У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

варіанти комірів

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 28.12.2024

Билет № 18
1. Комір – деталь одягу, якою оформлюється виріз горловини. З’явився як елемент костюма в XIII ст. Комір – частина костюма. Форма його завжди відповідала костюму і так само, як костюм, була визначена стилем тієї чи іншої епохи.Більшість комірів мають дві основні частини – відкладну (відліт) і стійку. Шляхом змін контурів відльоту і висоти стійки можна отримувати різні варіанти комірів. Різноманітність комірів дуже велика. Коміри у виробах мають утилітарне та декоративне призначення.Коміри розрізняють по слідуючим ознакам:по формі – відкладні, стояче-відкладні, коміри-стійки, плосколежачі, піджачного типу та ін.;по покрою – відрізні та суцільновикроєні з основними деталями виробу (з пілочками, підбортами, нижнім коміром);з пришивною або суцільновикроєною стійкою або без неї;по формі виріза горловини – коміра із закритою застібкою (до горловини) і відкритою застібкою (з відворотами лацканів);по кількості деталей (верхній комір, нижній комір та його прокладки; коміри одинарні (без нижнього коміра); коміри з нижнім коміром, але без прокладки);по способу з’єднання коміра з нижнім коміром – обшивний, обкантувальним швом, або швом у підгин.

2. Силует одягу характеризується приляганням виробу до статури по лінії грудей, стегон, кроєм рукава, висотою та шириною плечей, довжиною виробу та його шириною внизу. Сучасний силует одягає простий, зручний, компактний, багатофункціональний.Силует може бути: скульптурним та декоративним. Одяг скульптурного силуету повторює форму людського тіла, а декоритивного-відступає від природних форм статури, часто замасковує їх. Для точнішого характеристики силуету використовують геометричні фігури. Силует одягу утворюється силуетними. Тобто контурними лініями. ПРЯМИЙ СИЛУЕТ - один з самих популярних видів силуетів. По геометричному виду він близький до прямокутника або квадрата, в залежності від співвідношення вертикальних та горизонтальних розмірів. ТАПЕЦЕВИДНИЙ СИЛУЕТ - характерен для розклешеного одягу. По геометричному виду цей силует відповідає трапеції, в якій верхня основа-лінія плечей, а нижня-лінія низа виробу. НАПІВПРИЛЯГАЮЧИЙ СИЛУЕТ - характеризується помірними пропорціями, ними до природних пропорцій фігури людини. ПРИЛЯГАЮЧИЙ СИЛУЕТ – чудово підходить для струнких людей, підкреслює достоїнства їх фігури, ПІД поняттям "прилягаючий силует" мається на увазі дві форми, які прийнято називати "силует-Х" та "пісочний годинник"».Силуетна форма "овал" зустрічається рідко. По-суті вона уявляє со-бою модифікацію прямого силуету, але на відміну від останнього має округлу форму плечей та залужену лінію низу виробу. Силуетні лінії визначають рамку виробу, в межах якої розробляється фасон і форма одягу. Внутрішня форма одягу створюється за допомогою конструктивних, конструктивно-декоративних та декоративних ліній. Конструктивні лінії утворюють основу композиції моделі. Вони позначають контури форми виробу та лінії з'єднання деталей. Це лінії плечових і бокових швів, шви верхньої частини переду і спідниці, шви пройми, нижні шви рукавів, шви на лінії талії, виточки: нагрудної, ліктевої, талієвої. За допомогою цих ліній ^створюється об'ємна форма виробу і правильна посадка його на статурі. Конструктивні лінії малопомітні в моделі, й вони сприймаються як законо-мірність у побудові основи форми. Конструктивні лінії можуть мати подвійне навантаження: створюють форму одягу і одночасно збагачують її, тобто прикрашають. Такі лінії називають конструктивно-декора-тивними. Це лінії рельєфів, підрізів, пройми, підкреслені оздоблювальною строчкою, оформлені кантом, нагрудна виточка, переміщена у м'яку складку від плеча, верхній шов рукава, оформлений декоративною строчкою тощо. Декоративні піни - це лінії, що використовуються під час розробки фасону. До них належать лінії, які утворюються оздобленням різних видів: мереживом, вишивкою, бейкою, защи-пами, складками, зборка-ми. Декоративними можна вважати і контурні лінії деталей коміра, манжет, кишень, поясів. Іноді в одній моделі застосовують конструктивні й декоратив-ні лінії, що мають між собою пов'язуватися і доповнювати одна одну.




1. правовая ответственность за вред причиненный жизни и здоровью граждан В силу причинения вреда должник
2. Новый сибирский институт УТВЕРЖДАЮ Проректор по УР 2013 г
3. 8 Розрахунки об~ємів робіт на спорудження фундаменту під водопропускну залізобетонну трубу Розрахун
4. Практическая энциклопедия бухгалтера1
5. реферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук Одеса 200
6. Местное самоуправление
7. тема утвердившаяся в той или иной стране
8. Вид Далее в выпадающем меню выбрать ~ Схема документа
9. Туристические культурно-исторические ресурсы РФ
10. Прочитайте описание программы http---www
11. это совокупность экономических отношений складывающихся между государством с одной стороны и юридически
12. варианты 1620 Таблица 1 Показатели
13. тематических методов обработки информации РЕЦЕНЗИЯ НА ВЫПУСКНУЮ КВАЛИФИКАЦИОННУЮ РАБОТУ студент
14. Радость воспитания в основе которой лежат научные труды Рудольфа Дрейкурса станет бесценным помощником и
15. мая 1999г
16. реферату- Виробничі процесиРозділ- Організація виробництва Виробничі процеси План
17. на тему- Малювання тварин на уроках образотворчого мистецтва в школі Виконала- студентка г
18. Звезда ~ Таланты на службе обороны и безопасности по обществознанию Отборочный тур 20132014 50 заданий
19. 10 Гнать держать бежать обидеть слышать видеть и вертеть и дышать и ненавидеть и зависеть и тер
20. Технология возведения деревянных сооружений на Руси с 15 18 вв