Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Дельфін студента 41 групи Природничого факультету Харківського національного педагогічного універси

Работа добавлена на сайт samzan.net:


ЗВІТ

про проходження організаційно-виховної практики

в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Дельфін»

студента 41 групи

Природничого факультету

Харківського національного педагогічного університету

імені Г.С. Сковороди

Вовченко Андрія Володимировича

Я, Вовченко Андрій Володимирович проходив організаційно-виховну практику 3 16.07.2013 року по 06.08.2013 року в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Дельфін»(с. Пісщане Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим) на посаді вихователя загону. Умови в таборі як найкраще сприяють активному відпочинку та оздоровлення дітей, та якісної роботи вихователів та педагогічного колективу. По приїзду до табору адміністрацією та старшим педагогічним колективом було проведено інструктаж та бесіду щодо найякіснішої роботи в таборі.

Заїзд дітей проводився на протязі всього дня, частина дітей прибувала до табору організовано на автобусах, деякі самостійно з батьками. Після розподілу дітей по загонам відбувалося знайомство вихователів з дітьми та батьками, розподіл дітей по кімнатах. На другий день після прибуття дітей почалася підготовка до свята відкриття змінні, бесіда з дітьми та ігри для виявлення лідерських якостей та талантів, та після цього остаточне планування концертної програми від нашого загону. Створення в загоні самоуправління, вибір капітана, назви та девізу. Першими труднощами які виникли при приїзді дітей, це було знайдення спільної мови з дітьми, але після бесіди та індивідуального підходу до кожної дитини, була знайдена спільна мова з кожною дитиною та найліпша організація всього загону.

Табір організовував екскурсії для дітей по мальовничим місцям краю, вихователі загонів брали участь у екскурсії, а також проводили пізнавальні бесіди з дітьми щодо унікальної природи даної місцевості.

Організовувалися спортивні змагання (ТурГрад) естафети, в яких діти активно приймали участь всім загоном разом з вихователями. Кожен день діяли спортивні секції: футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс, піонер-бол, шашки та шахи.

В загоні проводилися екологічні заходи, бесіди. Організоване прибирання території та чергування біля корпусів. А також конкурс поробок «Как прекрасен этот мир».

В таборі активно працювали гуртки різного напрямку: спортивні, рукоділля, бібліотека, ігротека.

Виконуючи  завдання  і  реалізуючи основні принципи виховної роботи,  виховна робота загону «Звезды » орієнтувалися  на  нормативно – правову базу з питань  виховної роботи, а  саме: Закони України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про охорону дитинства”, “Концепцію виховання дітей та молоді”, “Концепцію громадянського виховання”, “Національну доктрину розвитку освіти”, “Конвенцію про права дитини”,  “Декларацію прав дитини ”  та нормативно – правові акти, документи  Міністерства освіти і науки України,молоді та спорту, обласного управління освіти, органів місцевого самоврядування.

Виховна робота у загоні була спланована та спрямована на досягнення головної мети – формування та розвиток соціально-зрілої, творчої особистості – громадянина України.

    Реалізація основних принципів виховної роботи протягом І зміни здійснювалися за основними напрямками:

1. Ціннісне ставлення до себе

2. Ціннісне ставлення  до сім’ї, родини , людей

3. Ціннісне ставлення до праці

4. Ціннісне ставлення до природи

5. Ціннісне ставлення до культури та мистецтва

6. Ціннісне ставлення до суспільства  і держави

Під час проходження практики навчився по-перше знаходити спільну мову з дітьми, організовувати роботу в загоні, уважно ставиться до дітей, тактовно поводитися з ними, а також виявляти гнучкість у спілкуванні з батьками. Організовувати заходи, підтримувати дітей, знаходити щось унікальне в кожній дитині. З педагогічним колективом склалися гарні робочі та дружні стосунки, старший педагогічний колектив завжди підтримував та давав поради. Під час роботи у таборі в нагоді стали методичні матеріали, які надавалися в університеті та знаходилися у таборі, для кращої організації відпочинку дітей.

Висновки

В результаті проходження організаційно-виховної практики в дитячому таборі, я зробив такі висновки:

•  як краще проводити виховні заходи, як зацікавити дітей;

• навчився працювати з дітьми та педагогічним колективом;

• Я зрозумів, що знання набуті в таборі, я радо можу використовувати в майбутньому, набув досвіду в організації дитячого колективу, підготувався до педагогічної практики в наступному році, навчився застосовувати набуті знання в реальному житті.

Пропозиції щодо вдосконалення організації літньої педагогічної практики та підготовки до неї

Творчо підходити до планування роботи, працювати над підвищенням методичного рівня вожатих, активніше вивчати теоретичні питання стосовно  проблем сучасного виховання та застосовувати їх на практиці.

Працювати над створенням умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів

Збільшити курс підготовки вихователів до майбутньої практики, та після розподілу бесіди з вихователями які працювали в цих таборах.




1. Лекция 18. Мониторинг загрязнения атмосферы
2. Стронций - Тайна бенгальских жрецов.html
3. Описание схемы электрической принципиальной Рассмотрим принцип работы микроЭВМ на МП.
4. реферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Київ 2005
5. Структура ЭВМ Основные характеристики ЭВМ Режимы работы ЭВМ Системы счисления Перевод чисел и.
6. Лабораторна робота ’ 6 Вимірювання ваги динамометром Мета уроку- навчитися за допомогою динамометра вимі
7. ТЕМА 1 Земельне право в правовій системі України 1
8. литров крови или 68 от массы тела
9. БЫЛА ДЕВОЧКА ПОХОЖАЯ НА ТЕБЯ
10. ХМЕЛЬНИЧЧИНА 9
11. В рамках волновой теории свет представляет собой электромагнитные волны
12. русском смысле этого слова о нашей кружковой интеллигенции искусственно выделяемой из общенациональной жи
13. Информационные ресурсы органов власти
14. Убей своих любимых
15. варианта каждый из которых содержит по 40 слов разделенных на 4 серии
16. Успешность образовательной деятельности педагогического работника 1
17. Теория экономик
18. . 1
19. і. Розрізняють вичерпні і невичерпні природні ресурси
20. Классы органических соединений