Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

і Обладнання- м~ячик горизонтальна і вертикальна ціль

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 24.11.2024

Конспект уроку з фізичної культури

Для учнів 2-А класу

Завдання уроку:

  1.  Вивчення техніки метання м‘ячика у горизонтальну і вертикальну ціль.
  2.  Вдосконалення техніки бігу на короткій дистанції.
  3.  Рухлива гра і естафета.

Мета уроку: навчити дітей правильно метати м‘ячик у горизонтальну і вертикальну ціль, вдосконалювати ціль, вдосконалювати техніку бігу на коротку дистанцію, виховувати любов до рідної землі.

Обладнання: м‘ячик, горизонтальна і вертикальна ціль.

Місце проведення: спортивний майданчик.

Дата проведення: 20.04.2001 року.

Проводить: Гойсан М., Дзундза М.


Хід уроку

Дозування

Організаційно-методичні вказівки

І. Підготовча частина

8-10 хв.

  1.  Шикування

– Рівняйсь! Струнко! Добрий день!

30с.

В одну шеренгу

  1.  Повідомлення теми і завдань уроку

30с.

Чітке повідомлення завдань уроку

  1.  Ходьба:

руки за голову

навприсядки

стрибками

-        на носках

-        на п‘ятках

4. Біг

5. Загальнорозвиваючі вправи на місці

А) Вп  руки до плечей

Колові рухи руками вперед, назад

8р вперед

8р назад

Б) Вп руки в сторони

Колові рухи руками вперед, назад

10-12 раз

Руки прямі

В) Вп права рука вгорі, ліва внизу; 1-2 переміна положень рук

10-12 раз

Руки прямі

Г) Вп руки вперед. Схрещення рук

10-12 раз

Руки прямі

Д) Вп ноги нарізно, руки на поясі 1- нахил вліво, 2 – в.п., 3- нахил вправо, 4 – в.п.

6-8 раз

Ноги і тулуб прямі

Е) основна стійка:

1 – нахил вперед, руками доторкнутися до землі,

2 – в.п.

10-12 раз

Руки опущені, ноги прямі

ІІ. Основна частина

1. Загальнорозвивальні вправи

27-30 хв

А) в.п. руки опущені. Біг з високим підніманням стегна

15 м

Тулуб прямий

Б) в.п. руки опущені. Біг з прискоренням

15 м

Тулуб нахилений

В) в.п. руки на поясі. Стрибки на правій, лівій нозі.

6 м

Г) стрибки на лівій нозі

4-6 м

2. Метання  м‘ячика у горизонтальну ціль

10 хв

- метання м‘яча з місця у горизонтальну ціль треба виконувати таку: в.п. – стати лівим боком (при метанні правою рукою), ноги на ширині плечей, ліва нога на носку вперед; права рука з м’ячем на горі, дивитись на ціль, яка знаходиться на відстані 3-4 м. Далі, перенести вагу тіла на ліву ногу, тулуб повернути вліво праву руку трохи зігнути. Потім енергійним рухом кинути м‘яч у ціль

Чітке пояснення завдання

3. Біг на короткій дистанції

10 хв.

Чітке пояснення

- Техніка бігу така: тіло трохи нахилене вперед, голова і тулуб на одній лінії плечі не піднімаються, поштовхова нога ставиться на зовнішню сторону носкової частини стопи і в момент поштовху повністю випрямляться. Махова ногою згинається в коліні, кисті не напружені, пальці напівзігнуті. Зігнуті в ліктях руки рухаються навхрест (права рука і ліва нога). В такому темпі, як і ноги.

4. Рухлива гра “Другий зайвий”

4-5 хв

Підібрано для дітей цікаву гру

Всі учні стоять у колі, обличчям до центру. За колом двоє ведучих: один тікає, другий доганяє, той, хто тікає, стає спереду одного з гравців. Тепер тікає гравець, який опинився ззаду. Якщо ведучий догнав втікача, то вони міняються ролями.

5. Естафета “Хто швидше”

4-5 хв

Діти формують 2 команди, що стоять у колонах по одному. Перед колонами накреслимо лінію, а на відстані 15-20 м від неї лежать великі надувні м‘ячі. У кожного переднього колони по одному надувному м‘ячу. За сигналом передні біжать до великих м‘ячів, оббігають їх спереду справа (зліва), повертаються і передають м‘ячі другим, а самі стають у кінець колони і т.д.

Виграє команда, яка першою закінчила перебігання і передала м‘яч учителю.

ІІІ. Заключна частина

3-5 хв

1) шикування класу

В одну шеренгу

2) ходьба

15-20 м

В повільному темпі

3) вправи, які приводять організм в стан відносного спокою

1,5-2 хв

4) підсумок уроку

1 хв

Виставлення оцінок

5) домашнє завдання

1 хв

Організований вихід з уроку




1. 20 ноября 20 09 г
2. Волки воспитание потомства
3. Создание консольных приложений в C++ Builder 6
4. Введение8
5. Психологические проблемы общения
6. Облік зовнішньоекономічної діяльності rdquo; З напряму підготовки 7
7. Задание к лабораторной работе 2 Администрирование CSEсредства RIS
8. База данных MySQL
9. 041 Коэффициент теплоусвоения Вт-м С не более 62 Вес 1 кв
10. ДЕКОРАТИВНЫХ ПОКРЫТИЙ Методические указания к выполнению лабораторной работы Составитель Т
11. Социально-экономическая политика России
12. тематическому анализу 3 семестр Работа в семестре Преподаватель группы по итогам каждого месяца выс
13.  ОБЩИЕ ТРЕБОВАНИЯ ОХРАНЫ ТРУДА 1
14. Введение [2] Различия в бухгалтерском и налоговом учете [3] РАЗДЕЛЬНЫЙ УЧЕТ ЛЬГОТЫ ПО НДС ИЗДЕ
15. вариант еврейского письма использующийся главным образом для комментариев текстов Библии и Талмуда
16. Что такое полезное знаниеВся Хвала Аллаху Господу мировМир и благословение Аллаха нашему пророку Мухамма
17. Институт экономики управления и права г
18. Л.
19. Пестициды и удобрения
20. Деякі параметри планети Плутон рухається навколо Сонця по еліптичній орбіті зі значним ексцентриситето