Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Тема 6. Облік операцій банку з цінними паперами Облік фінансових інвестицій Фінансові інвестиції це ак

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 24.11.2024

                 Тема 6 . Облік операцій банку з цінними паперами( Облік фінансових інвестицій)

Фінансові інвестиції — це активи, які утримуються інвестором з метою збільшення прибутку (відсотків, дивідендів тощо), зростання вартості капіталу або інших вигод для інвестора.

Короткострокові (поточні) фінансові інвестиції— це інвестиції, які утримуються ін'вестором на строк, що не перевищує один рік, і які можуть бути вільно реалізовані в будь'який момент.

Довгострокові (непоточні) фінансові інвестиції— це інвестиції, які утримуються інвес'тором на період більше одного року, а також усі інвестиції, які не можуть бути вільно реалізовані в будь'який момент.

Цінні папери — це документи встановленої форми з відповідними реквізитами, що посвідчують грошові або інші майнові права, визначають взаємовідносини особи, яка їх розмістила (видала), і власника, та передбачають виконання зобов’язань згідно з умовами їх розміщення, а також можливість передачі прав, що випливають із цих документів, іншим особам.

Пайові цінні папери— цінні папери, які посвідчують участь їх власника у статутному капіталі (крім інвестиційних сертифікатів та сертифікатів фондів операцій з нерухоміс'тю), надають власнику право на участь в управлінні емітентом (крім сертифікатів фондів операцій з нерухомістю) і отримання частини прибутку, зокрема у вигляді диві'дендів, та частини майна у разі ліквідації емітента (крім сертифікатів фондів операцій з нерухомістю).

Боргові цінні папери— цінні папери, що посвідчують відносини позики і передба'чають зобов’язання емітента сплатити у визначений строк кошти відповідно до зо'бов’язання.

Іпотечні цінні папери— цінні папери, випуск яких забезпечено іпотечним покриттям (іпотечним пулом) та які посвідчують право власників на отримання від емітента нале'жних їм коштів.

Приватизаційні цінні папери— цінні папери, які посвідчують право власника на безо'платне одержання у процесі приватизації частки майна державних підприємств, держа'вного житлового фонду, земельного фонду.

Похідні цінні папери— цінні папери, механізм випуску та обігу яких пов’язаний з правом на придбання чи продаж протягомстроку, встановленого договором, цінних паперів, інших фінансових та/або товарних ресурсів.

Контроль— це повноваження керувати фінансовою та операційною політикою підприємства для отримання вигоди від його діяльності.

Інвестиції в торгові цінні папери— це інвестиції в цінні папери, що були придбані інвестором для перепродажу та з метою отримання прибутку від ко'роткотермінових коливань їх ціни або дилерської маржі;

Інвестиції в цінні папери, що утримуються до погашення — це інвестиції в боргові цінні папери з фіксованими платежами або платежами, що можна визначи'ти, а також фіксованим строком погашення, щодо яких інвестор має реальний намір та змогу утримувати їх до строку погашення;

Інвестиції в цінні папери, наявні для продажу— це інвестиції в цінні папери, які не належать до торгових цінних паперів та цінних паперів до погашення.

Зменшення корисності цінних паперів— це втрата економічної вигоди, яка спричинена однією або кількома збитковими подіями, які відбулися після первісного визнання цін'них паперів і мають вплив на очікувані майбутні грошові потоки за цінними паперами

Портфель цінних паперів— це згрупована інформація з обліку інвестицій у цінні папери за їх видами і призначенням з метою складання фінансової звітності.

Асоційована компанія (підприємство) — це компанія, у якій інвестор має суттєвий вплив і яка не є ні дочірньою компанією, ні спільним підприємством інвестора.

Дочірня компанія (підприємство)— це компанія, яку контролює інша компанія (відо'ма як материнська компанія). Контроль передбачає, що материнська компанія (банк) прямо або через дочірні компанії володіє більше ніж 50 % голосів об’єкта інвестування.

Дисконт — це різниця між номінальною вартістю цінних паперів та їх вартістю під час первісного визнання без урахування нарахованих на час придбання процентів, як'що така вартість нижча номінальної вартості.

Премія — це перевищення вартості цінних паперів під час їх первісного визнання без урахування нарахованих (накопичених) начас придбання процентів над їх номіна'льною вартістю.

Метод участі в капіталі— це метод обліку інвестицій, згідно з яким балансова вар'тість інвестицій відповідно збільшується або зменшується на суму частки інвестора в чистому прибутку (збитку) об’єкта інвестування за звітний період та на суму частки ін'вестора в сумі зміни загальної величини власного капіталу об’єкта інвестування за звіт'ний період




1. задание С21 где необходимо привести пример иллюстрирующий грамматические явления
2. Косвенное налогообложение в РФ
3. тема в обществе действуют преимущественно социальные а не биологические законы.
4. Теплогазоснабжение и вентиляция Выполнила- ст
5. Вариант 1 1 Компания которая при разработке собственных маркетинговых стратегий наблюдает как за покупате
6. Дикторское мастерство Содержание учебного материала охватывает 1 семестр- практические индивидуальные
7. Как готовиться к экзамену по русскому языку и литературе
8. Воспитание волевых качеств в подвижных играх у детей старшего дошкольного возраста.html
9. Административно-территориальное устройство России
10. Гражданская война и интервенция
11. 19 УПРАВЛЕНИЕ ИЗМЕНЕНИЯМИ
12. Шарлоттский эксперимент
13. на тему- Управление объектом с упругими свойствами
14.  Абсолютные техникоэкономические показатели [3]
15. ВАЖНЫХ ПОТРЕБНОСТЕЙ ПАЦИЕНТА ЖАЛОБЫ ДЫШАТЬ- Субъективные данные-
16. Тема Кла
17. Классики русской философии и европейская философская традиция
18. Круговорот химических элементов в биосфере
19. учебник по социологии 1920 Листы из русского дневника 1924 Социология революции 1925 и др
20.  Какие виды текста использованы- а вводный б информационный в обобщающий г заключительный