У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Тема. Додавання і віднімання числа 3 з переходом через розряд

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 28.12.2024

Урок № 11.                                                              Дата ___________

Тема. Додавання і віднімання числа 3 з переходом через розряд. Відрізки та ламані лінії. Знаходження значень виразів на дві дії.

Мета: ознайомити учнів з таблицями додавання і віднімання числа 3 з переходом через десяток; розвивати вміння доповнювати одноцифрове число до 10; формувати вміння використовувати прийоми обчислень для розвитку навичок швидкої лічби; виховувати пізнавальний інтерес до вивчення математики.

Обладнання:

Хід уроку

  1.  ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

  1.  АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
  2.  Перевірка домашнього завдання (с. 17,завдання88;89)

Завдання 88

  1.  Розкажіть, які задачі склали. Прочитайте розв'язання.

Завдання 89

  1.  Скільки всього комп'ютерів завезли?
  2.  Гра «Мовчанка»

     

  1.  Робота над задачею
  2.  Розв'яжіть задачу. Складіть і розв'яжіть обернену задачу.

На озері плавало 11 гусей і 2 лебеді. На скільки більше було гусей, ніж лебедів?

  1.  Хвилинка каліграфії

  1.  ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
  2.  Сьогодні на уроці ми складемо таблиці додавання і віднімання числа З з переходом через десяток.

  1.  ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

1.   Робота за підручником (с. 77-78)

Завдання 90. Коментоване розв'язання задачі

Завдання 92. Колективне опрацювання матеріалу

  1.  За записами поясніть додавання і віднімання чисел з переходом через розряд.
  2.  Перевірте результати обчислень за таблицями.
  3.  Прочитайте таблицю додавання (віднімання) числа 3, починаючи від найбільшого результату.
  4.  Прочитайте тільки результати таблиці.
  5.  Прочитайте результати від найбільшого числа до найменшого.
  6.  Затуліть лінійкою відповіді таблиці та розкажіть їх по пам'яті.

Завдання 93

Учні «ланцюжком» записують приклади на дошці та обчислюють їх значення.

Завдання 94

Учні розв'язують задачу. Замінюють слово більше словом менше.

  1.  Що зміниться у розв'язанні? Чому?

Завдання 95

Учні складають задачі за малюнками. Розв'язання записують самостійно. Учитель перевіряє.

Завдання 96*

  1.  Запишіть число 5 сімома однаковими цифрами, з'єднавши їх знаками дій. (1 + 1 + 1 + 1 + 1 + 1 -1 = 5)
  2.  Фізкультхвилинка

Ми в ракету дружно сіли

І у космос полетіли.

  Раз, два, три, чотири, п’ять,

  Стали в космосі кружлять.

  Покружляли, оглянулись

  І на землю повернулись.

  1.  УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
  2.  Гра «Хибне — істинне»
  3.  Знайдіть хибні рівності та нерівності. Перетворіть їх так, щоб вони стали істинними.

25 + 4>26 9 + 2>9 + 3     (9 + 2<9 + 3)

31 + 1>33      (31 + 1<33) 8 + 3 = 9 + 3    (8 + 3 < 9 + 3)

11 - 2 > 11 -3 12-3 = 9 + 3   (12-3 <9 + 3)

  1.  + 3 = 13        (9 + 3=22) 21 + 7<12      (21 + 7> 12)
  2.  Графічний диктант

Проведіть відрізок довжиною 3 клітинки вправо, 4 клітинки вниз, 6 клітинок вправо, 2 клітинки вгору, 7 клітинок вправо.

Яка лінія утворилася?

Із скількох відрізків складено дану ламану лінію 

  1.  Завдання підручника 91

Учні вимірюють довжини ланок, один учень біля дошки пояснює, як порівняти довжину найдовшого і найкоротшого відрізків.

  1.  Офтальмологічна пауза

  1.  ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ

Що нового дізналися на уроці?

— Розкажіть таблиці додавання і віднімання числа 3.

VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

С. 19,завдання 97; 98.




1. История развития методологии ОВОС на международном уровне
2. Налог на добычу полезных ископаемых, роль и значение в налоговой системе
3. продажи Однако в договоре указано что если купленный товар окажется с недостатками то Александр имеет пра
4. Тема- Анализ цепей постоянного тока с одним источником энергии 1
5.  РГ Скрынников как историк
6. В теории гражданского процесса осуществление судами контроля за действиями органов государственной вл
7.  Оценка привлекательности и выбор международных рынков Рынком называют сферу обмена и по этой причине р
8. на тему- характеристика ассортимента и оценка качества косметических товаров на материалах в магазине Маг
9. Тестовый контроль квалификационных требований по анатомии и физиологии
10. Легко ли разграничить государственную собственность на землю
11. Логические задачи и упражнения как средства развития мыслительных операций у старших дошкольников
12. Защита прав и законных интересов субъектов коммерческой деятельности
13. псюхе ~ душа логос ~ учение наука ~ это наука о закономерностях особенностях развития и функционирован
14. ВВЕДЕНИЕ Одним из безусловных немногочисленных успехов экономической реформы за прошедшие два го
15. Алтайский государственный аграрный университет
16. 4 Відомості про з-п Прізвище та ініціали Посада
17. . Деловое поведение работников Если исходить из модели развивающейся фирмы то важно сконцентрировать вни
18. тема для измерения временных и электрических параметров числового кода
19. Мотивы и цели совершения преступления
20. что узнать Больше всего на свете я ненавижу обман и люблю честность и потому сразу честно