Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Робота бухгалтера це те, без чого не обійтися жодній компанії: адже він веде облік доходів і витрат, контролює фінансові потоки й виконує безліч іншої роботи, не менш потрібної та важливої для компанії. Звичайні співробітники будуть зацікавлені в гарних стосунках з Вами від Вас чимало залежить. Наприклад, чи вчасно оплачено рахунки, видано зарплату тощо. Багато хто вважає роботу бухгалтера рутинною та нудною. Суцільні цифри, операції, що постійно повторюються, відсутність творчості… Здобуваючи цю професію в університеті, я й сама вважала так само. А коли стала бухгалтером-практиком, побачила в ній безліч плюсів:
1. Розвивається логічне мислення. Японські кросворди і ребуси «відпочивають» порівняно з формуванням проводок! І якщо перше хоббі, то в роботі вміння правильно все «повязати» дуже високо цінується. Звичайно, згодом перестаєш замислюватися над тим, як і чому вибираєш той чи інший рахунок, робиш це «на автоматі».
2. Набуваються навички. Повторення мати навчання. І те, що спочатку давалося важко, після декількох спроб забирає мало часу. За рахунок цього впродовж робочого дня можна віднайти час для відпочинку та самоосвіти.
3. Покращується самодисципліна. У бухгалтерії важлива будь-яка дрібничка, будь-яка деталь. Мимохіть звикаєш робити все ретельно й на совість. Усе мусить сходитися «копієчка в копієчку»! Сприймаючи цю настанову як дання, починаєш ретельніше планувати й контролювати також особистий бюджет, що стримує від непродуманих витрат.
4. Постійний потік нової інформації. Якщо Ви «товаришуєте» з цифрами, за сухими документами та звітами можна побачити вкрай цікаву картину ведення бізнесу. Адже всі господарські операції фірми «проходять» через руки бухгалтера. Людина, схильна до аналізу, може відстежити за бухгалтерією ефективність управлінських рішень керівництва.
Крім того, сучасне життя вимагає від бухгалтера гнучкості й постійного підвищення кваліфікації. На цій посаді доводиться постійно навчатися, оскільки змінюється законодавство, зявляються нові інструменти, програми і технології. Загалом нудьгувати не доведеться.
5. Стабільність. По-перше, приблизний обсяг роботи заздалегідь відомий і можливе планування. Рідко доводиться робити щось «на вчора». По-друге, попит на спеціалістів завжди залишається високим. Навіть у 40-50 років бухгалтеру не загрожує відмова на новій вакансії. Навпаки, досвід завжди працює на Вас.
6. Спілкування. Бухгалтеру доводиться мати справу з багатьма особами. Набувається впевненість у собі, вміння говорити «ні», наполягати на своєму і знаходити підхід до різних співрозмовників.
7. Влада. Ви маєте право вимагати звіт навіть у керівництва фірми. А звичайні співробітники будуть зацікавлені в гарних стосунках з Вами від Вас чимало залежить. Наприклад, чи вчасно оплачено рахунки, видано зарплату тощо.
8. Можливість працювати на себе. Зараз багато невеличких компаній віддають ведення бухгалтерії «на сторону». Ставши гарним спеціалістом, Ви можете взяти на обслуговування одну чи декілька фірм. При цьому Ви будете самі розпоряджатися своїм часом, та й доход зросте. А якщо замислитеся над відкриттям власного бізнесу, бухгалтерські тонкощі не будуть для Вас «темним лісом».