Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

і. 19261933 р. ~ Василівська семирічка

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 26.11.2024

62. В.О.Сухомлинський – педагог-гуманіст.

. Сухомлинський народився  28 вересня 1918 р. в с. Веселка Онуфрієвського району Кіровоградської області. 1926-1933 р. – Василівська семирічка. 1934 р. – стає студентом факультету мови і літератури в Кременчуцькому педагогічному інституті. По березень 1944 р. працює директором школи у с. Іва Удмуртської АССР. Потім виїжджає в Онуфріївський  район, де працює завідуючим районним відділом народної освіти, разом викладає в школі. В 1955 р. захищає дисертацію. Помер 2 вересня 1970 р. написав твори “Серце віддаю дітям”, “Павлиська с/ш”, “Як ми виховували мужнє покоління”, “Духовний світ школяра”, “Народження громадянина”, “Слово до учнів”. Багатим джерелом творчості Сухомлинського є народна педагогіка. Дуже високо С. цінив в народній педагогіці традиції мудрої любові батьків до дітей, гуманного підходу до них, використання в навчанні, вихованні рідної мови. С. багато часу займався принципами, що витікали в процесі виховання. Він був основоположником теорії національного самовизначення учнів в процесі навчання і виховання. Усвідомлення підлітками того, що він вже не дитина – одна з якісно нових ознак свідомості, що зміцнюється в підлітковому віці і здійснює серйозний вплив на його духовний світ.

Прагнення до хорошого, висота морального – один з найважливіших мотивів, що заохочують до активної діяльності вихованців різного віку. С. вважав, що розумове виховання відбувається в процесі оволодіння знаннями, проте, воно не зводиться до нагромадження знань.

Жива, допитлива, творча думка формується у вихованні тоді, коли відносно знань він займає свою особисту життєву позицію. Активне вираження особистого ставлення до набутих знань – це і все, що слід назвати розумом особистості. Активність полягає в тому, що дитина стає діяльним, зацікавленим учасником процесу оволодіння знаннями, пізнання навчання приносить завдяки цьому глибоке почуття радості, схвильованості, емоційної піднесеності. Книги С. не є збірниками універсальних рецептів, що підходять на всі випадки життя. Праці педагога вчать мислити, вдумливо підходити до здійснення навчально-виховних задач, враховуючи різноманітність і неповторність конкретних педагогічних явищ, приймаючи до уваги особливості роботи і позитивні традиції кожної школи.




1. Задание Дополнительная информация 1 Прогрессивный метод налогообло
2. Регулирование внешнеэкономической деятельности предприятия
3. Введение Почтовая связь играет важнейшую роль для экономического и социального прогресса обще
4. Архипелага ГУЛАГ
5. 242 Анализ рынка труда в Казахстане.html
6. Кадашевская набережная
7. Величайшие дворцы Флоренции
8. _ 2013 г
9. 1264 unifie l Glicie et l Volhynie
10. Інформаційна система НБ
11. Уголовно-правовое значение эмоций, эмоциональных состояний
12. Ксения Валентиновна Головина Елена Владимировна Кожурина ЯПОНИЯ- НЕСТАНДАРТНЫЙ ПУТЕВОДИТЕЛЬ Ксения Гол
13. Лабораторная работа 2 Задание к работе Предварительно подготовьте протокол в
14. РЕФЕРАТ дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук ЖИТОМИР
15. Проектирование участка мелкой листовой штамповки.html
16. ...введи нас во искушении
17. арабская культура употребляется как для обозначения культуры собственно арабских народов
18. Теория и история государства и права КУРСОВАЯ РАБОТА По дисциплине История таможенного д
19.  Як змінюється тиск газу при зміні його об~єму й температури 2
20. А вот эта красивая кукла будет называться Мэнди или Сэнди я еще не решила.html