Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Харчові добавки ' природні і синтезовані хімічні сполуки призначені для введення в харчові продукти з мет

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 9.11.2024

   68.  Харчові добавки – природні і синтезовані хімічні сполуки, призначені для введення в харчові продукти з метою прискорення або поліпшення їх технологічної обробки, збільшення термінів зберігання, консервування, а також зберігання або надання готовим продуктам харчування певних органолептичних властивостей (кольору, запаху, смаку, консистенції). Харчові добавки позначаються маркуванням Е і трьома цифрами, які позначають, що це конкретно за добавка і який її хімічний склад.

  До цих пір в нашому співтоваристві ведуться дебати про вплив харчових добавок на організм людини. Доведено безліч фактів негативного впливу таких речовин. У зв'язку з вживанням барвників та консервантів частішають випадки алергії і запальних реакцій, виникають печінкові коліки, стомлюваність, зміна психоемоційного стану людини. Порушується робота кишечника і шлункового тракту, що нерідко призводить до онкології і серцево-судинним захворюванням. Потрапляючи в організм людини харчові добавки, підвищують рівень холестерину, що особливо небезпечно для літніх людей. Більш того, при його частому вживанні людина взагалі перестає відчувати нормальний смак продуктів харчування.

  До вибору продуктів харчування слід підходити дуже відповідально. Основне правило при виборі продуктів є уважне розгляд етикетки. Необхідно вибирати ті продукти, які найменше насичені харчовими добавками.

  69. Біоетика (біомедична етика) — це міждисциплінарна наука, що займається вивченням морально-етичних, соціальних і юридичних проблем медичної діяльності в контексті захисту прав людини, охоплює моральну проблематику, пов'язану з розвитком біомедичних наук, які стосуються питань генетики, медичних досліджень, терапії, турботи про здоров'я і життя людини.

  70. Біологі́чна безпе́ка — стан середовища життєдіяльності людини, при якому відсутній негативний вплив його чинників (біологічних, хімічних, фізичних) на біологічну структуру і функцію людської особи в теперішньому і майбутніх поколіннях, а також відсутній незворотний негативний вплив на біологічні об'єкти природного середовища (біосферу) та сільськогосподарські рослини і тварини.

       Біозагрози -  особливо небезпечні інфекції, а також захворювання, які викликаються патогенами,  що є дуже небезпечними з соціальної чи економічної точок зору: туберкульоз, ВІЛ-СНІД, гепатити, сальмонельоз, пандемії грипу тощо. Існують біозагрози у вигляді неякісної їжі і питної води, чи неякісних медикаментів, або різних інтоксикантів, що знаходяться у навколишньому середовищі, наприклад, інсектициди і пестициди, важкі метали, або радіонукліди. Їх проникненням до продуктів харчування, до питної води може бути вкрай шкідливим для організмів людей та тварин. До біозагроз також відноситься свідоме, чи несвідоме створення небезпечних мікроорганізмів чи токсинів або біологічно-активних речовин при проведенні біологічних досліджень, при біотехнологічний діяльності або у фармацевтичній чи харчовій промисловості.

71. ГМО корисні чинники:

    - ГМО дозволяють виробляти більше харчової продукції, яка дешевша й смачніша, ніж дають традиційні культури;
    - рослини можна модифікувати так, щоб вони містили більше поживних речовин і вітамінів
    - генетично модифіковані рослини можна пристосовувати до екстремальних умов
    - використання ГМО стійких до шкідників, дозволить менш інтенсивно обробляти поля хімікатами;
    - продукти харчування, що містять ГМО, можуть стати корисними для здоров'я, якщо в них вживити вакцини проти різних хвороб

   ГМО негативні чинники:

  1.  пригнічення імунітету
  2.  викликає алергію
  3.  загроза екології
  4.  колосальна токсичність для організму
  5.  негативно позначається на слизовій шлунка
  6.  призводить до стійкості мікрофлори кишечника до антибіотиків
  7.  впливати на роботу генного апарату мікроорганізмів кишечника, викликаючи їх мутацію, яка на думку вчених, викликає розвиток ракових клітин



1. Расчеты с песоналом по оплате труда
2. а прямого консорціумного кредитування 75
3. 00 1
4. Разработка регулятора температуры обратной воды калорифера
5. Феникс 1997 ББК 22.html
6. РЕФЕРАТ дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук1
7. Стихосложение
8. Плата за недра в Краснодарском крае
9. на тему- ldquo;Макроелементи P K S Cl C Mg N Ferdquo; Коломия ~ 2001 ldquo;Макро
10. 2014 Постоянно с 21 января 16-30 детский Марина Новикова
11. . Бюджет продажів або виторгу.
12. Задание- Помочь детям развивать в себе привычку к здоровому и творческому образу жизни; Выработать умен
13. Литературные кафе Санкт-Петербурга начала XX века
14. лекция ISBN 50400S7539 Viktor E
15.  Браве торларыны~ 14 т~рі
16. философия @ 0
17. Заболевания поджелудочной железы панкреатиты
18. то сторона часть объекта представляет собой результат абстрагирования исследователя
19. КПоппер и ДДеннет архитектура сознания согласно Открытой и Закрытой Вселенной
20. і. Українка громадянка України