Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
План-конспект уроку з англійської мови для учнів 6-х класів
УРОК 72
Тема: Покупки
Підтема: За покупками.
Мета: Повторити й активізувати Л0 теми. Удосконалювати техніку читання.
Навчати діалогічного і монологічного мовлення за темою. Виховувати в учнів культуру спілкування у закладах торгівлі.
Обладнання:Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (Н01), Для рольової гри (Н02).
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Т: Good morning, children! Ps: Good morning, teacher!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we'll revise the vocabulary on the topic «Shopping» and practise in reading.
3. Перевірка домашнього завдання. Впр. 4 (с. 121).
Учитель просить чотирьох-п'ятьох учнів прочитати свої розповіді класу, а наприкінці уроку збирає зошити на перевірку.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Вивчення вірша «The Dame of Dundee».
T: Listen to the rhyme and complete it.
Учитель пояснює значення слів grew, rotten, ripe, pint. Потім двічі читає вірш. Учні слухають і виконують завдання на картках: заповнюють пропуски в тексті. Після чого хором читають текст вірша за вчителем, потім троє-четверо з них, за бажанням, декламують вірш.
THE DAME OF DUNDEE
There was an old woman
Who lived in Dundee,
And in her back garden
There grew a plum tree.
The plums grew rotten
Before they grew ripe,
And she sold them
Three pennies a pint.
Listen to the rhyme and complete it with the correct words. THE DAME OF DUNDEE There was an ________ woman Who lived in Dundee, And in her back ____________ There grew a plum _____________. The plums grew rotten Before they _______ ripe, And she _______ them Three _______ a pint. |
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 1 (с. 122).
1) Етап підготовки до читання.
а) Бесіда за малюнком у підручнику.
Т: Look at the picture on page 122. Who can we see there? Where are the people? Who is the man holding? What is there in the basket? What is the man holding? What has the girl got in her hand?
б) Подання лексичного матеріалу.
Учитель записує на дошці нові слова та пояснює їхнє значення.
2) Етап читання.
Т: Let's read the text and tell what kinds of shops the Brights family visited last Sunday.
Учні ланцюжком читають текст і відповідають на запитання.
3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.
а) Впр. 2 (с. 123). Учні в парах ставлять один одному запитання, подані у вправі, та усно відповідають на них.
б) Впр. З (с. 123). Учні по черзі читають запитання й усно дають відповіді на них.
Role-play 2. Рольова гра.
Кожний учень отримує дві картки (Н02), на одній зазначено, що в нього є, а на іншій що йому потрібно придбати. Учні, пересуваючись по класу, здійснюють обмін доти, доки всі не отримують товари, зазначені на картках. При здійснення обміну учні застосовують такі фрази (учитель записує їх на дошці):
Do you sell...? I want to buy.... I need.... Let's change.... I'll give you... and you'll give me....
You have postcards. |
You have to buy oranges. |
You have oranges. |
You have to buy a cap. |
You have a cap. |
You have to buy a box of chocolates. |
You have a box of chocolates. |
You have to buy a coffee-set. |
You have a coffee-set. |
You have to buy a pet dog. |
You have a pet dog. |
You have to buy a vocabulary. |
You have a vocabulary. |
You have to buy some pencils. |
You have some pencils. |
You have to buy apples. |
You have apples. |
You have to buy a sweater. |
You have a sweater. |
You have to buy a camera. |
You have a camera. |
You have to buy a watch. |
You have a watch. |
You have to buy postcards. |
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі T> Р1> Р2> Р3.
Т: Was the lesson interesting? What topic have we revised today? What did you practise to speak about? What activity did you like most? Учні по черзі дають відповіді на запитання.
PAGE \* MERGEFORMAT 1