У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

на тему- Пошук інформації про сучасне технологічне обладнання швейного виробництва фірм Durkoppdler та MIERUNITS

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 28.12.2024

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ЧЕРКАСЬКОЇ

ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«Черкаське вище професійне училище

Імені Героя Радянського Союзу Г.Ф. Короленка»

КУРСОВА РОБОТА

з предмету «Обладнання виробництва»

на тему: «Пошук інформації про сучасне технологічне обладнання швейного виробництва фірм  Durkopp-Adler та MAIER-UNITAS »

Виконав:                                                                  Перевірив:

Студентка групи ТТ-3                                             Викладач Супрун С.А.

Залікова книжка №__________

Дитиненко О.В.

Оцінка____________________

«______»____________20___р.

_________________________

(підпис викладача)

м. Черкаси

Вступ

    Історія створення швейних машин сягає своїм корінням в далекий XVIII століття. У 1755 році в Лондоні Карл Вейзенталь, німець за походженням, отримав патент на апарат, забезпечений голкою, за допомогою якого вже можна було шити. Однак винахідником швейної машини був визнаний англієць Томас Маре.
    Робота швейних машин, винайдених Сейнт, більшою мірою грунтувалася на використанні шила, ніж голки. Такі швейні машини з легкістю можна було віднести до надпотужних обладнання, так як вони здатні були шити вироби з парусини і навіть шевської шкіри. Також вони шили однією ниткою і створювали ланцюговий стібок. На самому справи, Сейнт тільки запатентував виріб, і точно ніхто не знає, чи закінчив він свій проект.
    У 1830 році французький кравець Варфоломій Тімон запатентував першу економічну швейну машину. При роботі на такій машинці можна було використовувати голки з загнутим вістрям, подібно до тих, які застосовують у вишиванці. До того ж, швейна машинка, запатентована Тімон, могла створювати ланцюговий стібок.
   Швейна машина Тімон стала дуже популярною, що дало йому можливість відкрити свою майстерню. Однак йому не судилося зробити свій бізнес успішним. Перешкоджали цьому інші кравці, які побачили у винаході Тімон загрозу своїй справі. Вони розгромили майстерню, в результаті чого Варфоломій Тімон залишився ні з чим.
    Незважаючи на те, що ланцюговий стібок вважався найбільшим досягненням першого швейних машин, деякі були задоволені ним. У той час ланцюговий стібок був слабким і не дуже підходив для шиття з різних тканин. Таким чином, Нью-Йоркський винахідник Вальтер Хант запропонував швейну машинку, робота якої грунтувалася на використанні не однієї, а двох ниток. У 1834 році такі швейні машини були представлені на ринку. Проте їм не вдалося завоювати довіру людей, і Хант перестав займатися цією справою.
   Технологія, на якій грунтувалася робота наступного покоління швейних машин, виникла завдяки Еліасу Хоу. Але тільки лише завдяки ідеям Ісаака Зінгера робота швачок значним чином спростилася, так як стало можливим вести безперервний шов.

Фірма Durkopp-Adler

історія створення та розвитку

                              

                              

Завдяки промислової революції в середині 19- ого століття місто Білефельд ( Bielefeld ), розташований на північному сході Німеччини , стає основним центром текстильної промисловості в країні. При цьому швейне обладнання, що поставляється з-за кордону ( в основному з США ) , є досить дорогим і його важко обслуговувати. Така ситуація створює прекрасні умови для розвитку нового сегмента легкої промисловості і в 1860 році , два інженера , Баєр і Кох , створюють перший завод з виробництва швейних машин в Білефельді .

Успіх підприємства демонструє партнерам потенціал нового ринку , і в 1865 Баєр вирішує розпочати власне виробництво , а Кох продовжує торгувати під назвою « Koch & Co » , використовуючи досягнення інженерів Дюркопп і Шмідта .У 1861 Ніколас Дюркопп вже спроектував свою першу швейну машину , а в 1867 разом зі Шмідтом він відкриває власну компанію , відому як « Dürkopp & Schmidt ».

Через 20 років Білефельд стає найбільшим центром з виготовлення швейних машин у Німеччині. У 1880 році 19 компаній міста Билефельда працюють в даній області , а їх продукція продається по всій Європі. На тлі зростання національної та міжнародної конкуренції в 80-их цей сектор піддається серйозної кризи , і для успішного розвитку « Dürkopp & Co » , так називається компанія після від'їзду Шмідта , необхідно освоїти нові напрямки виробництва .

Велосипеди виробництва DURKOPPЗдесь Ніколас Дюркопп демонструє якості не тільки прекрасного інженера , а й талановитого бізнесмена : його підприємство першим починає займатися виготовленням велосипедів. Новий продукт дуже добре продається , приносячи успіх і популярність « Dürkopp & Co ». Багато інші компанії , в тому числі « Koch & Co » , наслідує приклад ДЮРКОПП , і виробництво велосипедів скоро стає важливим фактором в економіці міста.

          

Натхненний своїм успіхом , Дюркопп починає виготовлення легкових і вантажних автомобілів та інших форм механізованого транспорту. У той час як « Dürkopp & Co » пробує себе в нових напрямках бізнесу , Кох концентрується на промисловому швейному обладнанні. Тепер його компанія називається « Kochs Adler Nähmaschinenwerke AG » , а швейні машини випускаються під брендом « Adler » набувають світову популярність. Тому в 1920 році Кох припиняє виробництво велосипедів .

Інструкція до швейної машини Durkopp в кінці 1920 -их світова економічна криза змушує « Dürkoppwerke AG » - назва компанії після смерті її батька-засновника - кинути автомобільне виробництво , яке в будь-якому випадку не було особливо успішним. Але , після появи першої транспортної системи для текстильної промисловості , знайдений новий комерційний ринок , в якому підприємство все ще активно до цих пір.

Після другої світової війни « Kochs Adler Nähmaschinenwerke AG » також намагається проникнути в нові галузі бізнесу , виготовляючи друкарські машинки та пакувальні машини . Але незабаром ці напрямки йдуть на задній план , а основним стає виробництво домашніх швейних машин. На початку шістдесятих років « Dürkoppwerke AG » також обмежує своє виробництво промисловими швейними машинами і транспортними системами .

У 1962 більшість акцій в « Dürkoppwerke AG » придбано « FAG Kugelfischer ». Коли 25 років по тому група компаній Kugelfischer набуває більшість акцій в « Kochs Adler AG » намічається стійкий курс до злиття двох конкуруючих компаній. З 1990 вперед вони працюють в новому комплексі в Білефельді під ім'ям « Dürkopp Adler AG ».

DURKOPP ADLER сьогодні

Сьогодні , « Dürkopp Adler AG » пропонує широкий асортимент промислового швейного обладнання та транспортних систем для підприємств легкої промисловості. Компанія « Dürkopp Adler AG » має 11 філій , понад 80 і уповноважених дилерів і здійснює продажі та сервісне обслуговування обладнання по всьому світу. Основним напрямком роботи компанії є автоматизація процесів швейного виробництва з урахуванням індивідуальних вимог підприємств і специфічних операцій , виконуваних при виготовленні продукції .

Швейна установка Durkopp Adler для пришивання кармановОтработанние технології дозволяють підібрати автоматичне швейне обладнання DURKOPP ADLER для виробництва чоловічих і жіночих костюмів , чоловічих сорочок , м'яких меблів , автомобільних сидінь , обтягування деталей салону автомобілів , чоловічих і жіночих брюк і взуттєвого виробництва .

До всіх моделей швейного обладнання є великий набір комплектуючих , що дозволяє автоматизувати будь-яку операцію.

Фірма «MAIER-UNITAS»

Історія створення та розвитку

Компанія була створена в 1923 році в майстерні будинку, Вільгельма Майера, засновника компанії. Він вирішив почати виробляти запасні частини для швейних машин , а також велосипедних педалей.В 1924 компанія перемістилась в новий будинок у Kirchheimer Strasse 18. 1934 року в асортимент були додані шліфувальні ножі, а в 1935 відбулось розширення виробництва за рахунок включення компонентів фрезерного верстата. Були уже зайняті більше 20 осіб , деякі з них працювали у кілька змін .

1945 року компанія розпочала нову післявоєнну еру з 11 співробітників і мала великий успіх. Отто і Ервін Майер , сини засновника , приєднався до нової компанії , яка тепер називається Вільгельм Майер & Söhne Unitas - Maschinenfabrik OHG . Компанія активізувала свою спеціалізацію на запчастинах для швейної машини і почала експортувати свої товари . В 1952 виробництво і управління перемістилось в новий в новий будинок у Nuertinger Strasse 19

1957 року важливою віхою в розвитку  серійного виробництва швейних машин була створення машини потаємного стібка.

 

Вони користуються успіхом у себе вдома і за кордоном.

1958 Отто Майер- молодший , онук засновника компанії , відповідає за продаж та адміністрацію. Виробництво кнопки " punktomat " і маркерних машин злетіли затвердивши себе дуже успішно у трикотажній промисловості 

В 1976 Рольф Майер , ще один онук засновника , почали роботу у відділі технології виробництва машини.

1977 року розроблена " fadomat " спідниця ринок , запатентований у Німеччині і за кордоном - йде  виробництво звільненне від необхідності використовувати звичайну крейду.

У 1978 була створена Майер- Unitas GmbH .

В 1980 були зроблені перші гребешкові машини. 1992 Клаус Майер , який представляє 4 -го покоління родини , увійшов до складу ради управління .

У 1998 був побудований другий завод (завод II) для машинного виробництва, монтажу та технічного проектування , в безпосередній близькості від оригінальної будівлі фабрики.

2002 Ульрік Rechtsteiner прийшов у компанію , щоб стати наступником Отто Майер , коли він пішов у відставку в 2003 році. Рольф Майєр і Клаус Майер виконувати роль технічних директорів .

У 2007 керівництво реорганізується. Ульрік Rechtsteiner залишає компанію . Рольф Майєр і Клаус Майер беруть на себе  відповідальність за продажі і маркетинг , а також комерційного сектора у додаткових функціях . Їм допомагають Райнер Франк , право підпису та глава комерційного відділу . За допомогою реорганізації машинного виробництва батька завод був розширений і перебудований.

На сьогоднішній день модельний ряд промислових машин поповнився більш модифікованими електричними машинами, які користуються популярністю в багатьох країнах.

Фірма «Durkopp-Adler»

  1.  Характеристика промислового швейного обладнання для легких матеріалів

Машини універсальні:

Одноголкові:

Кл.271-140332. Одноголкова швейна машина подвійного човникового стібка з нижнім транспортером, нітеобрезателем, підйомом лапки при зупинці, закріпкою шва, електромагнітним пристроєм затиску нитки для чистого початку шва і інтегрованим позиціонуючим приводом постійного струму.

З маленьким горизонтальним човником, електромагнітними функціями для обрізки нитки, закріпки шва і підйом лапки, з кнопковими перемикачами для положення голки вгорі / внизу, окремого стібка, виклику або блокування закріпки. Інтегрований позиціонує привід постійного струму з управлінням двигуна.Розраховане напруга 190-240В 60 \ 60 Гц. Можливість підключення зовнішніх панелей управління (додаткова оснастка). Максимальна довжина стібка 4 мм, макс. швидкість пошиття 5000 стібків в хвилину.

Ланцюгового стібка:

 Кл. 171-141621. Одноголкова швейна машина подвійного човникового стібка з нижнім транспортером, нітеобрезателем, підйомом лапки при зупинці, закріпкою шва, електромагнітним пристроєм затиску нитки для чистого початку шва і інтегрованим позиціонуючим приводом постійного струму.

З маленьким горизонтальним човником, електромагнітними функціями для обрізки нитки, закріпки шва і підйом лапки, з кнопковими перемикачами для положення голки вгорі / внизу, окремого стібка, виклику або блокування закріпки. Інтегрований позиціонує привід постійного струму з управлінням двигуна. Розраховане напруга 190-240В 60 \ 60 Гц. Можливість підключення зовнішніх панелей управління (додаткова оснастка). Максимальна довжина стібка 4 мм, макс. швидкість пошиття 5000 стібків в хвилину.

Двоголкові:

Кл. 382-160162. Двохголкові машина подвійного човникового стібка з нижнім і голковим транспортером і верхнім інтермітірующій роликовим транспортером, з відключаючим ігловодітель, автом. обрізкою нитки, підйомом лапки і закріпкою.

З малим вертикальним греіферамі, вручну включаються додатковим натягом, стойкак (штанга) лапки з прорізом, електромагнітної обрізкою нитки, електропневматичним підйомом лапки і закріпкою, довжина стібка вперед і назад макс. 6мм.

Машини спеціального призначення

Манина для утворення петлі з вічком:

автомати:

                                      

580 PREMIUM Універсальний електронно-керований автомат для виконання петлі « з очком » на будь-яких видах одягу.

580 MULTIFLEX петельний автомат:

- Індивідуальне програмування петлі

- 50 готових петельних програм

- Можливість почергового (цикл ) прошивания до 25 послідовностей , що складаються з 9 різних програм петель

- Програмування довжини шиття і прорубки без заміни ріжучих інструментів

- 4 пакети довжин прорубки

- Автоматична обрізка голкової , каркасної і нитки петлітелей (залежно від підкласу )

- Довжина петлі від 6 до 50мм . (Залежно від підкласу і встановленого на машині пакета довжини прорубки )

- Можливість прорубки « вічка» радіусом від 2 мм (залежно від підкласу ) .

- Відсмоктування пилу під голкової пластиною

- Вибір місця початку строчки гранично близько до « прозурки » для акуратної круглої закріпки

- Унікальна система автоматичного вибору типу петлі MULTIFLEX.

Напівавтомати:

                             

559-151. Напівавтомат з програмним управлінням кроковими двигунами для петель з вічком.

- Простий вибір однієї з 9 типів петель

- Просте програмування параметрів петлі: довжина, ширина кромок, кількість стібків

- Висока швидкість шиття на будь-яких видах матеріалів: до 2200 ст. \ Хв

- Електронний контроль натягу голкової нитки

- Довжина шиття і прорубки від 6 до 50мм (шляхом заміни колодки)

- Шиття з каркасною ниткою і без

- Прорубування до або після шиття

- Автоматична коротка обрізка голкової нитки

- Відсутність ремінних передач.

Напівавтомат для створення прямої петлі:

Кл. 540-100-01. Програмно керований петельний автомат подвійного човникового стібка з технологією крокових двигунів для виготовлення опуклих або плоских білизняних петель на легких або середньотяжких матеріалах, з еллектронно програмованим натяг нитки.

Один ніж для всіх дин петель, на вибір, можлива поздовжня або поперечна установка, точна підгонка петлі за допомогою натиснення кнопки, вбудований швейний привід DC. Інші функції: обирані форми закріпки: поперечна закріпка (вертикальна), поперечна закріпка (горизонтальна), поперечна закріпка (роздільна), кругла закріпка (до середини), кругла закріпка (горизонтальна), клиноподібна закріпка, петля з вічком, проста закріпка. 50 змінюваних малюнків шва, можливість програмування 20 послідовностей петель з макс. по 20 петель в кожній, програмоване число оборотів до макс. 4000 стібків / хв, м'який старт, лічильник обсягу шпулі, лічильник кількості в день, Макс. довжина стібка 70мм (залежить від оснащення), макс. ширина закріпки 6мм (залежить від оснащення), функція «Мультитест», Розрахункова напруга: 1 х 190-240В 50/60Гц, включаючи вузол подготвкі повітря.

Автоматичні машини-установки та робочі місця :

Машина-установка для обробки кишень:

745-34-Швейні установки Durkopp серії 745-34 сконструйовані для раціонального виготовлення кишень з листочків , клапанами і внутрішніх кишень найвищого рівня якості .

745- 34S - Швейні установки Durkopp для виготовлення прямого кишені в рамку з клапаном або без , з ручним завантаженням дрібних деталей.

745- 34 -A - Швейні установки Durkopp для виготовлення прямих і косих кишень в рамку або з листочків (залежно від замовлення ) , з клапаном чи без , з ручною подачею дрібних деталей.Ї

745- 34B - Швейні установки Durkopp для виготовлення прямих і косих кишень в рамку або з листочків (залежно від замовлення ) , з клапаном чи без , з автоматичною подачею дрібних деталей; як опція поставляється з автоматичним розпізнаванням кута клапана і автоматичним пристроєм зміщення кутових ножів ; з пристроєм автоматичної подачі прикладних деталей , з пристосуванням для автоматичного прорізання обтачки .

745- 34D - Швейні установки Durkopp для виготовлення прямих і косих нагрудних кишень з листочків з пристроєм подачі і позиціонування для кишень в клітку або смужку.

745- 34F - Швейні установки Durkopp для виготовлення прямих і косих кишень в рамку або з листочків (залежно від замовлення ) , з клапаном чи без , з пристроєм подачі і позиціонування для кишень в клітку або смужку , з автоматичною подачею дрібних деталей; з автоматичним распознанием кута клапана і автоматичним пристроєм зміщення кутових ножів ; з пристроєм автоматичної подачі прикладних деталей.Продуктивність : 1 200-1 600 кишень за 8 годин (залежно від застосування ) .

Напівавтоматична машина-установка для пришиваннякорсажу до пояса виробу:

550-5-6 Робоче місце Durkopp для пришивання корсажа до поясу штанів

* Головка подвійного ланцюгового стібка

* Верхній роликовий транспортер

* Пристрій дозованої подачі стрічки шириною від 40 до 70 мм

* Швидкість шиття - 5800 ст \ хв.

* Продуктивність: близько 1 100 - 1 200 поясів за 8 годин.

Робоче місце для прокладання строчки по поясу брюк та спідниці:

Кл.550-5-5 Обладнане робоче місце для прокладання строчки по поясу брюк та спідниці, одноголкова машина двониткового човникового стібка з нижнім голковим транспортером і диференціюються верхнім роликовим трансортером, обрізанням нитки підйомом лапки і закріпкою шва.

З голівкою 274-140342 / Е 77, електропневматичним підйомом ролика педаллю, кнопкою для підйому-опускання транспортного ролика, проміжної закріпкою і зупинкою імли вгорі / внизу, +1 стібок і придушення закріпки шва, Пневмоблоки, технологічної оснащенням для прокладання строчки по поясу в розкол шва, комплект станини MG 55 і столом спеціальної форми, столом для укладання MG44 020068. З вбудованим прямим приводом постійного струму. Вимірюється напруга 190-240В 50/60Гц.

Робоче місце для довгих швів:

Кл. 550-8-3. Оснащене робоче місце для довгих швів. Одноголкова машина подвійного ланцюгового стібка з нижнім і верхнім валковим транспортерами, підйомом лапки, апаратом напрямки країв, Е9.

Спеціально розроблена для бічних і крокових швів на брюках і спідницях, з пневматичним підйомом лапки, пневматичним управлінням апарату напрямки краю, ножем для ланцюжка, спеціальним промстолом з формовий стільницею і вузлом підготовки повітря.

Для зборки посадки:

Кл. 550-12-23. Обладнане робочі місце для відтворення прісбаріванія / посадки деталей м'яких меблів, оббивки. Одноголкова швейна машина подвійного човникового стібка з нижнім диференціальним транспортером і верхнім дифференцирующим альтернірующій транспортером електропневматичним підйомом лапки, електронним програмуючим пристроєм для програмування значень посадки, функцією шиття і послідовності виконання строчки (операцій), швейної оснащення.З планкою кнопок для ручного виклику 15 повних значень і 16 половинчастих значень посадки, з можливістю індивідуального створення програм прісбаріванія с до 99шагамі/зонамі (можливістю запам'ятовування 2650 кроків / зон), набір-виклик залежних від строчки функцій, також установка певних параметрів машини. Кнопкою для виклику програмних кроків / зон, комбінацією кнопок для ущільнення стібків, положення голки вгорі, швидкої регулюванням висоти підйому лапки колінним переключателемдля перемикання на гладку рядок під час посадки. Регульована висота підйому-того, що крокує лапки під час шиття до 7мм з автоматичним регулюванням швидкості, висота підйому лапки при зупинці 15мм, базові довжини стібка: 3,4,5 і 6мм, перебудовується висотою підйому ножа 6 або 8мм, відстань від строчки до зрізу 4, 5мм, промстол з кришкою і вузлом підготовки повітря, лампою зі світлодіодом, DAC управлінням і двигуном постійного струму, номінальна напруга 1х230 В, 50/60Гц. 3000стежков/мін-скорость.

Закріпочні машини:

Кл. 511-213 Програмно керований Закріплювальний автомат подвійного човникового стібка, для виконання спільних закріплювальні робіт на щільному матеріалі, наприклад на джинсах або робочому одязі. З електронним програмованим натягом нитки, електромагнітними нітеотводчіком, з графічним пультом управління. Оснащений стандартною лапкою № 2 «поперечна закріпка»

Розміри X-Yмакс. 20 х 4,1 мм, автоматичним підйомом лапки, обрізанням нитки, нітеотводчіком і вбудованим приводом постійного струму. Розмір поля обробки макс. 40 х 20мм. Зокрема, можуть програмуватися наступні параметри та функції: вибір 50 різних стандартних зразків закріпок-можливість запису в пам'ять для 40 вільно програмованих зразків-можливість програмування і зберігання до 9свободних контурів шва-25 послідовностей закріпок можуть бути запрограмовані з макс. до 20 зразків закріпки кожна-можливість зміни наявних зразків закріпки по довжині та ширині закріпки-програмована швидкість шиття до макс. 2700 стежков/мін.- м'який старт-лічильник обсягу шпулі-лічильник кількості виробів-функцією «Мультитест», розрахункове напруга 1 х 190 -240 В 50/60Гц.

Кл. 511-212.Програмно керований Закріплювальний автомат подвійного човникового стібка з «звужується затиском», розроблений спеціально для закріплення петель. З електронним програмованим натягом нитки, електромагнітним нитковідводювачем і графічним пультом управління.

Гудзикові машини:

     Кл. 531-211    Програмно керований гудзиковий автомат подвійного човникового стібка для загальних робіт при виготовленні верхнього одягу. Оснащений електронним програмованим натягом нитки і графічним пультом управління для програмування різних швів.

Оснащений стандартним затиском для гудзиків розміром від 7 до 18мм O для білизняних гудзиків і зажимом від 11до 40мм O для верхнього одягу, автоматичним під] емом лапки, обрізанням нитки, нітеотводчіком і вбудованим прямим приводом. В часности, можуть програмуватися наступні параметри та функції: вибір від 50 різних стандартних швів, можливість запису в пам'ять до 40 програмованих швів, можливість запису в пам'ять 9 вільно програмованих контурів шва з макс. до 2.7000 стібків / хв., м'який старт, лічильник обсягу шпулі, лічильник виробів, функція «Мультитест». Розрахункова напруга 1 х 190-240 В 50/60Гц. Вказівка: Палець для ослаблення нитки замовляти опционально.

Для виконання «зиг-заг» строчки:

  Кп. 524i-847      Одноголкова машина подвійного човникового зигзаг стібка з нижнім транспортером, пристроєм обрізки нитки, підйомом лапки і автоматичною закріпкою шва.

З великим човником, макс, шириною стібка зигзаг 10 мм, довжиною стібка до 5 мм, голками товщиною № 80-110, макс. підйомом лапки 12 мм.

  1.  Характеристика машин дляважких матеріалів.

Колонкові:

Двоголкові та двоголкові:

M-TYPE Кл. 868-29002 ECO. Двохголкові колонкова швейна машина двониткового човникового стібка з нижнім, голковим і альтернірующій верхнім транспортером-лапкою.

З великими вертикальними човниками, запобіжною муфтою, вмонтованим змотують пристроєм на кришці рукава, регульованою висотою підйому лапки під час роботи машини до 9 мм, верхньому положенні голки 20 мм, макс, довжина стібка вперед до 12 мм, макс, швидкість пошиття 2.500 стібків / хв .

M-TYPE Кл. 838-170522 ECO   Одноголкова колонкова машина подвійного човникового стібка (колонка справа від голки) з лапкою-роликом з окремим приводом і нижнім транспортером, електромагнітним пристроєм обрізки нитки, вбудованою другий довжиною стібка, електропневматичної закріпкою шва і підйомом швейної лапки.З великим, вертикальним човником, що складається з двох частин, запобіжною муфтою, висота підйому лапки-ролика при піднятих голках до 12 мм, довжина стібка макс. 8 мм, макс, швидкість шиття 2000 стібків / хв.

Нижній і голковий:

повний і верхній транспорт:

Кл. 327-180115. Одноголкова машина подвійного човникового стібка з нижнім і голковим транспортером, електромагнітним пристроєм обрізки нитки, електропневматичної закріпкою і підйомом лапки.

З великим горизонтальним човником для нитки товщиною макс. 10/3, пристроєм обрізки нитки довжиною залишку нитки 15мм, запобіжною муфтою, довжина стібка макс 8мм, макс. підйому лапки до 20мм (доступно тільки при використанні приводу DC).

Одноголковий і двоголковий:

 Кл. 1130i – 511. Одноголкова машина подвійного човникового стібка з плоскою платформою з притискною лапкою, нижнім транспортером і голковим транспортером, закріпкою шва вручну.

З великим вертикальним човником, запобіжною муфтою, голками товщиною № 60-180, макс, довжиною стібка 7 мм, макс, проходом матеріалу під піднятою притискної лапкою 12,5 мм.

 Кл. 1230i-611. Двохголкові машина машина подвійного човникового стібка з плоскою платформою з притискною лапкою, нижнім транспортером і голковим транспортером, ручний закріпкою.З великим вертикальним човником, запобіжною муфтою, товщина голок 60-180, довжина стібка макс. 7мм, прохід під піднятою притискної лапкою макс. 12,5 мм.

Вільний рукав:

Двоголкові:

 Кл. 221-76-273. Важка Двохголкові швейна машина подвійного човникового стібка, з довгим рукавом, виліт рукава 760мм праворуч від голки, з нижнім, голковими і альтернірующій верхнім транспортером-лапкою.

З дуже великими, що складаються з двох частин вертикальними човниками, запобіжною муфтою, регульована висота підйому лапки при пошитті до макс. 6мм, висота підйому лапки при зупинці 20мм, відстань між голками макс. 60мм, довжина стібка макс. 10мм.

Одноголкові:

 Кл. 204-370. Важка одноголкова машина човникового стібка з нижнім, голковим і альтернірующій верхнім транспортером-лапкою.

З великим човником «Барель», з моталки з керуванням від кардіоїда, висота підйому лапки 10мм, прохід під лапками 20мм, довжина стібка 12мм.

Потрійний транспорт:

Двоголкові:

M-TYPE Кл. 867-290040-70 ECO. Двоголкова машина двониткового човникового стібка з довгим рукавом, 700 мм прохід праворуч від голки, з нижнім, голковим транспортером і альтернірующій верхнім транспортером-лапкою, з XXL – човником.З великим вертикальним човником зі збільшеним об'ємом, запобіжною муфтою, регульованою висотою підйому лапки при пошитті до макс. 9 мм, підйом лапки при зупинці у верхньому положенні голки 20 мм, довжина стібка макс. 12 мм, макс, швидкість пошиття 3.000 стібків / хв.

Одноголкові:

Кл. 767-АЕ-5-73.Одноголкова швейна машина подвійного човникового стібка з нижнім транспортером без підйому, голковим транспортером і альтернірующій верхнім транспортером-лапкою, з пристроєм обрізки крайок і спільно пересуваються окантовивателем з двухдетальним вертикальним човником самого великого розміру зліва від голки, запобіжною муфтою, регульованою висотою підйому лапки при пошитті до макс. 6 мм, підйом лапки при зупинці у верхньому положенні голки 13 мм, що регулюються підйомом ножа від 8 до 16 мм, похилим лотком для відходів, довжина стібка макс. 9 мм, з поворотною шиною, кріпильними деталями, направітеля стрічки і держателем рулонів стрічки; окантовиватель згідно контуру строчки N014, N015 und N017 просимо замовляти окремо.

  1.  Характеристика машини для виробництва взуття

 

DURCOPP ADLER 527101 Швейна машина човникового стібка зигзагоподібної строчки для виробництва взуття.

Технічні характеристики швейної машини для виробництва взуття DURCOPP ADLER 527101:голка 134LR № 100-130; висота під лапкою 7 мм; ширина зигзага (мах)- 10 мм; довжина стібка (мах)-5 мм; швидкість-3400 ст / хв встановлена ​​потужність-0,4 кВт

Фірма «MAIER-UNITAS»

Характеристика машин потаємного стібка для брюк та спідниць

Одинарний потаємний стібок:

Короткий рукав:

MAIER 220 одинарний потайний стібок, без пристосування для зміни інтервалу. Короткий рукав.

MAIER 221 одинарний потайний стібок. Короткий рукав з пристосуванням для установки інтервалу 1:1 / 1:2 (опціонально 1:3). Універсальна машина.

MAIER 221-31 одинарний потайний стібок. Короткий рукав для особливо тонких матеріалів.

Довгий рукав:

Шльовочна машина

Автоматизована машина потайного стібка  для шлейок MAIER 221-19/1

Машина оснащена ножами з твердого сплаву, окантователем. Два верхніх роликових транспорту. Для просування шлевки. Подача укріплювальної тасьми. Парової праска. Електронне управління швейною машиною і пуллер.

Машини потайного стібка для піджаків:

Формування лацкана:

MAIER 230 швейна машина для формування лацкана. Спеціальна машина для формування лацкана і коміра. Спеціальна платформа дозволяє создавть правильну форму виробу. Машина з подовженим рукавом і великою шириною проходу. Опорна плита і рукав виконані як одна конструкція, завдяки чому відсутній найменша вібрація машини.

Використовуючи дану технологію ми отримуємо виріб з максимальною якістю та зовнішнім виглядом.

Пришивання фіксують стрічок:

MAIER 251-41 автоматизоване робоче місце для пришивання фіксуючих смужок тканини. Використовуючи дану технологію пришивання фіксуючих смужок на передній частині піджака ми отримуємо м'яку фіксацію елементів піджака. Податчик стрічки з системою управління натягу. Електронний мотор. Автоматичне обрізання смужки, обрізка нитки, авт. опускання притиску.

Подвійний потаємний стібок:

MAIER 352 подвійний потайний стібок. Подовжений рукав. З пристосуванням для установки інтервалу 1:1 / 1:2 (опціонально 1:3). З подпружиненной плунжерної системою. Проколювання тільки одного шару тканини при переході через шви. Для легких і середніх тканин.

Точкова закріпка:

MAIER 610.машина для точкової закріпки потайним стібком. Застосовується для фіксації ярликів на готових виробах, сполуки лацкана і коміра і т.д.

За допомогою заміни голкової пластини можлива обробка від тонких до товстих тканин.

Закріплення підкладки на рукаві:

MAIER 510 двохниткова машина човникового потайного стібка. Для втачіванія рукавної підкладки для високоякісних виробів.

Шов може бути всередині і зовні підкладки. Застосовується спеціальний нітераскладчік для виконання зовнішнього шва (імітація ручного шва).

Закриття підкладки:

MAIER 512 двохниткова машина човникового потайного стібка. За допомогою хитного ігловодітеля відбувається поперемінне проколювання підкладки і основного матеріалу. Шов не видно зовні і зсередини. Два незалежних витискувачів. Нижній і диференційовних бічний транспортери.




1. ВАРИАНТ ’ 9. Задача 1
2. Тема 1. ЖЕЛЕЗОБЕТОННЫЕ ФУНДАМЕНТЫ 10
3. дэмакратычнага кірунку нацыянальнаадраджэнскага
4. Девятая симфония
5. і К~сіпкерлікті~ пайда болу кезе~дерін ата~ыз
6. Тема 1 Конституционное государственное право как отрасль права Задача 1 ООО Лопух и ЗАО Тромбон п
7. Реферат- Современные понятия пространства, времени и ограниченность преобразований лоренца
8. 2014 уч. г. 1 курс ОЗО
9. Тема курсовой работы
10. Місце України в міжнародних договорах напередодні ДСВ
11. экономическим развитием Служить людям ~решающая функция российского государства Большой интерес к в
12. NAMAZIN S~RL~R~
13. лист РАБОТЫ ПО МОТО СЕРВИСУ Цена в рублях РАБОТЫ П
14. Оркестр мечты Медь
15. Тема- Методика оформлення операцій з нарахування зносу на об~єкти ОЗ Нарахування зносу на основні засоби
16. Экологическая проблематика в современной прессе Беларус
17. на тему- Операции коммерческих банков с векселями
18. Радио Попова.html
19. Преподаваемый предмет
20. Тема- СРСР у роки Другої Світової Війни