Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
План-конспект уроку з англійської мови для учнів 6-х класів
Урок 25
Тема: Літні канікули
Підтема: Домашні справи.
Мета: Повторити ЛО теми.
Розвивати комунікативні вміння учнів.
Повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів. Удосконалювати техніку читання. Прищеплювати любов до праці.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (НО).
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Т: Good morning, children! Ps: Good morning, teacher!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we'll speak about house chores. You'll remember the words on the topic and practise them in texts, games and exercises. You'll also revise the Past and Present Tenses.
3. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр. 1 (с. 26).
Учні по черзі читають відповіді на запитання за текстом вправи.
2) РЗ, впр. 2 (с. 27).
Учні по черзі читають речення вправи, називаючи слова, які вони використали, щоб заповнити пропуски в тексті.
3) РЗ, впр. З (с. 27).
Учні по черзі читають лише те речення з пари, що побудоване правильно.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Учитель роздає дітям картки для роботи в парах. Учні повинні скласти діалог із поданих реплік.
Т: Look at the cards. You can see the phrases from the dialogue on the topic «Household Chores» there. Use them to make up a dialogue. Now act out the dialogue in pairs. Учні в парах відпрацьовують діалог. Одна-дві пари учнів, за бажанням, розповідають діалог класу.
НО:
Use the phrases to make up a dialogue. Why don't you wash the dishes then? Why is it so important? Stop complaining! You've already asked me three times. OK, I'll do what you want. But you take the dog out. Alright? Haven't you washed the dishes yet? But you haven't done it! Because our Mum will be back home in half an hour. I've cleaned our room and taken the rubbish out. And you promised to wash the dishes. Agreed. |
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 52).
1) Етап підготовки до читання.
а) Впр. 1а (с. 52).
Т: Look at Ann's notes. Tell what Ann has already done and what she hasn't done yet.
Учні читають нотатки Ганни стосовно виконання домашніх обов'язків та складають усні повідомлення у теперішньому доконаному часі про те, які домашні справи Ганна вже виконала, а які ще ні.
P1:. Ann has taken the rubbish out.
P2: Ann hasn't taken the dog out yet.
P3: Ann hasn't ironed her clothes yet etc.
б) Впр. lb (c. 52).
Бесіда в режимі T>Р1>Р2>Р3.
Учитель звертається до учнів із запитаннями, а учні по черзі відповідають.
Т: Look at Ann's notes again. Which of these things do you usually/often/never do about the house? Which of these things do you like doing about the house? Which of these things don't you like?
2) Етап читання.
T: Let's read the text and tell how the children shared their household chores. Учні ланцюжком читають текст і відповідають на запитання.
3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.
а) Впр. 2Ь (с. 52).
Учні усно закінчують подані речення відповідно до тексту вправи.
б) Бесіда в режимі T>Р1>Р2>Р3.
Т: What household chores are mentioned in the text? What was Dan going to do? What did Ann tell Dan to do? What did Ann do to help Dan? What was there on the table when Ann was sweeping it with the vacuum cleaner? What did Dan have to do to find his tiny screw?
2. Читання вірша «Visiting Grandpa». Впр. 3 (с. 53).
Учитель читає вірш, а учні хором повторюють його. Потім двоє-троє учнів, за бажанням, декламують вірш перед класом.
3. Розвиток умінь мовлення. Впр. 4 (с. 53).
Діти в парах інсценують одну з двох поданих ситуацій. Потім дві пари учнів інсценують ці ситуації перед класом.
4. Повторення: теперішні та минулі часи дієслів.
1) Впр. 5 (с. 53).
Учні самостійно заповнюють пропуски формою дієслова відповідного граматичного часу. Потім по черзі читають ці речення. Решта класу слухає та виправляє помилки.
2) Гра «Simple Simon».
Учитель читає речення з дієсловами різних граматичних часів, що містять помилки (ці речення нібито складені простаком Саймоном). Учні повинні усно виправити помилки в реченнях.
Т: Simple Simon made some mistakes in the sentences. Let's correct them. «I am sweep the floor now».
Ps: I am sweeping the floor now. T: «I look after my little sister yesterday». Ps: I looked after my little sister yesterday. T: «I were doing my homework when the telephone rang». Ps: I was doing my homework when the telephone rang. T: «I has already tidied up the room». Ps: I have already tidied up the room. T: «I am going to helping my grandma today». Ps: I am going to help my grandma today etc.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі T>Р1>Р2>Р3.
Т: What topic have we discussed at the lesson today? What did you practise to speak about? What grammar rules have we revised? Let's remember as many household chores as you can.
Учні пригадують види домашньої діяльності, а вчитель записує їхні назви на дошці.
PAGE \* MERGEFORMAT 1