Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Тема- Шкільне життя Підтема- На уроці англійської

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 25.11.2024

План-конспект уроку з англійської мови для учнів 6-х класів

УРОК 80

Тема: Шкільне життя

Підтема:  На уроці англійської.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми. Удосконалювати техніку читання.

Повторити граматичний матеріал: минулий неозначений і тривалий часи, спеціальні запитання. Розвивати комунікативні вміння учнів.

Виховувати усвідомлення важливості вивчення англійської мови.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в групах (НО).

ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Hello, children! How are you today? Ps: We are fine, thank you!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll speak about the English Language lesson and English Language teachers. We are going to practise the vocabulary on the topic in games, rhymes, dialogues and exercises.

3. Перевірка домашнього завдання. Впр. 5 (с. 131).

Учитель викликає трьох-чотирьох учнів та пропонує їм прочитати свої відповіді на запитання.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «At the English Language Lesson».

Учитель розподіляє клас на дві команди. їхні представники виходять до дошки й отримують картку із завданням, яке потрібно інсценувати. Кожний представник зображує певну дію, зазначену на його картці, а його команда намагається здогадатися, що це за дія. Наприклад, учень інсценує виконання вправ. Гравці його команди ставлять загальні запитання.

Team 1: Are you writing?

Leader: No, I'm not.

Team 1: Are you doing exercises? 

Leader: Yes, I am.

You are doing exercises.

You are singing songs.

You are writing essays.

You are doing the sums.

You are reading texts and stories.

You are listening to the stories.

You are reciting rhymes.

You are discussing stories.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Rhyme 1. Вивчення вірша «Everybody Has a Hobby». Bnp. 1 (c. 132).

Учитель читає вірш, а учні хором повторюють його. Потім двоє-троє учнів, бажанням, декламують вірш перед класом.

Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 132).

1) Етап підготовки до читання.
Бесіда в режимі
T—> Р1—> Р2—> Р3.

Т: Look at the picture on page 133 and tell who you can see there. Where are: pupils and the teacher? What are they doing? What lesson do you think it is?

2) Етап читання.

T: Read the text and make up a plan of it.

Учні самостійно читають текст і складають до нього план.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Бесіда в режимі T—> Р1—> Р2—> Р3.

Т: Look at the Learning Strategies box on page 132 of your textbook. What she a speaker do while retelling a story? What should a listener of a story do?

б) Переказ тексту.

Учитель просить трьох-чотирьох учнів, за бажанням, спираючись на план та пам'ятаючи про принципи переказу, розповісти текст вправи.

3. Повторення й активізація ЛО теми; розвиток умінь мовлення.

1) Впр. З (с. 133). Учні в парах усно розповідають один одному про улюблені предмети й улюблених вчителів, використовуючи подані у вправі слова та словосполучення.

2) Гра «Gates». Двоє учнів стоять перед класом, тримаючись за руки так, щоб створити «ворот Інші учні по черзі підходять до «воріт» і вимовляють речення (питальне азі розповідне), що стосується уроку англійської або вчителя англійської мови. Якщо в реченні немає помилок, «ворота» пропускають учня, в іншому ж випадку учень (якщо в цьому є потреба, за допомогою вчителя) виправляє помилку.

Grammar  Practice 4. Повторення граматичного матеріалу: минулий неозначений і тривалий час. Спеціальні запитання.

1) Впр. 4 (с. 133). Учні самостійно складають усні речення в минулому неозначеному або тривало™ часі про останній урок англійської мови.

2) Впр. 5 (с. 133). Учні письмово, в зошитах, складають якомога більше спеціальних запитань до зі даного речення. Потім по черзі читають запитання, які вони склали.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework  1. Домашнє завдання.

  1.  РЗ, впр. 1 (с. 74), письмово.
  2.  РЗ, впр. 2 (с. 74), письмово.

2. Підведення підсумків уроку.

1) Бесіда в режимі T—> Р1—> Р2—> Р3.

Т: What topic did we have at the lesson today? What can you speak about now?

2) Гра «Make a Sentence».

Учитель просить учнів усно скласти по одному реченню за темою «На уроці англійської». Якщо учень не може скласти речення, він декламує будь-який вірш англійською мовою.

PAGE   \* MERGEFORMAT 1




1. і При автоматизації машини вже не тільки замінюють фізичну працю людини але і виконують функції управління
2. КУРС НА ЛИКВИДАЦИЮ КУЛЬТА ЛИЧНОСТИ СТАЛИНА
3. УТВЕРЖДАЮ Главный судья соревнований Бондаренко А
4. Кодирование речи в системах сотовой связи
5. Обществознание Вступительный Экзамен в РГПУ
6. 37недел. Внутриутробного развития с массой тела 5002500г и длиной 45см и менее.html
7. Курсовой проект по гидравлике гидрологии и гидрометрии Вариант 13
8. Ярославский государственный университет им
9. родстве с теми публичными коммуникациями что располагаются в поле практики public reltions
10. Антропогенное воздействие на биосферу
11. 291 2788 В том числе Повышение квалификации предпринимателей за счет средств бюджета
12.  ИССЛЕДОВАНИЕ УСТАНОВИВШЕГОСЯ СИНУСОИДАЛЬНОГО РЕЖИМА В ПРОСТЫХ ЦЕПЯХ Цель работы- практическое озн
13. Тема 5- Себестоимость прибыль доход и рентабельность в строительстве
14. Shots he hd fired bck long the yers nd on more plnets thn he could nme t the moment including few thermonuclers but they were ll different nd they were lwys something to wtch even little one like
15. Пшеница ~ основная зерновая культура России
16. Диспитуитаризм юношеский
17. тематике составлена в соответствии с Федеральным Государственным Стандартом общего образования Примерны
18. Англия ldquo;К восходящему солнцуrdquo; ldquo;Канонизацияrdquo; ldquo;Алхимия любвиrdquo; ldquo;Блохаrdquo; ldquo;Призракr
19. тема все в одном поэтому и появилось понятие
20. ТЕМАТИЧЕСКОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ ДИНАМИКИ СТОИМОСТИ ЦЕННЫХ БУМАГ В рыночной экономике важную роль играют