Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
16. Системи Plug and Play
Коли ви включаєте комп'ютер, що відповідає стандарту Plug and
Play, то виконуються наступні 5 кроків:
1. Системний BIOS ідентифікує пристрій на материнській платі(Включаючи тип шини), а також зовнішні пристрої, такі як диски, клавіатуру, відеодисплей і інші адаптери.
2. Системний BIOS визначає вимоги ресурсів кожного пристрою(IRQ, DMA, I / O і адреси пам'яті). Деякі пристрої не вимагають всіх цих чотирьох ресурсів. На цьому кроці системний BIOS визначає, які з пристроїв мають фіксовані значення ресурсів, а які є пристроями Plug and Play, чиї значення ресурсів можуть бути реконфігуріровани.
3. Операційна система Chicago надає ресурси, що залишаються після розміщення фіксованих ресурсів, кожному пристрою Plug and Play. Якщо є кілька різних пристроїв, то може знадобитися багато ітерацій процесу розміщення ресурсів для винятку всіх ресурсних конфліктів шляхом зміни ресурсних присвоювання пристрої Plug and Play.
4. Chicago створює кінцеву системну конфігурацію і зберігає дані розміщення ресурсів для цієї конфігурації в регістрі (Registry).
5. Chicago відшукує каталог CHICAGO \ SYSTEMS \ для того, щоб знайти необхідні для влаштування драйвери. Якщо драйвер пристрою не знайдений, то з'являється діалогове вікно з вимогою поставити дискету виробника з драйвером у дисковод А. Chicago завантажу драйвер в пам'ять і потім закінчує початкові операції.
Найбільш важливим елементом системи Plug and Play комп'ютера є
системний Plug and Play BIOS. Специфікація BIOS Plug and Play 1.0а
додає наступні три нових головних компонента до звичайного BIOS:
Управління ресурсами обробляє основні системні ресурси:
пам'ять прямого доступу (DMA), запити переривань (IRQ), введення / висновок(I / O) та адреси пам'яті. Ці системні ресурси поділяються різними пристроями, що і призводить до конфліктів. Диспетчер ресурсів Plug and Play BIOS відповідає за конфігурування завантажувальних пристроїв на материнській платі, а також будь-яких пристроїв Plug and Play.
Управління конфігурацією під час виконання є новим для РС. Plug and Play BIOS включає в себе можливість реконфігурації пристроїв після завантаження операційної системи. Це засіб особливо важливо для портативних комп'ютерів з пристроями PCMCIA, які можна заміняти, не вимикаючи комп'ютер. Раніше операцій система розглядала всі пристрої, зазначені BIOS, як статичні; це вимагало перезавантаження портативного комп'ютера
після заміни пристрою PCMCIA.
Управління подією визначає під час роботи комп'ютера, коли пристрій видалено або додано до системи. Plug and Play BIOS 1.0а надає управління подією тільки для пристрою PCMCIA портативних комп'ютерів, так як гаряча заміна адаптерів стаціонарних комп'ютерів не є безпечною. Управління подією пов'язане з управління під час виконання для реконфігурірованія системи.