Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

Подписываем
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Предоплата всего
Подписываем
32. Принципи розподылу припуску на посадку по окату рукава (у виробах легкого та верхнього одягу).
Для створення відповідного зовнішнього вигляду і забезпечення необхідного вільного руху руки посадку окату рукава розміщують по довжині пройми різноманітно, взалежності від вимог для тіеї чи іншої ділянки. Умовно окат рукава поділяеться на пять ділянок.
1.Від контрольної надсічки на лінії переднього перекату до переднього шва і далі на такій самій відстані по нижній частині рукава. Рукав вметується в пройму без посадки, що забезпечуе зберігання положення лінії переднього перекату рукава.
2. Від контрольного знаку на лінії переднього перекату на 2,5-3 см недоходячи до плечового шва. Посадка створює гарну форму на зовнішній ділянці окату та забезпечує необхідну вільність рухів руки. Посадка значна. Орієнтовно 30-33%, розподіл не однаковий посадка збільшується до центра рукава.
3. На 2,5-3 см від плечового шва в обидві сторони. Посадка необхідна для оформлення верхньої частини окату. Кількість посадки повинна забезпечити вільне облягання внутрішніх швів вшивного рукава на цій ділянці. Посадка близько 10-12%.
4. На 2,5-3 см від плечового шва в бік спинки до контрольного знаку на лінії ліктьового перекату. Враховуючи необхідність оформлення окату рукава на цій ділянці, а також забезпечення необхідної вільності рухів руки посадка оката рукава дорівнюе приблизно 30-33%, та є симетричною.
5. Від кінця четвертої ділянки до початку першої. Посадка забезпечуе вільність руху руки на цій ділянці та дорівнюе приблизно 20-24%. Таким чином, посадка оката рукава коливається від 4 до 12% від довжини пройми при умові вшивання рукава без зборок і складок з направленням припуску на шов ушивання убік рукава. При цьому більші норми посадки забезпечують більше наповнення верхньої частини оката рукава.
31. Вихідні дані до побудови конструкції та характеристика конструкції класичних брюк (жіночих та чоловічих)
Збільшення до напівобхвату стегон (Пб) для побудови креслення основи штанів приймають рівним 2-4см. Креслення конструкції штанів будують у два етапи. Спочатку будують базисну сітку креслення, основною вертикаллю якої є лінія згину половинок штанів, а основними горизонталями - лінії талії, стегон, сидіння, коліна й низу. Таким чином, базисна сітка креслення штанів визначає в основному розміри штанів у поздовжньому напрямку (по довжині). Потім визначають розміри передньої половинки штанів по ширині й положення ряду допоміжних крапок для побудови контурних ліній. Після побудови контуру передньої половинки штанів здійснюють побудова контуру задньої половинки відповідно до розмірів передньої половинки при дотриманні сорозмірності деталей штанів по бічних і крокових зрізах.
Вихідні дані: Ст ; Сб ; Дшт ; Дш1 ; Дш2 ; Дсп ; Д зб ; Д з .