Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

Подписываем
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Предоплата всего
Подписываем
PAGE \* MERGEFORMAT 2
міністерство освіти і науки, молоді та спорту україни
ДВНЗ «Макіївський політехнічний коледж»
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
ДЛЯ ВИКОНАННЯ Програм
ТЕХНОЛОГІЧНОЇ практики З МЕНЕДЖМЕНТУ
ТА
ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ
для студентів 4 курсу
спеціальності 5.03060101 «Організація виробництва»
(денної форми навчання)
Програма практик: технологічної з менеджменту і виробничої для студентів 4 курсу спеціальності 5.03060101 "Організатори виробництва" (денної форми навчання), / Уклад.: Л.С. Соколова Макіївка: ДВНЗ «МПК», 2012. 28 с.
До програми входять задачі практик технологічної з менеджменту і виробничої, рекомендації щодо організації і керівництву практикою, зміст практик та порядок їх проведення, вимоги до оформлення звіту й підведення підсумків.
Склала: викладач економічних дисциплін Соколова Л.С.
Розглянуто: на засіданні циклової комісії соціально-економічних дисциплін
Голова циклової комісії А.С. Кавун __________________
ЗМІСТ
Вступ……………………………………………………………………………4
Індивідуальні завдання…………………………………………………………...5
Заняття та екскурсії під час практики………………………………………..….5
Методичні рекомендації………………………………………………………….6
Форми та методи контролю…………………………………………………..….6
Вимоги до оформлення звіту з практики…………………………………...…..6
Підведення підсумків практики…………………………………………………7
ТЕХНОЛОГІЧНА ПРАКТИКА З МЕНЕДЖМЕН………………………..9
ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ……...……………………….…………….……12
Індивідуальні завдання…………………………………………………………13
Памятка студенту……………………………………………………..17
Список літератури……………………………………………………..18
Додаток 1. Щоденник практики…………...……………………………..……39
Додаток 2. Титульна сторінка звіту з практики…………………...………….47
ВСТУП
Практична підготовка студентів є необхідною і важливою частиною учбового процесу. Відповідно з Положенням про ведення практики студентів вищих навчальних закладів України (від 08.04.1993р.) та учбовими планами ДВНЗ «МПК» студенти, які навчаються на 4 курсі за спеціальністю 5.03060101 „Організація виробництва", проходять на виробничих підприємствах, організаціях, установах різних форм власності наступні види практики:
Практика здійснюється як правило на одному і тому ж підприємстві, послідовно без перерв у часі.
Керівництво практикою студентів здійснюється керівником практики від коледжу і призначеним керівником зі сторони підприємства.
Керівник практики від коледжу забезпечує ефективність проходження практики студентом-практикантом наступним чином:
Керівник практики від коледжу проводить свою роботу в тісному контакті з керівництвом практики від підприємства, фірми.
Керівник практики від підприємства, фірми:
При проходженні практики студент зобов'язаний:
В період проходження практики студент має право:
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАВДАННЯ
Під час проходження практики студент з метою одержання конкретних вмінь та навичок може виконувати індивідуальні виробничі, наукові або практичні завдання. Матеріали індивідуальних завдань повинні використовуватися в докладах та наукових статтях.
Тему індивідуального завдання студент отримує в коледжі за погодженням у керівника практикою безпосередньо перед вибуттям на практику.
ЗАНЯТТЯ ТА ЕКСКУРСІЇ ПІД ЧАС ПРАКТИКИ
У разі згоди з керівництвом підприємства під час проходження практики студенти можуть відвідувати виставки, брати участь в презентаціях, виробничих нарадах та засіданнях, конференціях, семінарах тощо.
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
При проходженні практики на підприємстві, фірмі студент повинен проявляти дисципліну, ініціативність, творчий підхід, бути зібраним та стриманим, комунікабельним та толерантним, чітко і професійно грамотно задавати питання і уважно вислуховувати відповіді, бездоганно і акуратно виконувати доручену роботу, обережно відноситися до документації підприємства, демонструвати перед робітниками підприємства свої знання, вміння та навички.
Для успішного виконання програми практики студент-практикант повинен мати достатні теоретичні знання з питань, що розглядаються, із відповідних навчальних дисциплін, вивчити необхідну документацію в структурних підрозділах підприємства, отримати необхідні консультації у керівника зі сторони підприємства та в інших керівників і співробітників, скласти план-графік проходження практики і затвердити його у керівників практики, вести необхідні записи, проводити обробку інформації та її аналіз.
ФОРМИ ТА МЕТОДИ КОНТРОЛЮ
Контроль за проходженням практики студентом здійснюють керівники практики зі сторони коледжу та підприємства, а за дорученням останнього або за рішенням адміністрації - інші особи. Студент перебуває на практиці у відповідності з встановленим режимом роботи на підприємстві і дотримується всіх дисциплінарних вимог та норм. Практикант щоденно веде записи у щоденнику практики про виконану роботу , які є основою для загального контролю за проходженням практики.
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ЗВІТУ З ПРАКТИКИ
Звіт з практики повинен мати чітку побудову, логічну послідовність викладених матеріалів, обґрунтованість висновків та рекомендацій. Не допускається дослівне переписування матеріалів підприємства та цитування літературних джерел заради заповнення у звіті необхідної кількості сторінок.
Структура звіту включає (в порядку перерахування): титульний аркуш, зміст; вступ; основна частина; висновки та рекомендації; список використаних джерел інформації та літератури; додатки.
Основна частина містить в собі ключові аспекти, що розкривають мету та завдання проходження практики, характеристику базових питань, що вивчаються, індивідуальне завдання, висновки як по кожного розділу, так і звіту в цілому.
Розділи поділяються на підрозділи самостійно студентами, виходячи із змісту практики (переліку питань, що підлягають опрацюванню)
Звіт повинен бути набраний на комп'ютері.
Текст пишеться з одного боку листа та розміщується таким чином, щоб залишились поля: від лівого краю листка - 30 мм, від правого 10 мм, від верхнього та нижнього - 20 мм.
Титульний лист оформляється у відповідності з встановленим зразком, приведеним у Додатку 2.
Нумерація сторінок (звіт починається з титульного листа, але номер на ньому та на змісті не проставляється) здійснюється арабськими цифрами по середині верхнього поля листа.
Зміст розташовується на другій сторінці з назвою (заголовком) "зміст" чи "зміст звіту".
Напроти кожної назви частини звіту вказують номер сторінки, з якої вона починається. Всі цифрові позначення сторінок повинні бути розміщені в одному рядку (стовпчику).
Кожна частина (розділ) звіту починається з нової сторінки. Тексту передує назва частини (заголовок), написана заголовними літерами. Перед назвою розділів основної частини звіту арабськими цифрами розставляється порядковий номер розділу.
При наявності у звіті схем, графіків, діаграм тощо їх варто називати рисунками Всі рисунки нумеруються послідовно арабськими цифрами. Рисунки розміщуються відразу ж після посилань на них у тексті, супроводжуються назвою рисунка, яка розміщується під рисунком відразу ж після його номера. При використанні в звіті таблиць, в тексті на них робляться посилання (наприклад, "...інформація приведена в табл. 1"), а таблиці повинні мати відповідну нумерацію арабськими цифрами. Слово "таблиця" й її номер пишуться над правим верхнім кутом таблиці (наприклад, Табл. 1), а під ним - заголовок таблиці, який розкриває суть її змісту. Слід розміщувати таблицю на одній сторінці. При перенесенні матеріалу на наступну сторінку в правому куті наступної сторінки слід написати "Продовження табл. 1 ".
Формули в звіті слід нумерувати арабськими цифрами, взятими в дужки, які розміщуються на полях справа від формули. На цитати слід давати посилання - шляхом зазначення у дужках порядкового номера джерела інформації та номера сторінки, наприклад: [2, с. 20].
Звіт повинен поміщатися в прозору папку (стандарт).
Звіт з практики підписується студентом на титульній сторінці із зазначенням дати. Керівник практики від підприємства дає рецензію на звіт і робить висновки щодо готовності студента до практичної роботи (допускається цей висновок зробити в характеристиці на студента про проходження практики). Керівник практики від коледжу ретельно перевіряє звіт з практики, дає загальну оцінку проведеної роботи в рецензії та вирішує питання про допуск студента до захисту звіту при комісії.
Разом зі звітом з практики студент здає щоденник практики, оформлений належним чином, з необхідними підписами та печаткою від підприємства.
ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ПРАКТИКИ
Захист звіту з практики проводиться в комісії в терміни, передбачені навчальним процесом. Склад комісії визначається цикловою комісією.
В процесі захисту комісія оцінює якість звіту з практики і щоденника проходження практики, характеристику на студента, повноту і рівень засвоєння студентом матеріалів програми практики, отримані практичні вміння та навички. Оцінка результатів практики виставляється диференційовано по чотирьохбальній системі: "відмінно", "добре", "задовільно" і "незадовільно".
Результати здачі диференційованого заліку заносяться в екзаменаційну відомість, проставляються в заліковій книжці і в журналі обліку успішності.
Студент, який не виконав програму практики або отримав негативний відгук від підприємства, або отримав незадовільну оцінку при здачі заліку, за рішенням директору коледжу направляється на повторну практику або відраховується з коледжу.
ТЕХНОЛОГІЧНА ПРАКТИКА З МЕНЕДЖМЕНТУ
Технологічну практику з менеджменту, тривалістю три тижні, проходять студенти четвертого курсу спеціальності 5.03060101 „Організація виробництва".
Виробничими базами практики є підприємства різних форм власності, які займаються виробничою діяльністю.
1. Цілі і завдання практики.
1.1. Цілями практики є:
1.2. Завданнями комплексної практики є:
2. Зміст технологічної практики з менеджменту
Сутність виконаної роботи, досягнуті кінцеві результати, етапність та термін виконання відображаються практикантом в щоденнику практики та звіті з практики. Зміст звіту з виробничої практики може мати наступний вигляд:
Вступ
Список використаних джерел інформації. Додатки
2.1. У рамках проблем маркетингу студент-практикант зобов'язаний:
2.2. У рамках проблем менеджменту студент-практикант зобов'язаний:
2.3. У рамках технологічних та технічних проблем виробництва необхідно:
2.4. У рамках проблем організації виробництва студенту-практиканту слід:
2.5. У рамках проблеми охорони праці та безпеки життєдіяльності студент-практикант повинен:
- вивчити та проаналізувати стан охорони праці, техніки безпеки та пожежної безпеки на підприємстві;
- вивчити та проаналізувати стан охорони праці на різноманітних робочих місцях: аналіз повинен містити поряд з нормативними параметрами фактичні значення по кожному фактору (температура, освітленість, рівень шуму, вібрації, площа та обєм приміщення, що приходиться на одне робоче місце, та ін.);
- вивчити та проаналізувати стан охорони праці при виготовленні продукції;
- ознайомитись з безпекою використання чи експлуатації продукту.
2.6. У рамках проблем економіки та фінансів підприємства студент-практикант зобов'язаний:
ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА
1. Цілями виробничої практики студентів четвертого курсу зі спеціальності 5.03060101 „Організація виробництва" є:
2. Задачами виробничої практики є:
3. Зміст виробничої практики.
В період виробничої практики студент працює в якості менеджера-стажиста і виконує всі покладені на нього обов'язки зі сторони керівника підприємства.
Сутність виконаної роботи, досягнуті кінцеві результати, етапність та термін виконання відображаються практикантом в щоденнику практики та звіті з практики. Зміст звіту з виробничої практики може мати наступний вигляд:
Вступ.
Список використаних джерел інформації.
Додатки.
4. В процесі проходження практики студент повинен:
5. Індивідуальне завдання включається у програму практики з метою набуття студентами під час практики умінь та навичок самостійного вирішення управлінських, організаційних, виробничих та економічних завдань. Тема індивідуального завдання видається керівником практики від коледжу. Індивідуальне завдання повинно носити творчий характер і містити елементи наукового дослідження та аналізу.
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАВДАННЯ
В процесі проходження виробничої практики студент виконує індивідуальне завдання. Перелік тем індивідуальних завдань входить до змісту базових дисциплін: "Менеджмент", "Маркетинг", "Економіка підприємства", "Організація виробництва", "Економічний аналіз", «Господарське право» наведений нижче:
1. Загальна характеристика підприємства (фірми) та його продукції.
1.1. Коротка історія становлення.
1.2. Організаційно-правова форма, обсяг річного обороту, чисельність персоналу.
1.3. Система оподаткування.
1.4. Характеристика продукції (послуг), обсяг виробництва, рентабельність продукції (послуг), розробка нових видів продукції (послуг).
1.5. Загальна стратегія розвитку підприємства.
2. Маркетингова діяльність підприємства.
2.1. Товарна політика (сутність товарної політики, конкурентоспроможність продукції, життєвий цикл продукції, оновлення продукції").
2.2. Цінова політика (методика ціноутворення, система знижок і остаточні ціни, цінова стратегія).
2.3. Політика розподілу продукції (характеристика каналів розподілу, особливості процесу товароруху, управління запасами).
2.4. Комунікаційна політика (елементи комплексу просування, особливості рекламних засобів, бюджет комплексу просування, засоби стимулювання збуту).
2.5. Організація маркетингу на підприємстві (структура служби маркетингу, контроль маркетингової діяльності). Стратегія маркетингової діяльності підприємства.
3. Інноваційна діяльність на підприємстві.
3.1. Організація інноваційної діяльності (структура інноваційних підприємств, сутність і зміст інноваційних програм і проектів, фінансування інноваційних програм і проектів).
3.2. Система планування інноваційної діяльності (об'єкти планування, методи планування інновацій, оцінка ефективності інновацій, стратегія інноваційного розвитку підприємства).
4. Організація виробничої діяльності.
4.1. Виробнича структура підприємства.
4.2.Технічні процеси виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг).
4.3. Основне виробниче устаткування (потужність, прогресивність, рівень використання).
4.4. Перспективи вдосконалення технічних процесів в напрямках підвищення якості продукції (робіт, послуг), ресурсозбереження, зменшення шкідливого впливу на людей і оточуюче середовище.
4.5. Організація робочих місць та їх обслуговування.
4.6. Організація нормування трудових процесів.
5. Організація оплати праці.
5.1. Форми і системи оплати праці по категоріям персоналу.
5.2. Діюча тарифна система та її елементи.
5.3.Система мотивації персоналу.
6. Управління персоналом на підприємстві.
6.1. Характеристика системи управління персоналом.
6.2. Кадрова політика.
6.3. Система комплектування підприємства кадрами.
6.4. Система підготовки кадрів, підвищення їх кваліфікації і перепідготовка.
7. Інвестиційна діяльність на підприємстві.
7.1. Загальна характеристика інвестиційної діяльності на підприємстві.
7.2.Фінансові та реальні інвестиційні проекти, які реалізує підприємство.
7.3. Інвестиційна стратегія підприємства.
8. Структурна побудова підприємства.
8.1. Характеристика організаційної структури та ієрархічні рівні управління.
8.2. Склад структурних підрозділів, штатний розпис.
8.3. Положення про основні структурні підрозділи, посадові обов'язки основних категорій управлінського персоналу.
8.4. Оцінка ефективності існуючої оргструктури управління та можливості її удосконалення.
9. Система планування на підприємстві.
9.1. Види внутрішньовиробничих планів.
9.2. Інформаційна база планування (система норм і нормативів).
9.3. Методи розробки планових завдань.
9.4. Організація техніко-економічного планування (планування витрат виробництва і собівартості продукції, фінансове планування).
10. Стратегічне управління на підприємстві.
10.1. Організація стратегічного управління (підрозділи стратегічного управління та їх функції, елементи стратегічного управління та їх коротка характеристика).
10.2. Технологія розробки стратегії (стратегічного набору).
10.3. 3міст стратегії (стратегічного набору).
10.4. Організація реалізації стратегії.
11. Менеджмент підприємницької діяльності.
11.1. Підприємницька ідея та технологія створення підприємства. Засновницькі документи. Статутний фонд.
11.2. Організаційно-правова форма підприємства. Характеристика переваг і недоліків різних організаційно-правових форм.
11.3. Маркетинг у малому бізнесі. Сегментація ринку; вибір цільових ринків; позиціонування товару; цінова, товарна і збутова політика; стратегія і тактика маркетингу.
11.4. Виробничий потенціал та виробничі ресурси малого підприємства.
11.5. Інноваційна та інвестиційна політика малого підприємства.
11.6. Фінанси і податки. Джерела фінансових ресурсів малого підприємства. Особливості фінансового менеджменту на малих підприємствах. Діюча форма оподаткування та оцінка альтернативних форм.
11.7. Організація обліку і звітності на малому підприємстві. Механізм ведення бухгалтерського обліку. Баланс фірми та його аналіз.
11.8. Організація планування підприємницької діяльності. Види планів та методологія планування. Стратегія підприємства.
11.9. Тактичні та операційні плани.
11.10. Бізнес-планування у підприємницькій діяльності. Сутність і функції бізнес-плану. Методологія та етапи розробки бізнес-плану. Структура і технологія розробки бізнес-плану.
КОНТРОЛЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ
Початок проходження технологічної практики з фаху та переддипломної практики у відповідності з графіком навчальною процесу контролюють керівники практики від вузу та підприємства. Студент перебуває на практиці у відповідності із установленим режимом роботи на підприємстві і дотримується всіх дисциплінарних вимог та норм. Практикант повинен щоденно вносити відповідні записи у щоденник про виконану роботу.
У разі виникнення нестандартних чи конфліктних ситуацій студент перш за все намагається вирішити їх із керівником від підприємства, з яким він спілкується кожен день, або із керівником від вузу.
Раз на тиждень роботу практиканта контролює керівник від вузу.
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ЗВІТУ З ПРАКТИКИ
Звіти з технологічної практики з менеджменту та виробничої практики виконуються окремо. Написання та оформлення звітів здійснюється у відповідності з стандартом оформлення текстових документів ДС І У-ЗОО-95 на аркушах формату А4 (210*297 мм).
Звіти повинні мати чітку побудову, логічну послідовність, точність формулювання, обґрунтованість висновків та рекомендацій, не допускається дослівне переписування матеріалів підприємства та цитування літературних джерел заради заповнення у звіті необхідної кількості сторінок.
Структура звіту включає (в порядку перерахування): титульний аркуш; зміст; вступ; основна частина; висновки та рекомендації; список джерел інформації та літератури; додатки.
Основна частина включає матеріал, який повинен розкривати мету та зміст індивідуального завдання.
Розділи поділяються на підрозділи самостійно студентами, виходячи із змісту практики (переліку питань, що підлягають опрацюванню).
Звіт повинен бути набраний на комп'ютері.
Титульний лист оформлюється у відповідності з встановленим зразком, приведеним у додатку 1. Звіт повинен поміщатися в прозору папку (стандарт).
Звіт з практики підписується студентом на титульній сторінці з зазначенням дати.
Керівник практики від підприємства перевіряє звіт, робить зауваження, ставить підпис і скріплює печаткою.
Керівник практики від коледжу ретельно перевіряє звіт про практику, дає загальну оцінку проведеної роботи та вирішує питання про допуск студента до захисту звіту при комісії.
Разом зі звітом з практики студент здає щоденник практики, оформлений належним чином, з необхідними підписами від коледжу та від підприємства.
ПІДВЕДЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРАКТИКИ
Результати технологічної практики з менеджменту та виробничої практики підводяться у формі диференційованих заліків зразу ж після закінчення терміну практик у строки, передбачені навчальним процесом. Склад комісії визначається цикловою комісією.
В процесі захисту комісія оцінює якість звіту з практики і щоденника проходження практики, характеристику на студента, повноту і рівень засвоєння студентом матеріалів програми практики, отримані практичні уміння та навички.
Оцінка результатів практики виставляється диференційовано по чотирьохбальній системі: "відмінно", "добре", "задовільно" і "незадовільно".
Пам'ятка студенту
подати направлення на практику керівництву підприємства;
зробити відмітку про прибуття на практику в щоденнику;
ознайомитися з розпорядженням по підприємству про проходження практики та призначення керівника практики від підприємства;
з керівником практики від підприємства з'ясувати свої обов'язки під час практики, отримати необхідні службові документи, посадові інструкції тощо.
4. Під час практики студент повинен:
чітко виконувати правила внутрішнього розпорядку на підприємстві;
при користуванні службовими матеріалами дотримуватись встановлених правил та порядку;
регулярно записувати в щоденнику зміст та наслідки виконаної роботи;
детально аналізувати виконувану роботу та описувати виконувані операції, необхідні розрахунки, таблиці, схеми тощо відображати в звіті, який є невід'ємною частиною звітних документів по практиці;
на основі зібраних матеріалів, щоденника скласти детальний звіт про практику та подати його керівнику практики від підприємства.
5. Звіт повинен включати: аналіз діяльності підприємства, окремих його підрозділів, свої висновки щодо цього згідно з індивідуальним завданням практики.
Обсяг, структура та зміст звіту визначаються цикловою комісією в завданні на практику.
9. Захист звіту практики проводиться в коледжі. За підсумками захисту студент отримує оцінку за результати проходження виробничої практики.
Несвоєчасне подання зазначених вище звітних матеріалів з практики розцінюється як неявка на екзамен під час сесії.
Список рекомендованої літератури
Нормативна:
1. Конституція України (Основний Закон України).
2. Відомості Верховної Ради. 1991. - № 29; 1992. - № 20, 31, 36; 1995. - № 12, 17 зі змін. та допов. 1992 р. № 20, 31, 36 ВВР 1995 р. - № 12, 17 // Відомості Верховної Ради України. 1991. - №29.
3. Про підприємства в Україні: Закон України зі змін. та доповн. // Відомості Верховної Ради України. 1991. - № 24; 1992. - № 17; 1992. - № 38, 39; 1993. - № 11, 24, 26, 29; 1994. - № 3; 1995. - № 13, 14; 1991. - № 36; 1994. - № 38; 1993. - № 7, 11, 13, 17, 19, 24, 27.
4. Кодекс Законів про працю України. К.: Укр. вид. група, 1995. 190 с.
5. Про підприємництво: Закон України зі змін. та доповн. // Відомості Верховної Ради України. 1991. - № 14; 1992. - № 48; 1992. - № 51; 1993. - № 30; 1994. - № 3, 28, 40, 49; 1995. - № 7, 10, 14.
6. Про захист прав споживачів: Закон України // Відомості Верховної Ради України. 1991. - № 30.
Основна:
Література додаткова
10. Якокка Ли. Карьера менеджера: Пер. с англ. М.: Прогресс, 1990. 384 с
Додаток 1
Форма № Н-7.03
ДВНЗ «Макіївський політехнічний коледж»
ЩОДЕННИК ПРАКТИКИ
___________________________________________________________________
(вид і назва практики)
студента ___________________________________________________________
(прізвище, імя, по батькові)
Інститут, факультет, відділення________________________________________
Кафедра, циклова комісія _____________________________________________
освітньо-кваліфікаційний рівень_______________________________________
напрям підготовки ___________________________________________________
спеціальність_______________________________________________________
(назва)
_________ курс, група _______________
Студент______________________________________________________
(прізвище, імя, по батькові)
прибув на підприємство, організацію, установу
Печатка
підприємства, організації, установи „___” ____________________ 20___ року
____________ ________________________________________________
(підпис) (посада, прізвище та ініціали відповідальної особи)
Вибув з підприємства, організації, установи
Печатка
Підприємства, організації, установи “___” ____________________ 20___ року
_____________ ________________________________________________
(підпис) (посада, прізвище та ініціали відповідальної особи)
Календарний графік проходження практики
№ з/п |
Назви робіт |
Тижні проходження практики |
Відмітки про виконання |
||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
Керівники практики:
від вищого навчального закладу ______ _____________
(підпис) (прізвище та ініціали)
від підприємства, організації, установи ______ _____________
(підпис) (прізвище та ініціали
Робочі записи під час практики
Відгук і оцінка роботи студента на практиці
_______________________________________________________
(назва підприємства, організації, установи)
Керівник практики від підприємства, організації, установи ___________
______________ _____________________
(підпис) (прізвище та ініціали)
Печатка
«______» __________________ 20 __ року
Відгук осіб, які перевіряли проходження практики
Висновок керівника практики від вищого навчального закладу про проходження практики |
Дата складання заліку „____”_______________20____року
Оцінка:
за національною шкалою____________________
(словами)
кількість балів _________________________________
(цифрами і словами)
за шкалою ECTS __________________________
Керівник практики від вищого навчального закладу
____________ ______________________
(підпис) (прізвище та ініціали)
Без заповненого щоденника практика не зараховується.
Додаток 2
Зразок оформлення титульної сторінки звіту
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
ДВНЗ «МАКІЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ»
ЗВІТ
про виконання програми __________________________________ практики
(вид практики)
студента _______________________________________________________
(прізвище, імя, по батькові)
групи _________________________________________________________
Спеціальність __________________________________________________
База практики __________________________________________________
(повна назва установи)
Керівник практики:
від бази практики _______________________________________________
(посада, прізвище, ініціали)
Керівник практики:
Від коледжу ____________________________________________________
(посада, прізвище, ініціали)
Звіт захищено:
Відмітка _______ (_____________)
“___” __________20__ р.
________________________
Підпис:__________________
Макіївка 20___ р