У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Організація навчального та виховного процесу у ДВНЗ

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-06-20

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 4.4.2025

Тема 2. Організація навчального та виховного процесу у ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» та на факультеті менеджменту. Студентське самоврядування

«Oсновні структурні підрозділи ДВНЗ «Донецький національний   технічний університет»: бібліотека, допоміжні служби»

Науково-технічна бібліотека Донецького Національного технічного університету заснована у 1921 р. як бібліотека гірничого технікуму, пізніше -бібліотека індустріального інституту, бібліотека Донецького політехнічного інституту, бібліотека державного технічного університету. Сучасна назва -бібліотека Донецького національного технічного університету -з 2001 року. З 1963 року бібліотека очолювала Методичне об'єднання вузівських бібліотек Донецького регіону, а з 1987 по 2008 -зональне методичне об'єднання вузівських бібліотек Донецької та Луганської областей.

Сьогодні бібліотека обслуговує за єдиним обліком 17000 читачів, всі структурні підрозділи обслуговують -48000 чоловік, які щорічно відвідують бібліотеку -370000 разів і отримують понад 1 млн. примірників видань.

У 2004 році розроблено архітектурний проект нової будівлі бібліотечно-інформаційного центру. Загальна площа майбутньої бібліотеки з комплексом приміщень у 3-му навч.корп. - 10 400 кв.м; 8 нових читальних залів на 1100 місць з відкритим доступом; Великий конференц-зал; 150 автоматизованих робочих місць, медиатека; Сучасне книгосховище, обладнане устаткуванням контролю температури і вологості.

Адреса бібліотеки ДонНТУ:

Україна, 83050, Донецьк, вул. Артема, 96

Науково-технічна бібліотека ДонНТУ

E-mail: bibl@library.dgtu.donetsk.ua

МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Ще одним структурним підрозділом ДонНТУ є Музей історії.

Основним завданням музею історії ДонНТУ є виховання почуття поваги до історії університету, його традицій. Тому вже з перших кроків перебування у головному -першому навчальному корпусі -розпочинається інформація про перший у Донбасі вищий навчальний заклад. У фойє тут розташоване генеалогічне дерево ДонНТУ, що відтворює усі етапи становлення і розвитку ДонНТУ -Донецький гірничий технікум (1921-1926 рр.), Донецький гірничий інститут (1926-1935 рр.), Донецький індустріальний інститут (1935-1960 рр.), Донецький державний технічний університет (1993-2001 рр.), Донецький національний технічний університет (з 2001 р.)

Ще одним структурним підрозділом ДонНТУ є Центр інформаційних комп'ютерних технологій.

Центр інформаційних комп’ютерних технологій (ЦІКТ) було засновано 1 січня 2009 року шляхом реорганізації інформаційного центру та обчислювального центру університету.

Основними завданнями ЦІКТ є використання інформаційних ресурсів у навчальному та науково-дослідницькому процесах із метою підвищення якості освіти студентів. Багато зроблено в реалізації планів безперервної комп’ютерної підготовки фахівців на базі розробленої концепції, а також підвищенні кваліфікації викладачів у сфері комп’ютерних інформаційних технологій. Центр інформаційних комп’ютерних технологій обслуговує всі інформаційні системи університету, об’єднані в єдиний інформаційний простір. У всіх десяти корпусах більше 300 машин мають прямий вихід до Інтернету, а також впроваджена інформаційна система підтримки рішень із керуваннявузом.

Відділ Web-технологій,  основним завданням якого є забезпечення роботи офіційного сайту вузу.Функції відділу: забезпечення безперебійної роботи офіційного сайту; збирання та редагування інформації; оновлення та додавання будь-якої інформації на сайтах факультетів і кафедр,персональних сторінок адміністрації та викладацького складу; створення вмісту сайту: написання текстів (копірайтинг, локалізація), підбір та обробка зображень; адміністрування і підтримка в актуальному стані інформаційного порталу ДонНТУ; SEO-оптимізація сайту у провідних пошукових системах; адміністрування бази даних співробітників університету; реєстрація абітурієнтів під час роботи приймальної комісії; підготовка та обробка матеріалів, які мають важливе інформаційне навантаження для розміщення на інформаційних панелях університету.

Відділ телекомунікаційних систем та мереж (ТСМ) займається обслуговуванням і розвитком комп’ютерної мережі ДонНТУ, керованої безліччю комутаторів і маршрутизаторів, яка об’єднує понад 2000 комп’ютерів у десяти навчальних корпусах, з’єднаних високошвидкісними гігабітними оптоволоконними каналами зв’язку.

Комп’ютерної підтримки фінансових потоків. Колектив відділу займається розробкою завдань автоматизованої системи управління університету. Основним напрямом є автоматизація бухгалтерсько-економічних задач. Особливістю розробок було автономне функціонування всіх завдань на своїх локальних базах і використання різних мов програмування. Для бухгалтерії розроблені та експлуатуються завдання: «Зарплата», «Стипендія», «Основні фонди», «Облік матеріалів», «Банківські операції», «Облік договорів на оренду приміщень» та інші.

Відділ програмного забезпечення. В основу роботи відділу покладена концепція розвитку автоматизації ВНЗ. Основним завданням відділу стала автоматизація управління і обробки всіх інформаційних потоків даних, пов’язаних зі студентами і співробітниками вузу, починаючи з прийому подів і зарахування абітурієнтів, їх поточної успішності й завершуючи формуванням виписок до дипломів.




1. Тема 9 - Управління персоналом у проектах 1
2. Клиническая психология
3. Реферат- Братковский язык
4. .Середні віки ~ це велика епоха людської історії яка охоплює 4 ~ 15 ст.
5. й версии рекомендации Н
6. Основные идеи и их методическое воплощение в коммуникативно-деятельностной системе СА Зыкова
7. Органы государственного управления как объект административного права
8. Дания
9. Некому кроме ребенка передавать человеку свои мечты и стремления; некому отдать для конечного завершения с
10. на тему- Леся Українка ~ геніальна донька українського народу Підготував студент