У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

.Ручна ковка має тисячолітню історію

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-03-13

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 26.4.2025

Розділ 1

Изм.

Лист

№ докум.

Підпис

Дата

Лист

                                     Вступ                                                                                                                                                                             

1.Ручна ковка має тисячолітню історію. Однак самий розквіт кування, як ремесла, припадає на XI - XII століття. Місце, де здійснювалася кування, називалося кузнею, а сам ремісник - ковалем. Коваль вважався найбільш шанованою людиною в селі, односельці вважали, що він наділений магічним даром. У Древній Греції покровителем ковалів і ремісників вважався бог вогню і ковальського ремесла Гефест, син Зевса і Гери.                                              Ще за часів Київської Русі ковалі майстерно кували із заліза і сталі предмети побуту, сільськогосподарські знаряддя, інструменти ремісників, зброю і обладунки, кінську збрую. Всі ці вироби призначалися для практичного використання, а тому вони робилися добротно, добре відповідали своїм функціям.

З плином часу кування металів поширилася настільки, що в містах стали з'являтися ковальські корпорації. Повною мірою ручна художня ковка проявила себе в мистецтві XVII-XVIII століть, коли ковалі почали виготовляти різьблені огорожі для палацово-паркових ансамблів. Ковані вироби стали активно використовуватися в архітектурі. Художню ковку застосовували при виготовленні різьблених дверей і ставень, кованих решіток, оформлення перил та сходових огорож. Кування також активно стала використовуватися в архітектурі.

Основними інструментами для ручного кування завжди були і залишаються - молот і ковадло. Однак, в останні століття арсенал коваля значно розширився, з'явилося нове ковальське устаткування, що дозволяє виробляти витончені ковані вироби і значно полегшують працю коваля. 

У XX столітті на зміну ручному куванні прийшли зварні конструкції, що пов'язано з розвитком прокатного і штампувального виробництв, ручна художня ковка стала спрощуватися.                                                           

Відродження ручної художньої ковки для сучасного декоративно-прикладного мистецтва має величезне значення. В даний час популярність кованих виробів зростає. Прикраса будинку, саду, квартири і офісу кованими предметами інтер'єру стало дуже популярним у заможних людей. Ніщо не може так перетворити, підкреслити індивідуальність квартири, будинку, саду, як по-справжньому красиві і стильні ковані деталі інтер'єру.Ручне художнє кування є одним з останніх збережених "живих" ремесел в наше століття стандартних виробів, що виробляються масовим тиражем.

2. Немає такої області в  людському житті,  в якій не застосовувалися б зварювальні роботи. Це і космонавтика, і область охорони здоров'я, і машиностроєніє.да яку не візьми галузь,  скрізь знайдеться  вживання зварювальним роботам.   Не лише на землі, але і під водою, а так само у відкритому космічному просторі проводяться зварювальні роботи. Виробництво зварювальних робіт проводиться там, де необхідне міцне

Изм.

Лист

№ докум.

Підпис

Дата

Лист

          

з'єднання, яких-небудь матеріалів. Найбільш економічний і ефективний спосіб з'єднання металів – це зварка.  Немає іншого існуючого способу з'єднати декілька металевих деталей, що роблять їх єдиним  і цілим   виробом.

Виробництво зварювальних робіт  - це найважливіший технологічний процес. Не  останню роль в цьому процесі відводиться  фахівцям, що займаються зварюванням. Висококваліфіковані зварювальники жадалися у всі часи,  в якій би економічній  ситуації не знаходилася країна. В даний час розвитку високих технологій не залишилася осторонь і зварювальна індустрія. Йде постійне поліпшення  технології зварювальних робіт. Виробляється  оптимізація часу,  що відводиться на зварювальні процеси, із зменшенням витрат на них.

Зварювальне  виробництво  займає  величезну область у виробничих  технологіях  будь-якої галузі.  Зварювальні технології застосовуються не лише при будівництві, але при реконструкції і демонтажі металоконструкцій.  Залежно від призначення металевих конструкцій  виробництво зварювальних робіт проводиться різними способами.

Зварювальні роботи  грають помітну роль в розвитку індустріальних проектів і розвитку міст і селищ. Адже мости, що сполучають береги річок виготовлені за допомогою зварки. А автодорожні розв'язки в містах, теж створені завдяки виробництву зварювальних робіт. Все на чому ми їздимо, літаємо,  створено при вживанні зварювального виробництва.




1. тема менеджмента качества Руководство по качеству Сибирского профессиональнопедагогического кол
2. Детектор лжи и его практическое применение в следственно-судебной практике
3. Процесс создания и функционирования общественных объединений
4. Экономический рост, источники и модели Политика экономического роста
5. Биография Эдгара Берроуза
6. РЕФЕРАТ дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук Львів ~ Дисер
7. Ознакомление с интерфейсом программного обеспечения атомносилового микроскопа основными параметрами уп
8. Антигистамины
9. РЕФЕРАТ дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата архітектури Київ ~ Дисертаці
10. Общая физика раздел Механика