SQL (Structured Query Language) мови структурованих запитів зчитування й запису інформації в базу даних.
- У клітинці електронної таблиці можуть бути розміщені такі обєкти: текстові дані (будь-
яка послідовність символів); числові дані; формули.
- Таблиця в текстовому документі OO.org Writer це один або кілька рядів клітинок, які використовуються для подання чисел та інших елементів у зручній формі.
Створити таблицю в середовиші OO.org Writer можна в такий спосіб:
- Створення таблиці простої структури.
- Створення таблиці складної (довільної) структури.
- Векторне графічне зображення складається, як аплікація, з графічних примітивів: прямих ліній, дуг, кіл, прямокутників тощо. У векторній графіці базовим елементом є лінія, яка описується математичною формулою. Векторні графічні зображення використовуються тоді, коли важливим є наявність ясних і чітких контурів: у картографії, при створенні логотипів і схем, в інженерній графіці тощо. Переваги векторних зображень: невеликі за розміром файли зображень; збереження якості при масштабуванні; легкість модифікації зображень. Недоліки: схематичність зображення, неприродність кольорів при відтворенні реальних обєктів.
- Напівпостійна память, або CMOS-память.Призначена для збереження деяких характеристик компютера і середовища: системної дати та часу; характеристик памяті, портів та ін. Мікросхема живиться від акумулятора (частково енергонезалежна память). Зміна вмісту CMOS-памяті здійснюється за допомогою спеціальної програми Setup.
Кеш-память буферна память, у якій зберігаються програми і дані, що використовуються процесором досить часто, призначена для згладжування розходжень у швидкості роботи повільніших пристроїв (наприклад, памяті) зі швидшими (наприклад, мікропроцесора).
Оперативна память, або ОЗП основна память компютера, яка використовується для оперативного збереження програм і даних. При вимкненні компютера вміст памяті знищується (енергозалежна память).
- Дискретний сигнал може набувати обмеженої кількості значень. Тому сигнали світлофора (червоний, жовтий, зелений), телеграфна азбука Морзе (букви, які складаються з кінцевого набору крапок і тире), компютерні дані (кінцевий набір нулів та одиниць) є дискретними сигналами.
Варіант 2
- З наведених переліків пристроями зовнішньої памяті є: гнучкі та жорсткі магнітні диски, флеш-память.
- Провайдер це організація, що забезпечує звязок користувача з мережею Інтернет.
- Вирівнювання засобами текстового процесора задає спосіб розташування рядків абзацу відносно його лівої та правої меж.
- Файли з розширенням .ppt в OpenOffice.org Impress використовуються для збереження презентації для її подальшого редагування.
- Dr. Web антивіруси цього сімейства призначені для захисту від поштових і мережевих черв'яків, руткітів, файлових вірусів, троянських програм тощо.
- Архіватор програмне забезпечення, що використовується для об'єднання, в окремих випадках також стиснення інформації. Хоча архіватори залишаються все ж таки перспективними засобами стиснення інформації бо в основі їх функціонування лежать логарифмічні перетворення, що включають у себе безліч комбінаційно-кодувальних операцій.
- Запит це обєкт бази даних, що використовується для перегляду, зміни, аналізу да-
них різними способами.
У MS Access є декілька типів запитів. Запит на вибірку витягує дані з однієї або кількох таблиць і підсумкові значення пев них типів, результати відображає в режимі таблиці. Дозволяє групувати записи, обчислювати суму, середні значення. Запит із параметрами це запит, при виконанні якого в його діалоговому вікні користувачеві видається запрошення ввести дані, на основі яких виконуватиметься запит. Перехресний запит це операція побудови таблиці для обчислення підсумкових значень на основі існуючої таблиці або запиту.
- У електронній таблиці для виконання дій з аркушами можна скористатися командами контекстного меню. Для виконання групових операцій з аркушами можна виділити всі або частину аркушів книги. Але видалити всі аркуші книги неможливо, бо книга повинна містити хоча б один видимий аркуш. Дії, які можна виконувати над аркушами робочої книги електронної таблиці: перейменувати, перемістити або скопіювати, змінити колір ярлика, створити (додати) нові аркуші.
- Програми опрацювання текстів це спеціальні програмні засоби для роботи з текстами, що розрізняються за своїми можливостями. До програм опрацювання текстів належать: MS Word, MS WordPad, Noteрad; не належать: Paint (графічний редактор), WinRar (програма-архіватор).
- Растрові графічні зображення це зображення, що подаються у вигляді набору різнокольорових точок (пікселів), які є найменшими обєктами растрового зображення. У растровій графіці графічне зображення нагадує мозаїку. Чим більша кількість пікселів і чим менші їхні розміри, тим краще виглядає зображення. Кожен піксел зображення характеризується поло женням, кольором, яскравістю. Важливою характеристикою растру є його роздільна здатність, тобто кількість пікселів на одиницю довжини.
- У середині системного блоку розміщуються: контролери пристроїв введення/виведення, засоби компютерного звязку (мережна плата, внутрішній модем), процесор, запамятовуючі пристрої (оперативна память, постійна память, кеш-память). Пристрої введення/виведення розміщують поза системним блоком, щоб користувачу було зручніше з ними працювати.
- Повідомлення це спеціальна форма подання інформації за допомогою спеціальних сигналів, знаків тощо. Повідомлення мають такі властивості як повнота, зрозумілість, актуальність, корисність, вірогідність, обєктивність.
Варівнт 3
- Пристрої внутрішньої памяті: оперативна, постійна, напівпостійна.
- Символ мінімальна одиниця текстової інформації.
- Шаблон оформлення презентації це спеціальна презентація з двох оформлених слайдів (титульного і звичайного), що використовуються при створенні інших слайдів презентації для підтримки загального стилю оформлення всієї презентації.
- Діапазон (блок) клітинок дві або більше клітинок аркуша. Клітинки діапазону можуть бути як суміжними, так і несуміжними. Для виділення несуміжних діапазонів клітинок електронної таблиці використовується клавіша Ctrl.
- База даних це сукупність даних, організованих за певними правилами.
- Центральний процесор (ЦП) основний пристрій компютера, призначений для обробки інформації. Сучасний ЦП виготовляється на єдиному напівпровідниковому кристалі, тому називається також мікропроцесором, або просто процесором. Основні характеристики процесорів:
- тип
- розрядність
- швидкодія
- кеш-память
- кількість ядер
- тактова частота
- Форма це обєкт бази даних, що використовується для введення, редагування (зміни), відображення даних у зручному для користувача вигляді. За допомогою обєкта Форма СУБД OpenOffice.org Base можна виконувати такі дії з даними: змінювати, упорядковувати, шукати, обчислювати, вводити.
- Дії, які можна виконувати над аркушами робочої книги електронної таблиці: виділяти, перейменувати, захищати, сховати.
- У OO.org Writer вставити номер сторінки можна за допомогою кнопки панелі інструментів «Колонтитули», комбінації клавіш Ctrl + Alt + C або команди «Вставка → Номери сторінок». Вставити назву документа (Імя файлу або Повне імя файлу) та імя автора (Автор) можна за допомогою спадного меню, що відкривається кнопкою «Додати авто текст».
- Характеристики векторних зображень: графічні зображення використовуються там, де важливим є чіткість контурів зображення, при збільшенні масштабу перегляду зображення їх якість не втрачається, зображення нагадує аплікацію.
- Монітор, або дисплей основний пристрій для виведення текстової або графічної інформації на екран. Піксель найменша частина екрана в графічному режимі.
Основні характеристики моніторів:
- тип монітору
- розмір екрана розмір екрана по діагоналі в дюймах
- роздільна здатність кількість пікселів на екрані за шириною та висотою
- кількість кольорів кількість відтінків кольорів, які може відтворити монітор
- величина зерна відстань між сусідніми точками зображення
- частота відтворення зображення частота оновлення зображення на екрані
- Передавання повідомлень це процес переміщення повідомлень від джерела до приймача. Процес передавання повідомлення відтворює класична схема Шеннона: Джерело повідомлення →Канал звязку →Приймач повідомлення. Канали передавання складаються із середовища передавання і засобів передавання. Засоби передавання повідомлень: радіо, телевізійний передавач, поштова служба, телефон, телеграф, компютерні мережі, електронна пошта.
Варіант 4
- Інформа́тика теоретична та прикладна (технічна, технологічна) дисципліна, що вивчає структуру і загальні властивості інформації, а також методи і (технічні) засоби її створення, перетворення, зберігання, передачі та використання в різних галузях людської діяльності. Інформатика використовує методи математики для побудови і вивчення моделей обробки, передачі й використання інформації. Можна стверджувати, що математика створює той теоретичний фундамент, на якому будується вся будівля інформатики.
- Обєкт частина текстового документа, яку можна розглядати як єдине ціле та обробляти певними засобами. Основними обєктами документа OO.org Writer є: текстові обєкти (символ, слово, рядок, абзац, сторінка, розділ), таблиця, зображення, інші обєкти. Абзац частина тексту, яка закінчується натисканням клавіші ENTER. Абзацу при значаються такі властивості: вирівнювання, відступи, міжрядковий інтервал тощо. Сторінка частина тексту, обмежена лініями поділу сторінок, для якої можна призна чити такі параметри: розмір полів, орієнтація, розмір паперу.
- У OO.org Impress існують три основні режими: звичайний режим, сортувальник слайдів і показ слайдів, які можна встановити за допомогою команд меню Вигляд або кнопок .
- Звичайний режим.
- Сторінки нотаток.
- Режим сортувальника слайдів.
- Показ слайдів займає весь екран компютера, як при реальній презентації.
- Режим відображення презентації, створеної засобами MS PowerPoint, який дає змогу переглянути всі слайди презентації у вигляді ескізів.
- У OO.org Calc посилання вказує на клітинку або діапазон клітинок аркуша. Абсолютне посилання це адреса клітинки, яка не змінюється при копіюванні формул до інших клітинок. Відносне посилання засноване на розташуванні клітинки, на яку є посилання, відносно клітинки з формулою. Мішане посилання на клітинку містить абсолютну адресу стовпця та відносну адресу рядка або абсолютну адресу рядка та відносну адресу стовпця.
- Таблиці в СУБД MS Access призначені для зберігання даних бази.
- Принципи фон Неймана:
- Принцип двійкового кодування. Згідно з цим принципом, вся інформація, яка надходить в ЕОМ, кодується за допомогою двійкових сигналів (двійкових цифр, бітів) і поділяється на одиниці, звані словами.
- Принцип однорідності пам'яті. Програми і дані зберігаються в одній і тій же пам'яті. Тому ЕОМ не розрізняє, що зберігається в даній комірці пам'яті - число, текст або команда. Над командами можна виконувати такі ж дії, як і над даними.
- Принцип адресується пам'яті. Структурно основна пам'ять складається з пронумерованих осередків; процесору в довільний момент часу доступна будь-яка ячейка.Отсюда випливає можливість давати імена областям пам'яті, так, щоб до зберігаються в них значень можна було б згодом звертатися або міняти їх в процесі виконання програми з використанням привласнених імен.
- Принцип послідовного програмного управління. Припускає, що програма складається з набору команд, які виконуються процесором автоматично один за одним у певній послідовності.
- Принцип жорсткості архітектури. Незмінюваність в процесі роботи топології, архітектури, списку команд.
Комп'ютери, побудовані на цих принципах, відносять до типу фоннеймановскіх.
- З даними за допомогою обєкта Таблиця СУБД СУБД OO.org Base можна виконувати операції введення і редагування даних (додавання даних, редагування даних, видалення запису), виконувати просте сортування (усі записи поля сортуються за зростанням або за спаданням), виконувати пошук даних (за зразком у таблиці, із використанням фільтрів).
- До основних переваг Лінукс та Вільного програмного забезпечення відносять:
- Відсутність проблем пов'язаних з використанням піратського програмного забезпечення
- Швидке оновлення всіх програм
- Менші вимоги до ресурсів
- Відсутність вірусів
- У OO.org Calc команда меню Формат → Рядок відкриває спадне меню, яке надає можливість виконати дії над рядками електронної таблиці. Можна виконати такі дії: відображувати, приховувати, здійснювати автодобір висоти, змінювати висоту.
- Графічний растровий редактор MS Paint входить до складу стандартних за стосунків прикладного призначення Windows.
За допомогою команди Малюнок → Розтягнути/Нахилити відкриється діалогове вікно Розтягнення й нахил, у якому можна змінити розмір малюнка по горизонталі та вертикалі (рис. а). За допомогою команди меню Малюнок → Атрибути в діалоговому вікні Атрибути можна визначити дату збереження та розмір файлу, роздільну здатність малюнка; вибрати одиниці вимірювання розміру області малювання, встановити його значення, вибрати палітру: чорнобілу або кольорову MS Paint надає можливість працювати з графічними файлами різних форматів: .BMP, GIF, .JPEG, .TIFF, .PNG.
- Оптичний диск це сучасний носій інформації, для запису даних на який використо-
вуються лазерні технології.
Види оптичних дисків:
- Компакт- диск, або CD
- Цифровий диск, або DVD
- Blu-ray Disc, або BD
Параметри дисків:
- ROM інформація записується на спеціальній заводській апаратурі і не може змінюватись.
- R дані можна записати за один або кілька разів (сеансів), видалення неможливе. ±R позначає різні технології запису диску.
- RW можна багаторазово записувати і видаляти дані (до 1000 разів).
- Мова спосіб подання інформації. Розрізняють природні і формальні мови. Природні людські мови мають усну і письмову форми. Формальними мовами є: нотна грамота, дорожні знаки.
Варіант 5
- Пристрої виведення пристрої, які подають інформацію у формі, доступній для людського сприйняття. До пристроїв виведення належать монітор, принтер, плотер, гучномовець, графобудівник, звукові колонки, навушники, мультимедійні проектори тощо.
- Абзац.
- Видавничі системи це потужні програми, що належать до систем опрацювання текстів і призначені для створення електронних макетів поліграфічних видань.
- Формулою в електронній таблиці є вираз, за яким виконуються обчислення в клітинках. Формула може включати такі елементи: функції, посилання (абсолютні, відносні та мішані), оператори, константи.
- Форма СУБД OO.org Base призначена для введення даних та їх перегляду
- Телекомунікації, або електрозвязок це передавання, та/або прийому знаків, сигналів, тексту, зображень і звуків або повідомлень будь-якого роду дротовими, радіо-, оптичними або іншими електромагнітними системами: супутникова антена, факс, мобільний телефон тощо.
- Звіт це обєкт бази даних, що використовується для подання даних на папері або екрані у зручній формі. За допомогою обєкта Звіт СУБД OO.org Base можна виконувати такі дії: упорядковувати, підраховувати.
- У OO.org Calc над стовпцями електронної таблиці можна виконувати такі дії: відображувати, приховувати, змінювати ширину.
- Таблиця обєкт текстового документа, який містить один або кілька рядків клітинок, які використовуються для подання чисел та інших елементів у зручній формі. Редагування таблиці передбачає додавання, видалення стовпців, рядків, клітинок, обєднання та розділення клітинок.
- Характеризують растрові зображення такі твердження: при збільшенні масштабу перегляду зображення або його розмірів спостерігається пікселізація зображення, зображення нагадує мозаїку, обєкти якої розташовуються в рядках і стовпцях.
- Формат HD DVD (High-Definition/Density DVD) DVD високої чіткості/ємності технологія запису оптичних дисків. Розроблявся як формат нового покоління, альтернативний формату ВR (Blue Ray); проект закритий у 2009 р. Носії, у яких використовується оптичній спосіб запису даних: ком пакт-диск (CD, CD-R, CD-RW), DVD-диск (DVD-ROM, DVD-R, DVD-RW та ін.), HD DVD.
- Захист повідомлень процес створення умов, які не дозволяють втрати, пошкодження, несанкціонованого доступу або зміни повідомлень.
- Пароль
- Шифрування
- Електронний підпис підтверджує достовірність документа, його ідентичність відправленому файлу.
- Резервне копіювання
Варіант 6
- -
- Шаблон OpenOffice.org 1.x Text (.stw), Шаблон StarWriter 3.0, 4.0 и 5.0 (.vor)
- Режим демонстрации: И так, рассмотрим режимы демонстрации, которые можно зажать на панели Тип:
- Стандартный
- Окно
- Автоматически
- Показать емблему
- Смена слайда вручну
- Показать указатель мши
- Указатель мыши в виде карандаша
- Показать Навигатор
- Допустить анимации
- Переход слайда по щелчку на фоне
- Всегда на переднем плане
- Компютерні мережі в залежності від призначення можуть надавати користувачам різні послуги. Найбільш розповсюдженими видами послуг є:
- електронна пошта;
- телеконференції;
- передача файлів;
- віддалене керування компютером.
- Звязки ("Связи")
- компілятор
- легко
- a5, G13
- Властивості таблиці:
- розмір таблиці задається шириною таблиці в сантиметрах або у відсотках від ширини аркуша;
- ширина стовпців, висота рядків, розміри окремих клітинок задаються в сантиметрах або відсотках від розміру таблиці;
- спосіб вирівнювання таблиці на сторінці може набува-ти таких значень: зліва або справа, по центру;
- спосіб обтікання таблиці текстом може на-бувати таких значень:без обтікання навколо таблиці;
- межі таблиці задаються кольором, типом і шириною штриха для меж усієї таблиці або окремих її обєктів;
- заливка обєктів таблиці задається кольором і візерунком.
- Векторні зображення характеризують такі твердження: графічне зображення будується із графічних примітивів; кожне графічне зображення має багатошарову структуру.
- - Розрядність
- Тактова частота
- Швидкість опрацювання даних (швидкодія)
- Кеш-память
- Кількість ядер
- Якщо сигнал неперерв-ний, то між будь-якими двома значеннями аналогового сигналу існують й інші його значення,
Варіант 7
- складалися з великих інтегральних схем
- символ, абзац, страница, раздел
- end +/-
- =
- К основным характеристикам дисководов относятся скорость передачи данных (скорость чтения/записи), качество считывания/записи, среднее время доступа, объем буферной памяти.
-
-
- OpenOffice.org Calc внутри одной рабочей книги можно создать несколько листов. Можно также изменять цвет ярлыка с именем листов, переименовывать, удалять и копировать листы в рамках одного файла, а также копировать листы рабочей книги из других файлов табличного редактора OpenOffice.
- При вводе текста назначайте всем заголовкам определенные стили. Причем аккуратно следите за иерархией стилей заголовков в структуре документа. Самостоятельные заголовки (ни в какие другие не вложенные, например: Введение, Глава 1, … Заключение, Список литературы) являются заголовками первого уровня “Заголовок 1”, вложенные в них - заголовками второго уровня - “Заголовок 2” и так далее.
Для определения уровня заголовка в иерархии структуры документа можно использовать простое правило: если бы заголовки в вашем документе нумеровались, то заголовки первого уровня - это те, которые нумеровались бы одной цифрой (1, 2, 3), второго те, которые нумеровались бы двумя цифрами (1.1,1.2,1.3), третьего тремя (1.1.1, 1.1.2, 1.1.3) и т.д. Откройте окно редактирования оглавления (через контекстное меню или выполнить команды:Вставка > Оглавление и указатели > Оглавление и указатели).
- Характеризують растрові зображення такі твердження: при збільшенні масштабу пе-регляду зображення або його розмірів спостерігається пікселізація зображення, зображення нагадує мозаїку, обєкти якої розташовуються в рядках і стовпцях.
- машину Паскаля (Паскалева колесо), створена для арифметичних обчислень в 1645 році.Машина давала можливість підсумувати багатозначні числа без будь-якого втручання людини в механізм. Причиною створення цієї машини послужило спостереження юного Паскаля за своїм батьком, збирачем податків який проводив весь час у довгих і утомлюючих розрахунках.
Варіант 8
- - перетворення цифровогосигналуінформації в аналоговий (модуляція) для передачі по аналоговихлініях зв'язку,
- зворотнє перетворення прийнятого аналогового сигналув цифровий (Демодуляція).
- видавничі системи - автоматизують процес верстання поліграфічних видань. Займають проміжний стан між текстовими процесорами та САПР(Систе́маавтоматизо́ваногопроектува́ння ). Видавничі системи відрізняються розширеними засобами управління взаємодії тексту з параметрами сторінки і графічними об'єктами, але мають слабші можливості по автоматизації вводу та редагування тексту. Їх доцільно застосовувати до документів, що попередньо оброблені у текстових процесорах та графічних редакторах.
- Розширення .OTP
- A1, A5, B4, C2 і т. д.
- База даних не може існувати без таблиць.(100% правильно)
- Структура адреси електронної пошти
Електронна адреса має таку структуру: назва поштової скриньки @ адреса поштового сервера
- Властивості СУБД:
Система управління базами даних (СУБД) поєднує відомості з різних джерел
в одній реляційній базі даних. Створювані форми, запити і звіти
дозволяють швидко й ефективно обновляти дані, отримувати відповіді на
питання, здійснювати пошук потрібних даних, аналізувати дані, друкувати
звіти, діаграми і поштові наклейки.
- дані логічно пов'язані між собою і несуть відповідну інформацію;
- структура баз даних звичайно відповідає тому специфічному набору даних,
які вона містить;
- для пошуку та модифікації даних використовуються спільні механізми;
- засоби для підтримки цілісності БД та
захисту від неавторизованого доступу(шо нібудь)
- В OО.orgCalc Ви можете вибрати певні елементи для друку. Ці елементи включають:
- Заголовки рядків і стовпців
- Сітка аркуша
- Примітки
- Упроваджені і графічні об'єкти
- Діаграми
- Малюнки
- Формули
- Друк
Ви можете вибрати:
- Який принтер використовувати (якщо у вашій системі встановлено більш ніж один принтер) і властивості принтера наприклад, орієнтацію паперу (книжна або альбомна), який лоток подачі паперу використовувати, і розмір паперу для друку. Доступні властивості залежать від вибраного принтера; звернетеся до документації на принтер для отримання докладнішої інформації.
- Які сторінки друкувати, скільки копій і в якому порядку їх друкувати.
- Використовуйте дефіс для вказівки діапазонів сторінок і кому або крапку з комою для розділення діапазонів; наприклад: 1, 5, 1114, 3440.
- Виділення виділена частина сторінки або сторінок.
- Які елементи друкувати.
- Растрові
- Такими пристроями є: мікрофон, цифрова відеокамера, цифровий фотоапарат, веб-камера, проектор
Варіант 9
Варіант10
1.До пристроїв виведення належать монітор, принтер, плотер, гучномовець, графобудівник, звукові колонки, навушники, мультимедійні проектори.
2.Розташування тексту відповідно до значень вибраних параметрів.
3. *.doc
4.$B4+C$3
5.Додати запис до таблиці
6. Під відкритою системою розуміють таку систему, яка у випадку дотримання певних вимог (правил відкритості), може бути без будьяких доповнень та змін під'єднана до іншої відкритої системи. Цей процес можна розділити на фізичний (яким чином дані передаються в середовище передавання системою, що їх надсилає, та передаються із середовища до системи, що їх приймає) та логічний обмін (яким чином система, що передає дані, формує їх та забезпечує, щоб система, яка їх приймає, розуміла ці дані).
7.таблиці, форми
8.*.xls, *.htm, *.txt, *.mht.
9. 1) створення книги (або відкриття створеної раніше);
2) введення або редагування змісту книги;
3) збереження книги на зовнішньому носії інформації (наприклад, на жорсткому або
гнучкому диску)
10.відображення сітки для точного коригування елементів малюнка, використання основного кольору та кольору фону для заливки областей малюнка, опрацювання зображень отриманих з таких пристроїв, як цифрова камера, або сканер, відправлення ел. поштою.
11.Флеш-карти-універсальні носії для зберігання даних, використовуються у компютерах ,моб. телефонах, цифрових фотокамерах.
12.супутникові антени, факс, моб. телефон.
Варіант 11
1.центральний процесор
2.Стиль обєкта-це набір значень властивостей обєктів, певного типу, який має імя.
3.OO.org Calc
4. визначити поле, як первинний ключ.
5.опрацювання даних
6. Сканер пристрій, що аналізуючи певний об'єкт, створює його цифрове зображення. Процес отримання такого зображення називають скануванням. Світло, відбите від об'єкта, через систему дзеркал потрапляє на лінійку фотоприймачів ПЗЗ-лінійку або лінійку фотодіодів. Значення вихідних напруг лінійки фотоприймачів через комутатор подають на АЦП. Цифрові коди АЦ-перетворення передаються в комп'ютер. За кожен крок двигуна сканується смужка об'єкта, що потім поєднується програмним забезпеченням у загальне зображення. Види: Планшетні, Ручні, Аркушопротяжні, Планетарні сканери, Барабанні, Слайд-сканери, Сканери штрих-коду.
7. шрифт, формат чисел, обрамлення клітинки, або діапазону, колір і візерунок фону.
8.наявність заголовка на слайді, тип обєктів, що розміщені на слайді, кількість обєктів, що розміщені на слайді, місце розташування обєктів.
9. здійснювати швидкий пошук усіх входжень зазначеного слова або фрази, знайти, змінити, видалити значення параметрів форматування знаків, здійснювати пошук і заміну знаків абзацу, розривів сторінок та інших елементів, здійснювати пошук, заміну усіх словоформ.
10.шрифт, розмір шрифту, стиль накреслення
11.тип, швидкодія процесора, обсяг оперативної памяті, вид і тип відео карти, обсяг відеопамяті.
12.символічні, логічні, рядкові.
Варіант 12
1.США 1946
2. Розташування тексту відповідно до значень вибраних параметрів
3. складати схему
4. сортувати за зростанням
5.зберігання даних
6.передавання, збереження інформації…
7. +, -, *, /.
8. Моніто́р електронний пристрій для відображення інформації. Монітори, побудовані на електронно-променевих трубках (ЕПТ), активно витісняються новим поколінням рідкокристалічних моніторів, зручнішим і економнішим. Сучасні комп'ютерні монітори бувають кількох типів: -на основі електронно-променевої трубки (CRT). -рідкокристалічні (LCD, TFT як підвид LCD) плазмові проекційні -OLED-монітори
9. Стиль обєкта-це набір значень властивостей обєктів, певного типу, який має імя.
10. *.wmf, *.jpg, *.tif
11. мишка, джойстик, дигітайзер.
12. високі, низькі.
Варіант 13
1.Магістрально-модульний
2. Ctrl+A
3. $B3+D$3
4. програма для роботи з базами даних.
5. апаратне забезпечення.
6.реклама…
7. =SUM(A3;B3;C3;D3;E3), =A3+B3+C3+D3+E3 SUM(A3 : E3)
8.
9. за лівим краєм, за правим краєм, по центру, за шириною
10. *.bmp, *.jpg, *.gif
11. мишка, джойстик, дигітайзер.
12. Бейсик, паскаль, С++, C#
Варіант 14
1.Магістрально-модульний, двійкового кодування, адресності, програмного керування.
2. Верстання- послідовне збирання усього нового матеріалу, з метою створення певного шедевру.
3. Майстер діаграм працює таким чином: в послідовних діалогових вікнах ви вказуєте таблицю або запит, що використовуються як джерело даних, виділяєте поля, на основі яких будується діаграма, і вибираєте тип діаграми.
4.Файл
5.2
6. форматування тексту, форматування параграфів, робота з зображеннями, посилання в документ…
7.AVERAGE(A3;B3;C3;D3;E3) , =(A3+B3+C3+D3+E3)/5 AVERAGE(A3:E3)
8.Панель інструментів, рядок стану, меню
9. відступи рядків абзацу зліва і справа, відступ першого рядка абзацу, вирівнювання.
10. Вдеокарта, монітор, цифрова відеокамера, графічний планшет
11.прцесор, вн.память, контролери введення-виведення.
12. лінійний, циклічний, з розгалуженням.
Варіант 15
1.Київ 1951
2.напівжирний,курсив, підкреслений
3.опрацявання тексту, редагування схем…
4. Вікно БД → Вкладинка Таблиці → Создать → Майстер таблиць
Або
Головне меню → Вставка → Таблиця → Создать → Майстер таблиць
5. Інформа́ція абстрактне поняття, що має різні значення залежно від контексту.
Роз'яснення; Виклад фактів, подій; Витлумачення; Представлення, поняття; Ознайомлення, просвіта.
Інформаці́йне суспі́льство (англ. Information society) теоретична концепція постіндустріального суспільства, історична фаза можливого еволюційного розвитку цивілізації, в якій інформація і знання продукуються в єдиному інформаційному просторі.
6. це пакет програм, що забезпечує реалізацію та управління мережею, дає змогу клієнтам користуватись мережним сервісом. Основними завданнями мережної ОС є забезпечення сумісного використання та розподілу ресурсів мережі; надання клієнтам мережного сервісу; адміністрування мережі; обміну повідомленнями між вузлами мережі; взаємодії процесів у мережі; надійного зберігання даних та інших завдань, повязаних з функціонуванням мережі.
7.~(тильда), ?(знак запитання), *(зірочка)
8Комплекс пиладів, які забезпечують запис, програвання, обробку звуку.
9.абзаци, таблиці, списки
10.програми перегляду графічних зображень, графічні редактори, програми розпізнавання графічних зображень, програми спеціалізованого опрацювання графічних зображень.
11.розрядність, тактова частота, ємність кеш-памяті, кількість ядер.
12.параметри змінні, параметри значення, параметри посилання.