У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

економічного стану регіонів та стратегічних завдань

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2015-07-05

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 8.4.2025

Державна регіональна політика — це сукупність організаційних, правових та економічних заходів, які здійснюються державою у сфері регіонального розвитку країни з врахуванням поточного соціально-економічного стану регіонів та стратегічних завдань.

Галузева структура економіки -в широкому розумінні являє собою сукупність якісно однорідних груп господарських одиниць, що характеризуються особливими умовами виробництва в системі суспільного поділу праці й граючу специфічну роль у процесі розширеного відтворення.

Реґіон — велика індивідуальна територіальна одиниця (наприклад, природна, економічна, політична тощо), дещо відмінна від існуючого політичного або адміністративного поділу. Також під регіоном іноді розуміють певну територію, що відрізняється від інших територій за низкою ознак і що володіє деякою цілісністю, взаємозв'язаністю складових її елементів.

Економічний район — територіально цілісна частина народного господарства країни

Науковий метод (або Ме́тоди науко́вого дослі́дження) — сукупність методів встановлення параметрів, структури, інших характеристик досліджуваних об'єктів.

Перейти до: навігація, пошук 

Фа́ктор (лат. "facere" — "діяти", "виробляти", "примножувати")  - умова, рушійна сила будь-якого процесу, явища; чинник

Принцип (лат. principium — начало, основа) — це твердження яке приймається як правдиве завжди і всюди там, де воно застосовне. Це певне правило, сформульоване на основі пізнання законів чи закономірностей чинити саме так. Принципи викладені у багатьох та різноманітних областях.

Зако́н (англ. law, англ. principle, нім. Gesetz n) — нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найбільш значущі, найважливіші суспільні відногсини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил (норм); прийнятий в особливому порядку законодавчим органом (парламентом), або безпосередньо народом. Закони обов'язкові до виконання протягом визначеного часу, на визначеній території та у відношенні до конкретного кола осіб, організацій та інших суб'єктів права.

Законність — це багатоаспектне (принцип, метод, режим) соціально-правове явище, що характеризує організацію і функціонування суспільства і держави на правових засадах.

Регіональна економіка - це галузь економічної науки, яка вивчає територіальну організацію виробництва

Продукти́вні си́ли (англ. produce — виробляти) — засоби виробництва (знаряддя праці та предмети праці), за допомогою яких виробляють матеріальні блага (здійснюють матеріальне виробництво), а також люди, що здатні до праці, мають певні навички й знання і приводять у дію ці засоби та вдосконалюють їх.




1.  ~аулысымен бекітілген Тама~ ~німдерін ~
2. Развитие малого бизнеса в МО
3. тематическая постановка задачи На складах фирмы А расположенных в трех пунктах отправления порты А1 А2 А3
4. 5км 31
5. МарТ; РостовнаДону- Издательский центр МарТ 2004
6. Сучасна українська проза
7.  из 102 из 103 бтп 10 Группа Дисциплина гс 101
8. ЛАБОРАТОРНА РОБОТА 10 Мета- визначити показник заломлення скляної пластини; з'ясувати чи залежить
9. Поняття і елементи форми держави
10. Газовые шлейфы автотранспорта