У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

і В сучасний період цим питанням присвячені праці таких вченихпроцесуалістів як СП

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2015-07-05

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 6.4.2025

      Питання процесуального статусу підозрюваного завжди привертали увагу вчених-юристів та практиків. В першу чергу це стосується таких питань як визначення поняття підозрюваного, момент, з якого особа повинна набувати статусу підозрюваного, підстави, що дозволяють притягнути особу як підозрюваного в справі.
      В сучасний період цим питанням присвячені праці таких вчених-процесуалістів як СП. Бекешко, Є.А. Матвієнко, Б.А. Денежкин, А.А. Гриненко, Г.К. Кожевников, С.Ф. Шумилин, Л.Д. Кудинов, А.Р. Михайленко, Р.І. Назаренко.
     
Підозрюваним є особа, якій у порядку, передбаченому статтями 276-279 Кримінально-процесуального кодексу України, повідомлено про підозру, або особа, яка затримана за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення.

    Передбачено дві підстави для визнання особи підозрюваним:

1) повідомлення їй про підозру, яке здійснюється в порядку, встановленому статтями 276-279 КПК; 2) затримання особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, порядок та підстави якого містяться у ст. 208 КПК. З інших підстав особа не може набути правового статусу підозрюваного, що має важливе значення для забезпечення правової визначеності у цьому питанні, передбачуваності встановленої законом процедури притягнення особи як підозрюваного.

    Процесуальними документами, на підставі яких особа набуває процесуального статусу підозрюваного, є повідомлення про підозру, зміст якого встановлено у ст. 277 КПК, та протокол затримання особи за підозрою у вчиненні злочину, який складається відповідно до вимог ст. 208 КПК.
    Фізична особа перебуває у статусі підозрюваного з моменту повідомлення їй про підозру або затримання її за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення до моменту передачі обвинувального акта щодо неї до суду.

    Підозрюваним, обвинуваченим у кримінальному провадженні може бути тільки особа, щодо якої є достатні підстави підозрювати або обвинувачувати її у вчиненні кримінального правопорушення. Тому підозра або обвинувачення не можуть переходити на інших осіб і в разі смерті підозрюваного, обвинуваченого кримінальне провадження закривається (п. 5 ч. 1 ст. 284 КПК).

     В сучасних умовах побудови правової держави, створення в нашій країні
судочинства охоронного типу, основн
ою метою має бути посилення правового захисту особи.





1. Механизмы межгруппового восприятия в межэтнических отношениях.html
2. РЕФЕРАТ ICQмережа безплатний пейджер в Iнтернеті Основні функції ICQ
3. Введение В рыночных условиях залогом выживаемости и основой стабильности положения предприятия служит
4. Новосибирский государственный медицинский университет Федерального агентства по здравоохранению и социал
5. Литература - фтизиатрия (история фтизиатрии и кафедры).html
6. парламентскую полупарламентскую или полупрезидентскую республику
7. Библия.html
8. Дипломная работа- Анализ бюджетного процесса на муниципальном уровне
9. Предупреждение преступлений среди персонала ОВД Украины. Организационно-управленческий аспект.html
10. прошение составленный пастороманабаптистом после чего разгорелась жаркая дискуссия