Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Відстань між центрами фундаментів однієї башти 2

Работа добавлена на сайт samzan.net:


73 Контроль якості монтажних робіт при зведенні  димових труб.

Параметр

граничні відхилення

Контроль (метод, обсяг, вид реєстрації)

 

1. Відстань між центрами фундаментів однієї башти

 

 

 

2. Відхилення фактичного уг-ла нахилу до горизонту осі тяги анкера від проектного;

кут між фактичним напрямком осі тяги анкера і напрямком на вісь щогли

 

3. Відмітка плити центрального фундаменту щогли і фунда ¬ мента вежі

 

4. Різниця відміток опорних плит під пояса вежі

 

 

5. Відстань між центром щогли і віссю вушка ан-керни фундаменту

 

6. Відмітка осі вушка ан-керни фундаменту щогли

 

7. Кут між разбівочнойосью і напрямом на центр вушка тяги анкера 

 

10 мм + 0,001 проектного відстані, але

не більше 25 мм

 

0; -4 °

 

 

1 °

 

 

 

10 мм

 

 

 

0,0007 бази,

але не більше 5 мм

 

 

150 мм

 

 

 

50 мм

 

 

1 °

 

Вимірювальний, каж ¬ дий фундамент, геод ¬ зические виконавець ¬ ва схема

 

 

те ж

 

 

 

 

 

 

"

 

 

 

Вимірювальний, каж-дая опорна плита, геодезична виконай-кові схема

 

Те ж, кожна проуші ¬ на фундаменту, геод ¬ зические виконавець ¬ ва схема

 

те ж

 

 

 

1. Зміщення осі стовбура від проектного положення, мм:

    вежі об'єктів зв'язку

 

 

    вежі витяжних труб (одно-і багатоствольні)

 

 

2. Зміщення осі стовбура щогли, мм

 

 

3. Монтажне натяг відтяжок щогл,%

 

 

4. Різниця між максимальним і мінімальним значенням натягу відтяжок одного ярусу після демонтажу монтажного крана,% 

 

 

 

0,001 висоти вивіряти крапки над фундаментом

0,003 висоти вивіряти крапки над фундаментом

 

0,0007 висоти вивіряти крапки над фундаментом

 

8

 

 

 

10

 

Вимірювальний, кожна вежа, геодезична виконавча схема

 

 

 

 

 

 

Те ж, кожна щогла, геодезична виконавча схема

 

Те ж, кожна відтяжка, відомість монтажних натягів

 

Аналітичний, кожен ярус відтяжок, відомість монтажних натягу

74. Бункери силоси елеватори. Призначення класифікація та конструктивні рішення.

Бункери для сипучих будівельних матеріалів

Безтарний спосіб є одним з основних шляхів транспортування і зберігання основних будівельних матеріалів і, зокрема , цементу. При цьому використовуються накопичувальні ємності різних типів (силоси , стаціонарні та пересувні бункери , контейнери) . З їх допомогою забезпечується стабільна робота всього виробничого комплексу .

Використання бункерів ( силосів ) дозволяє:

1 . Підвищити рівень механізації та автоматизації виробництва .

2 . Підвищити продуктивність праці.

3 . Оптимізувати коефіцієнт використання складських територій.

4 . Скоротити транспортні витрати.

5 . Значно знизити застосування ручної праці і скоротити втрати вантажу.

6 . Знизити витрати пов'язані з використанням таропакувальних матеріалів .

Силос (найважливіша складова складу цементу) являє собою металевий циліндр , зверху якого встановлена ​​кришка , оснащена фільтрами і вентиляційними отворами. Нижня частина силосу - конус , в отворі якого встановлений шиберний затвор , за допомогою якого і здійснюється видача цементу. Дана конструкція складу цементу передбачає встановлення на опорах у вертикальному положенні.

Силос металевий призначений для зберігання дрібнодисперсних будівельних сумішей та матеріалів, насамперед , такого як сухий цемент. При виробництві даних конструкцій необхідно враховувати , що склади будматеріалів і силоси для цементу розраховані на кілька десятиліть експлуатації. Саме тому кожен виготовляється нами силос виконаний з міцної високоякісної сталі , не схильною до корозії.

Елеватор

Розрізняють елеватори ковшові, поличні, люлькові.

Конструкція елеватора включає тяговий орган (два ланцюги або стрічка), до яких прикріплені транспортної посудини. Нескінченний тяговий орган огинає укріплені на металоконструкції приводні і натяжні зірочки або барабани. Завантаження посудин елеватора здійснюється в його нижній частині — черевику, в який вантаж подається живильником або по похилому лотку. Розвантажуються посудини при переході через верхньої зірочки або барабан. При цьому вантаж направляється в розвантажувальний патрубок і далі йде в бункер або інші транспортні засоби. Знаходять застосування збезводнюючі елеватори, в процесі підйому якими зволожених вантажів відбувається видалення води через отвори в ковшах. Швидкість переміщення ланцюгів елеватора 0,4—2,0 м/с. Місткість ковшів елеватора 1,5—140 дм³, продуктивність елеватора 20—250 м³/год., висота підйому 50—75 м.

Застосування

Ковшові елеватори призначені для підйому по вертикалі або крутому нахилу (більш 60°) насипних вантажів (пилоподібних, зернистих, шматкових), поличні і люлькові елеватори — для вертикального підйому штучних вантажів (деталей, мішків, ящиків тощо) з проміжним вантаженням-розвантаженням. Ковшові елеватори, а поличні і люлькові — на підприємствах різних галузей промисловості, базах, в магазинах, а також на складах, зокрема у вигляді рухомих стелажів для зберігання і видачі виробів.

Область використання, наприклад, в гірничій промисловості — міжповерхове транспортування дрібно- і середньогрудкових, зернистих і пилоподібних вантажів на поверхні шахт і на збагачувальних фабриках.

Види

Ковшові елеватори

Елеватор ківшовий

Ковшові елеватори (основний тип елеваторів у гірничій промисловості) призначені для підйому по вертикалі або крутому нахилу (більш 60°) насипних вантажів (пилоподібних, зернистих, шматкових) застосовують для транспортування сипких вантажів, їх використовуються в металургіїмашинобудуванніхімічному і харчовому виробництвах, на збагачувальних фабриках і зерносховищах

Ковшовий елеватор є замкнутим полотном з тяговим органом, що огинає приводний і натяжний барабани (зірочки), і прикріпленими до нього ковшами. Несучою і захисною частиною елеватора є зварний сталевий кожух із завантажувальним і розвантажувальним патрубками. Привід має електродвигунредуктормуфти і останов, що запобігає зворотному руху полотна. На елеваторах застосовується гвинтовий або вантажний натягач. Швидкість руху полотна тихохідних елеваторів до 1 м/сек, швидкохідних до 4 м/сек. Подача ковшових елеваторів 5—500 м³/год, висота підйому Н не перевищує 60 м. Основними параметрами ковшових елеваторів є (мал. 1) ширина ВК, висота h, виліт А, корисна (до кромки передньої стінки) місткість ковша і відстань (крок) між ковшами ak. Швидкохідні елеватори мають розставлені глибокі і дрібні ковши, для яких ak = (2,5—3) h, а як тяговий орган — конвеєрну гумовотканинну стрічку або короткозвенную ланцюг. На тихохідних елеваторах застосовуються зімкнуті (ak = h) з тими, що бортовими направляють гострокутні і з округляючим днищем ковши, прикріплені бічними стінками до двох тягових ланцюгів.

Поличний елеватор

Поличний елеватор (мал. 2, а) має 2 вертикальні пластинчасті втулкові ланцюги, що огинають верхні тягові і нижні натяжні зірочки. До ланцюгів жорстко прикріплені захоплення-полиці, відповідні формі і розмірам вантажу. Завантаження полиць проводиться уручну або автоматично з гребінчастого столу, а розвантаження у верхній частині низхідної гілки — при перекиданні полиць. Швидкість руху ланцюгів поличного елеватора 0,2—0,3 м/сек. люлькові — штучних вантажів.

Елеватори з щілинними ковшами

Елеватори з щілинними ковшами застосовують в агрегаті з відсаджувальними машинами або баґер-зумпфами для транспортування і одночасного зневоднювання дренуванням осілих продуктів (важких продуктів відсадки).

Люльковий елеватор

Люльковий елеватор (мал. 2, б) відрізняється від поличного способом кріплення робочого органу — люльки, яка завдяки шарнірному підвісу на всіх ділянках траси зберігає горизонтальне положення днища. Завантаження люлькових елеваторів проводиться на висхідній, а розвантаження — на низхідній гілці. Швидкість руху полотна 0,2-0,3 м/сек.

Конструктивні елементи елеватора

ЕЛЕВАТОРНЕ КОЛЕСО - обертовий пристрій у вигляді вертикального або похилого колеса з щілястими полицями або кишенями для вивантаження важкого продукту з важкосередовищного колісного сепаратора і одночасного його дренування.


75. Конструкція та технологія зведення стальних бункерів.

Дані конструкції відрізняються як за матеріалом виготовлення (залежно від вимог щодо зберігання конкретного сировини) , так і по конструкції ( для тривалого зберігання харчових продуктів передбачається плоска форма днища , для короткочасного зберігання і перевантаження - конічна ) .

Металеві силоси і бункери застосовуються в промисловості та сільському господарстві з метою прийому , складування і дозованої роздачі всіляких сипких матеріалів і продуктів як органічних , так і неорганічних .

Силоси і бункери для органічних і, особливо , харчових сипучих продуктів (силоси для борошна , силоси для зерна , комбікормові накопичувальні бункери тощо), виготовляються з високоякісної оцинкованої сталі. Для виготовлення бункерів і силосів для цементу , гіпсу , пилу , піску , вапна допускається застосування чорного сталевого металопрокату ( 09Г2С , Ст3сп5 ) .

Пристрій і принцип роботи ємностей для сипучих продуктів :

Металевий силос і циліндричний бункер накопичувач конструктивно складається з вертикально розташованої циліндричної обичайки . У відмінності від типу силосу покрівля влаштовується у формі конуса або плоскою. Днище в силосах для зерна / борошна / харчових продуктів короткочасного храненіяісполняется конічним і розташовується на опорному каркасі , висота якого залежить від способу розвантаження зберігається сировини. Днище в силосах для зерна / борошна / харчових продуктів тривалого зберігання виповнюється плоским , а для вивантаження сировини передбачається зачистний шнек .

На покрівлі силосів і металевих бункерів розташовується оглядовий люк для доступу всередину і обслуговування ємності. Також силос обладнується драбиною , майданчиками на обичайці і майданчиком з огорожею на покрівлі .

ЗМК « РЕЗЕРВУАРОСТРОІТЕЛЬ » оснащує силоси і бункери власного виробництва датчиками контролю рівня верхнього , нижнього і проміжного розташування . Після монтажу ємності для сипучих продуктів сигнал з датчика виводиться в операторну або до запірної арматури.

Для рівномірної подачі і розвантаження сировини в нижній частині корпусу металевого силосу часто передбачається вібраційне пристрій.

Промислове виробництво силосів / бункерів :

Лінія з виробництва силосів і бункерів ЗМК « РЕЗЕРВУАРОСТРОІТЕЛЬ » оснащена автоматичним і напівавтоматичним зварювальним устаткуванням Lincoln Electric , а також сучасним обладнанням для підготовки металопрокату ( листоправильні машини , верстати для обробки крайки , верстати механічної обробки ) . Це забезпечує високу якість зварних з'єднань , точну геометрію готового виробу і оперативність виробництва .

Для виробництва металоконструкцій силосів великого обсягу із застосуванням технології рулонування використовується спеціальний зварювальний стенд , що дозволяє зварювати первинний і вторинний шов автоматичним способом. Рулонування скорочує час монтажу крупного силосу в 3-4 рази за рахунок зниження обсягу зварювальних робіт на майданчику будівництва на 80 %. Також дана технологія забезпечує найвищу якість зварних з'єднань.

Гарантія на силоси і бункери , вироблені на нашому заводі , становить 18 місяців з дня введення в експлуатацію або 24 місяці після відвантаження Замовнику з заводу.

Відвантаження та транспортування силосів :

Металоконструкції великогабаритних силосів виробництва ЗМК « РЕЗЕРВУАРОСТРОІТЕЛЬ » поставляються на монтажний майданчик у рулонірованном вигляді , опорна рама - у формі сегментів . Також можлива відвантаження із заводу у вигляді підготовлених листів і сегментів для подальшої полистовой збірки.

Силоси і бункери габаритних для транспортування розмірів поставляються суцільнозварними .

При необхідності запобігання промерзання середовища , що зберігається в сталевому силосі , зовнішня поверхня резервуара теплоізолюється . в процесі монтажу. Для захисту від корозії металеві поверхні силосів покриваються спеціалізованими лаками і фарбами. Дані роботи проводяться в процесі монтажу.

Монтаж металевих силосів і бункерів :

За бажанням Замовника вироблені металоконструкції силосів можуть бути змонтовані силами БМУ « РЕЗЕРВУАРОСТРОІТЕЛЬ » , котрі володіють штатом висококваліфікованих фахівців , повним пакетом дозвільних документів і обширним досвідом будівельно -монтажних робіт.

При монтажі великих силосів , вироблених за технологією рулонування , доставлені на будівельний майданчик рулони встановлюються у вертикальне положення і розгортаються по периметру кільцевого фундаменту , утворюючи таким чином замкнуту стінку.

Монтаж секційних елементів, що входять в конструкцію силосів , може здійснюватися особливими болтовими сполуками із застосуванням ущільнюючих прокладок з полімерних матеріалів та спеціальних конусних шайб. Такий метод складання забезпечує збереження антикорозійного покриття та мінімізацію вартості монтажних робіт .




1. Анализ финансовой устойчивости предприятия ОАО Кавказгидрогеология
2. Не пожалей потом Демоны не имеют чувств им не ведома любовь и чужды душевные страдания но некоторые из ни
3. ВВЕДЕНИЕ. Для получения качественной продукции с оптимальными свойствами в металлургической промышле
4. это электроотрицательность т
5. Реферат- Элементарная теория сумм Гаусса
6. Производство строительного керамического кирпича, совершенствование технологии, улучшение качества выпускаемой продукции
7. во Костром гос технол
8. Хлеб ' всему голова Воспитательский час литературно ' музыкальная
9. Тема-. Автор работы
10. тематизацию христианского аристотелизма с целью установить гармонию веры и разума
11. Жизнь где бы ни сказалась; правда как бы ни была солона в этих словах Мусоргского воплотилась вся суть ег
12. Дипломная работа- Организация стратегического управленческого учета на предприятии
13. Пересмотр по вновь открывшимся обстоятельствам решений, определений и постановлений, вступивших в законную силу
14. Естественная письменная русская речь в аспекте жанроведения
15. Yer students. Module 1nd 2 Crd 1 nd 2
16. это санкционирование полномочным должностным лицом ознакомление конкретного лица о сведениями составляющ
17. Курсовая работа по теме- Теория государства как юридическая наука Подготовила- с
18. 1645 ~ голландский юрист государственный деятель философ
19. Ботаника как наука
20. лучистой энергии Солнца и внутриземной энергии их неравномерным распределением как в пространстве так и в