У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Тигролови І Багряного за жанром пригодницький роман який утверджує здоров~я силу лицарство і любов до л

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2015-07-10

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 6.4.2025

  1.  "Тигролови" І. Багряного за жанром — пригодницький роман, який утверджує здоров’я, силу, лицарство і любов до людини та до свого народу. Найвиразніші теми роману: трагедія України в тоталітарному режимі; відображення впливу сталінського терору на долю окремої людини. Протягом усього сюжету роману йде двобій між життям і смертю, добром і злом. Хоч зло часто перемагає, є надія на краще майбутнє, бо його виборюють такі люди, як головний герой роману І.Багряного "Тигролови". До певної міри цей твір є автобіографічним. У ньому подані детальні описи тюремного побуту, допитів, тортур. Іван Багряний волею трагічних обставин «помістив» у страхітливий ешелон смерті себе, свою долю, підносячи її до образу-символу непокірної і гордої, волелюбної і сплюндрованої України.
  2.  Поезія "Чари ночі" — приємно-болісний щем, прекрасне і чисте поривання юнацької душі до життєвих радощів, до дивовижного світу в собі і не менш дивовижного світу навколо. Звідси й заклик забути хоч на якийсь момент "сум, думки і горе", влити струмінь власної душі в буйне, "шумляче море" життя природи. Поет напрочуд точно вловлює ритми та мелодії гаїв і полів, музикою дихає у нього кожен образ. Це голос самої української землі, розкішної й лагідної.
  3.  Змалюванням саме буденного життя українських селян повість "Кайдашева сім'я" вирізнялася у літературі – адже тогочасні автори захоплювалися переважно святковою стороною селянського побуту. Будні Кайдашів минають у невсипущій праці. Косовиця, жнива, плекання городини, "зимова" жіноча робота (прядіння, ткання полотна, шиття і вишивання одягу) – ці та інші щоденні клопоти визначали стосунки між членами сім'ї Кайдашів. Хоча у творі майстерно виписані і святкові звичаї та обряди, глибоковікові традиції і вірування. Втіленням української релігійності і високої народної моралі є у повісті Мелашка. Побожним, чуйним і добрим був Кайдаш, мріяв про смерть по-християнськи: зі сповіддю, причастям, соборуванням. Але тяжке пияцтво призвело до передчасної страшної смерті, яка не відповідала християнським уявленням. Жанрова специфіка твору полягає у тому, що цей повсякденний плин життя родини Кайдашів розгортається в найрізноманітніших побутових виявах, які часто окреслюються в гумористичному плані. Гумор письменника сягає корінням у народний грунт і міцну національну літературну традицію. Природжений гумор Нечуй-Левицький вважав невід'ємним елементом національної психіки. Духовна роз'єднаність – ось те лихо, яке кожен день отруює українську родину, яка впродовж віків була оповита високою духовністю і мораллю.
  4.  П. Тичина — дуже музикальний поет. Тому природа в його творах звучить, співає, танцює. «Сонячні кларнети» — це символ усього Всесвіту, що є своєрідним поєднанням сонця і музики. Причому людина почуває себе невід’ємною частиною космосу. П. Тичина — дуже музикальний поет. Тому природа в його творах звучить, співає, танцює. «Сонячні кларнети» — це символ усього Всесвіту, що є своєрідним поєднанням сонця і музики. Причому людина почуває себе невід’ємною частиною космосу. Настрої ліричного героя викликані як інтимними почуттями, так і суспільними подіями. Молода людина сприймає найменші зміни в оточуючому світі. Тому не дивно, що її особисте життя і життя її країни поєдналися нерозривно і злилися з образами природи. Таке поєднання і породило збірку «Сонячні кларнети», що стала перлиною української поезії.
  5.  Образ Ганни - це образ типовоï колгоспницi тих часiв,Ганна завжди самозречено працювала, але не мала анi достатку, анi подяки вiд голови колгоспу.Пiд час голодомору вона втратила дитину, чоловiк i молодший син загинули на вiйнi,та Ганна не скаржилася, а
    намагалася працювати далi, доки мала сили.закони, спрямованi проти "дармоïдства" змушували людей виконувати певнi нормищо виявилися не пiд силу хворiй жiнцi. Саме за це Ганну й судятьПозов на Ганну подає голова колгоспу, який "узяв у звичку кричати на людей, коли людина втрачає бажання жити, й хвороби чiпляються бiльше. Приниження на судi - безпiдставне й дике вiдбирає у неï рештки сили, а вигляд ситих i задоволених
    життям кривдникiв, що випивають собi у павiльйонi "Пиво-води", стає останньою
    краплею... Здається, що вони iснують лише для того, щоб вiдбирати останнi права у вже безправного народу. Вони втiлюють найбездушнiшу й найбрехливiшу командно-бюрократичну систему, яку й засуджує автор у цьому оповiданнi.



1. Зимний спринт 2013 проводится 21 декабря на специальноподготовленной трассе Шахта Южная г
2. на тему- Сериалы не для умных людей Выполнил- ст
3. Структура и порядок формирования Суда Европейского Союза
4. методичних рекомендацій з питань підготовки та призначення судових експертиз за
5. Законодательные основы охраны труда
6. тематического развития детей на современном этапе
7. 1Предмет электроразведки Электроразведка это раздел разведочной геофизики Представляющий собой совокуп
8. МИР ГРЁЗ Предлагаем вашему вниманию цикл романов автора Дмитрия Гардина под общим названием Мир Грёз
9. Разработка и расчет гидропривода
10.  Упаковка крабовых палочек пара зубчиков чеснока вареное яйцо тертый сыр зелень майонез