У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

персональну автономію ухвалив нові законодавчі акти про передачу поміщицької землі селянам без викупу

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 28.12.2024

№72

Внутрішня політика і зовнішньополітична діяльність директорії.

    Внутрішня політика Директорії. За дорученням Директорії уряд скасував гетьманське законодавство і відновив дію законів УНР (у тому числі закону УНР про національно-персональну автономію), ухвалив нові законодавчі акти - про передачу поміщицької землі селянам без викупу, закон про автокефалію Української православної церкви (1 січня 1919 p.), закон про скликання Трудового конгресу України (5 січня 1919 р.) та ін.

   Директорія прийняла постанову про негайне звільнення всіх призначених за гетьманату чиновників. Запроваджувався державний контроль над виробництвом і розподілом продукції. Відновлювалися 8-годиний робочий день, права на колективні договори, страйки, права профспілок. Нова влада заявила про запровадження демократичних свобод.

   Після проголошення 22 січня 1919 р. на Софійському майдані у Києві Акта Злуки Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) і УНР до складу Директорії УНР увійшов Є. Петрушевич. 23 січня 1919 р. в Києві було скликано Трудовий конгрес народу (400 делегатів), який висловив довіру Директорії. Сесія Трудового конгресу, який виконував роль передпарламенту об'єднаної України, враховуючи загострення воєнно-політичної ситуації в державі, тимчасово передала всю законодавчу, виконавчу і судову владу Директорії УНР. Голові Директорії доручили здійснювати функції глави держави.

   Зовнішня політика

    Директорії вдалося досягнути розширення міжнародних зв'язків УНР. Україну визнали Угорщина, Чехословаччина, Голландія, Ватикан, Італія і ряд інших держав. Але їй не вдалося налагодити нормальних стосунків з країнами, від яких залежала доля УНР: радянською Росією, державами Антанти та Польщею.

    31 грудня 1918 року Директорія запропонувала Раді Народних Комісарів РСФРР переговори про мир. Раднарком погодився на переговори, попри те, що не визнавав Директорію представницьким органом українського народу. Під час переговорів радянська сторона відкинула звинувачення у веденні неоголошеної війни, лицемірно заявивши, що ніяких регулярних російських військ в Україні немає. Зі свого боку, Директорія не погодилася на об'єднання Директорії з українським радянським урядом і відмовилася прийняти інші вимоги, що означали самоліквідацію УНР.




1. Task for the laboratory work
2. Позитивистская школа права
3. темала Гондурас Гренада Доминика Доминиканская Республика Колумбия КостаРика Куба Мексика Никарагуа.html
4.  Дисциплинированность и ответственность 2
5. Римское право
6. Психологические отклонения у детей и подростков
7. ТЕМАСписки ~ подведение итогов консолидация сводные таблицы ЦЕЛЬ Научиться обрабатывать данные в виде
8. Краткие сведения из теории
9. М.А.Бакунин и П.А
10. Взбитые сливки
11. Контрольная работа- Понятие и правовое регулирование аудиторской деятельности
12. Атом в переводе с греческого означает Неделимый Большая часть вещества во Вселенной заключена в Звёздах
13. Тема- Робота з сервісом Google Documents
14. Dollr penthouse tht he now shred with his girlfriend; he ws dressed in tuxedo shven nd brushed
15. Это твоя книга ns- Is this your book ns- Is your this book ns- re these your books ns- Is tht your books Corr-2 Pnt-1 Que-Choose the right vrint
16. Салса салсын жок жок жок олай емес Тым ерекше кулгенi жымыйып журедi кунннде
17. Температура латынны~ temperture ~ ~алыпты к~й ж~йені~ термодинамикалы~ тепе те~дік к~йін сипаттайтын ж~не ма
18. Варианты учета затрат 15 4
19. это распределение нормы рабочего времени в пределах определенного календарного периода
20. Японський досвід в управлінні якістю продукції