У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

на тему- rdquo;Облік фінансових результатівrdquo;

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-03-30

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 18.2.2025

на тему: ”Облік фінансових результатів”.

Мета роботи: підведення підсумків вирбничо-фінанасової діяльності з метою виявлення прибутку, отриманого підприємством або отриманих збитків. Отримання навичок оцінки та аналізу “Балансу” за допомогою вбудовних механізмів: “Аналіз рахунку”, ”Карточка рахунку”  тощо.

ПЛАН РОБОТИ.

1. Короткі теоретичні відомості.

2. Хід роботи.

   2.

1.Закриття рахунків 8-го класу та 91 рахунку.    2.2.Визначення фінансового результату.

   

2.3.Складання звітності.

3. Контрольні питання.Перед виконанням практичної частини даної ЛР необхідно завантажити програму “1С:Підприємство”, а також виконати процедуру загрузки файлу типу .ZIP, який містить інформацію про попередні фінансові і господарські операції, що здійснені користувачем (тобто про зміни, що були виконані у попередніх ЛР). По завершенню роботи з програмою не забудьте здійснити процедуру вигрузки даних.Задача. Протягом певного періоду фірмою “Іванов&К0” було здійснено фінансові і господарські операції.  Необхідно отримати результати проведеної фінансової і виробничої діяльності. Виконати усі розглянуті операції, отримати оборотно-сальдову відомість за поточний період, а також баланс, загальний вид якого подано у кінці ЛР.

  1.  КОРОТКІ ТЕОРЕТИЧНІ ВІДОМОСТІ.

Процес підприємницької діяльності направлений на примноження власного капіталу підприємства. На практиці  є випадки коли підприємницька діяльність приносить збитки. Кінцевою метою бухгалтерського обліку є виявлення прибутку, отриманого підприємством або отриманих збитків. Власне це і є фінансовий результат діяльності підприємства за звітний період.

Фінансовий результат відображається на рахунку 79. По дебету цього рахунку відображаються збитки, а по кредиту прибуток.

Розглянемо, як визначається прибуток/збиток від підприємницької діяльності.

Одначе, перед тим як почати виявлення фінансового результату, треба забезпечити, щоб всі витрати, що мало підприємство на виробництво та реалізацію продукції, знайшли своє відображення на відповідних рахунках.

Оскільки процедура закриття рахунків вимагає виконання великого об’єму обчислювальних операцій, “1С:Бухгалтерия” має потужні засоби автоматизації таких розрахунків.

2. ХІД РОБОТИ.

2.

1. Закриття рахунків 8-го класу та 91 рахунку. Для визначення фінансових результатів  виконується процедура послідовного закриття рахунків 8-го  класу та 91 рахунку.  Програмна реалізація закриття рахунків є наступною: меню “Журналы Прочие Финансовые результаты” (рис. 1).

У вікні журналу “Финансовые результаты” обираємо перший з трьох документів    “Закрытие элементов затрат (рахунки класа 8)”. Натискаємо кнопку “ОК”.

Підказка. Оскільки при виконанні однієї з ЛР було здійснено процедуру заміни у Списку констант метаданне Использовать счета расходов тільки на 9 клас, необхідно виконати зворотну процедуру, тобто установити значення 8 и 9 класи.

2.2. Визначення фінансового результату.

Аналогічно за  схемою п. 2.1 дій виконуємо дії з  документом у вікні журналу “Финансовые результаты” (Закрытие общепроизводственных затрат, Определение финансовых результатов).

Внаслідок виконаних дій будуть закриті рахунки: 23 (виробництво), адміністративні витрати рахунок 92, витрати на збут – рахунок 93, сформована собівартість – рахунок 90  та інші. В результаті будуть  сформовані проводки, які дають змогу визначити фінансовий результат роботи підприємства.

Після закриття 23-го рахунку необхідно сформувати  документ  “Окончательная калькуляция”. Даний документ проводок не формує але є обов’язковим.

Виконаємо наступну послідовність дій: позначаємо курсором документ “Предварительная калькуляция” у журналі “Производство” (рис. 2).

Натискаємо на панелі інструментів кнопку “Ввод на основании”. У вспливаючому вікні “Калькуляция” (рис. 3) натискаємо кнопку “ОК”. В результаті калькуляція буде “закритою”, тобто у колонці “Статус” повинно висвітитись повідомлення “Окончательная”. Як правило ця операція виконується в останній день місяця.

Головним документом, що дає відповідь про рух коштів на  рахунках – є “Оборотно-сальдовая ведомость”.  Якщо аналіз даних, отриманих  у “Оборотно- сальдовой ведомости” не викликає сумнівів, то можна отримати “Баланс (Стандарт №2)”. Сформуємо  “Оборотно-сальдовую ведомость” (рис. 4-5) за допомогою меню “Отчеты” пункт “Оборотно-сальдовая ведомость” кнопка “Сформировать”.   

Увага, перевірте.  Рахунки 8-го класу, 9-го класу та рахунок 23 повинні бути закриті !!!!!

2.3. Складання звітності

Після визначення фінансових результатів  можна отримати  обов’язкові звіти  про  “Баланс” та “Фінансові результати”. Відкриємо вікно “Регламентированные отчеты” – меню “Отчеты”. Знаходимо потрібний звіт: “Баланс (стандарт № 2)” (рис. 7) та натискаємо екранну кнопку “Открыть”. На екран буде видано  вікно “Баланс” (рис. 8) з незаповненою формою документу.

Встановлюємо потрібний інтервал отримання балансу (він повинен відповідати інтервалу часу встановленого в  Управлении бухгалтерськими итогами, наприклад, це буде N-й квартал 200t-го року та натиснути кнопку Заполнить. В результаті буде сформовано баланс підприємства за звітній період (рис. 9_а та 9_б).

Завдання: Сформувати підсумкову оборотно-сальдову відомість, Баланс та “Звіт про фінансові результати” за відповідний квартал. Увага !!! Для співставлення інформації  оборотно-сальдової відомості і даних балансу необхідно щоб вони були розраховані в співставних інтервалах, тому і  перший і другий документи повинні містити інформацію за поточний квартал. В зв’язку з цим підсумкова  оборотно-сальдова відомість за поточний квартал подана на рис. 6, а баланс на рис. 9а і 9б. Здійснити аналіз отриманих даних співставивши інформацію оборотно-сальдової відомості та балансу по даній фірмі.

Увага !!! Без оформлення відповідного аналізу у робочому конспекті студента ЛР № 8 викладачем не зараховується !!!!!!

3. Контрольні питання.

  1.  В які послідовності треба заповнювати документи журналу “Фінансові резульнати”?
    1.  Як перевірити закриття рахункві 8-го та 9-го класів?
    2.  В якому документі встановлюється період формування балансу?
    3.  Яким чином можна змінити параметри алгоритму формування звіту?
    4.  Що називають стандартними звітами, де вони зберігаються та як корегуються?


PAGE  10




1. Старый со боль высоко ценилось на внешнем рынке; Англия закупала его в России в отдельные годы до 30 000 т
2. БЛИНОВ доктор экономических наук профессор Российская экономическая академия имени Г
3. Введение12
4. Детский сад общеразвивающего вида 6 Дубок Московская область Лотошинский район п
5. Реферат на тему- Клімат погода
6. Этапы развития географической науки1
7. 492 Мф С Влг Кгд Учебный год 2013-2014 Специальность
8. Человек его права и свободы являются высшей ценностью
9. Физиологическая основа коррекционной направленности физического воспитания
10. Геология как наука