Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
37. Пошук і заміна тексту в програмі Word (описати команду Редактирование Заменить).Вставка тексту за допомогою автокорокції. Автотекст. Перевірка правопису. Навести приклад пошуку і заміни фрагменту тексту в текстовому документі.
Можна автоматично замінити слово або фразу на інше слово або фразу наприклад, можна замінити максимальний на найбільший.
У тексті заміни буде використано такий самий режим вводу великих букв, що й у замінюваному тексті. Наприклад, якщо знайти слово ВР й замінити його на Верховна Рада, то отримаємо ВЕРХОВНА РАДА.
За допомогою команди Вставка => Автотекст можна вставити в текст певний набір фраз - шаблонів:
Більш продуктивним є створення власних елементів автотексту. Для цього потрібно виділити слово або групу слів, які Ви хочете швидко набирати, виконати зазначену команду (гаряча клавіша Alt+F3) і дати елементу ім'я, наприклад для слова «багатофункціональний» скорочення «бгф». Тепер для написання цього довгого слова досить набрати «бгф» й, не роблячи пробілу, нажати клавішу F3.
Перевірка тексту на можливі помилки запускається командою Сервис => Правописание або клавішею F7. При знаходженні відхилення від закладених в Word правил орфографії й граматики, можлива помилка коментується, і пропонуються варіанти виправлення Word може вказати на орфографічну помилку через відсутність слова в наявному словнику. У цьому випадку є можливість поповнити словник, використовуючи кнопку «Добавить». Часто фіксуються помилки через використання словника іншої мови. Word намагається самостійно визначити словник, але далеко не завжди вдало. Для примусової зміни словника у фрагменті тексту потрібно виконати команду Сервис => Язык => Выбрать язык, але простіше це зробити двічі кликнувши на назві мова словника в нижньому інформаційному рядку Word:
Через вікно «Правописание» можна одержати доступ до параметрів перевірки правопису. Його так само можна викликати командою: Сервис => Параметры => Правописание:
При встановленні прапорців автоматичної перевірки, слова з орфографічними помилками підкреслюються хвилястою червоною рискою, граматичні - зеленою. Через кнопку «Словари» можна коректувати словник.
До цього ж розділу можна віднести можливості Word пропонувати синоніми й інструмент «Тезаурус», призначений для заміни слова або фрази в тексті синонімом, антонімом або зв'язаним за суттю словом. Для одержання списку синонімів до даного слова, найпростіше використати контекстне меню, у ньому ж є доступ до тезауруса:
Тезаурус можна також викликати комбінацією клавіш Shift+F7.
38. Вставка математичних формул і символів в програмі Word. Приклад роботи програми Microsoft Equation 3.0
Вставка символу
Клацніть місце, куди потрібно вставити символ.
На вкладці Вставлення у групі Символи виберіть команду Символ.
Виконайте одну з таких дій.
Виберіть символ у списку.
Якщо потрібний символ відсутній у списку, натисніть кнопку Інші символи. У полі Шрифт виберіть відповідний шрифт, потім виберіть символ і натисніть кнопку Вставити.
Якщо треба додати в текст математичну формулу, то слід скористатися засобами редагування формул. Для цього натискуємо кнопку СИМВОЛИ на стрічці ВСТАВКА в Word 2007 і вибираємо ФОРМУЛА. У нашому документі в текст буде додано поле для введення і редагування формули, а стрічка в Word 2007 перемкнеться на контекстний залежну вкладку КОНСТРУКТОР, що включає інструменти редагування, які згруповані в три групи: сервіс, символи іструктури. У першій групі, яка називається СЕРВІС, знаходиться кнопка вибору вбудованих шаблонів: Додати один з символів у формулу в Word 2007 можна, розкривши повний список символів і клацнувши лівою кнопкою миші по потрібному елементу. У групі СТРУКТУРИ зібрані інструменти управління структурою формули. Для завершення роботи з формулов в Word 2007, потрібно клацнути мишкою в будь-якому місці документа, за межами області редагування формули. Формули в Microsoft Office Word 2007 можуть відображуватися в одному з двох режимів:лінійном і професійному. За умовчанням встановлений професійний режим, в якому формула має класичний багатоповерховий вигляд. Щоб перемкнутися в лінійний режим, виділяємо формулу клацанням і натискуємо кнопку, що з'явилася, ПАРАМЕТРИ ФОРМУЛ в Word 2007 (на малюнку показано стрілкою) і вибираємо команду лінійний. Після чого наша формула в режимі редагування записується в один рядок, а для визначення порядку операцій використовуватимуться додаткові дужки. Так само, перемикання режимів в Word 2007 можна виробляти за допомогою кнопок в групі інструментів редагування СЕРВІС, розташованою на сторінці КОНСТРУКТОР.
Редактор формул та математичних виразів MS Equation 3.0 дозволяєвиробляти графічне зображення складних математичних обчислень з використанням спеціальної символіки.
39. Організація виведення документа для друкування. Попередній перегляд перед друкуванням. Параметри сторінки. Вибір сторінок для друкування документа(описати команду Офіс Печать)
Перед друком документа рекомендується включити попередній перегляд командою Файл => Попередній перегляд або скористатися кнопкою на стандартній панелі інструментів. Розмір сторінок, що переглядають, при цьому задається, що дозволяє одночасно побачити багато сторінок:
Друк документа
Для друку документа, необхідно установити (инсталлировать) принтер в операційній системі: Пуск => Настойка => Принтеры и факсы => Установка принтера. Не рекомендується при початковому друку користуватися кнопкою , тому що в цьому випадку весь документ буде відправлений на принтер, установлений за замовчуванням. Для завдання різних параметрів печатки необхідно скористатися командою Файл => Печать:
У вікні друку необхідно, насамперед, вибрати підключений у цей момент принтер. Далі варто уважно задати інші параметри. Ви маєте можливість надрукувати попередньо виділений фрагмент документа. Додаткові параметри можна задати через кнопку «Параметры...». Кнопка властивості викликає вікно для регулювання якості друку, можливості при цьому визначаються конкретним принтером.
У вкладці Параметри сторінки перед друком документа у попередньому перегляді можна вказати поля документа, орієнтацію і розмір документу.