У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Варіант 1 1 Накресліть діаграму стану залізо ~ цементит

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-03-30

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 9.4.2025

 

Варіант 1

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 2,8 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1250 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Будівельні сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть магнієві ливарні сплави. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 2

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 0,8 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1450 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Машинобудівні сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть алюмінієві ливарні сплави. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 3

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 1,2 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1350 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Інструментальні вуглецеві сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть алюмінієві деформівні сплави. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

 

Варіант 4

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 0,4 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 750 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Низьколеговані сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть обов,яністі бронзи. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 5

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 3,0 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 900 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Швидкорізальні сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть підшипнікові сплави. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 6

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 4,3 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 850 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Сталі, що цементуються: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть алюмінієві бронзи. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 7

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 1,5 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1400 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Високоміцні сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть бронзи, що мають антифрикційні властивості. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 8

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 0,16 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1520 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Пружинно-ресорні сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть титанові сплави. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 9

2. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 1,0 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1400 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Зносостійкі сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть латуні. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 10

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 5,5 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1180 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Інструментальні леговані сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть алюмінієві, які зміцнюються термічною обробкою . Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 11

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 2,14 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1300 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Металокерамічні тверді сплави: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть нікілеві сплави. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 12

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 1,8 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 850 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Сталі для штампів холодного деформування: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть алюмінієві деформівні сплави. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 13

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 2,3 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1300 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Сталі для штампів гарячого деформування: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть алюмінієві ливарні сплави. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 14

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 6,0 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1200 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Сталі для вимірювального інтсрументу: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть магнієві сплави. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 15

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 1,4 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 750 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Стал, що поліпшуються: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть алюмінієві бронзи. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 16

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 4,0 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1000 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Зносостійкі сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть алюмінієві деформівні сплави. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 17

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 0,3 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1450 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Автоматні сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть титанові сплави. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 18

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 2,5 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1250 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Будівельні сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть антифрикційні сплави. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 19

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 3,7 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1000 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Конструкційні вуглецеві сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть берілієві бронзи. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 20

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 1,6 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 850 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Високоміцні сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Визначте суть процесу модифікування алюмінієві ливарних сплавів. В чому його принципова різниця від легування. Поясніть підвищення міцності при модифікуванні.

Варіант 21

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 0,6 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1450 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Нержавіючи хромисті сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть магнієві ливарні сплави. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 22

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 2,6 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 950 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Нержавіючи хромо-нікелєві сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть алюмінієві бронзи. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 23

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 1,8 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1400 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Зносостійки сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть літейні латуні. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 24

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 1,0 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 1350 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Конструкційні леговані сталі, що поліпшуються: маркування. властивості, області застосування.

3. Опишіть металокерамічні тверді сплави. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

Варіант 25

1. Накресліть діаграму стану залізо – цементит. Визначте фази і структурні складові цієї системи. Побудуйте криву охолодження для сплаву з вмістом вуглецю 3,4 %. Для заданого сплаву за правилом відрізків визначте при температурі 850 ºС склад фаз і їх кількість.

2. Жаростійкі і жароміцні сталі: маркування, властивості, області застосування.

3. Опишіть берілієві бронзи. Вкажить їх марки, способи термічної обробки, властивості, області застосування.

PAGE  7




1. Новейшие открытия в российской палеонтологии
2. Виды красноречия
3. Конкурентоспособность гостинично-туристских комплексов
4. Македония г. Салоники.
5. Театр Горького
6. Басманов Петр Федорович
7. Контрольная работа состоит из 2 частей 1 часть контрольной работы Опыт государственного регулирован
8. О мониторинге учебного процесса в вузе
9. Управление финансами Управление финансами целенаправленное формирование процесса перераспределения
10. А. С. Пушкин и Москва