Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Тема- Подорож до Сполучених Штатів Америки Підтема- Сполучені Штати Америки

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 28.11.2024

План-конспект уроку з англійської мови для учнів 6-х класів

УРОК 91

Тема: Подорож до Сполучених Штатів Америки

Підтема: Сполучені Штати Америки.

Мета: Ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом теми. Удосконалювати вміння усного мовлення. Розвивати комунікативні вміння учнів. Продовжувати формувати навички читання. Практикувати учнів у письмі. Навчати працювати з картою.

Виховувати інтерес до життя людей у Сполучених Штатах Америки.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (НО^, для індивідуальної роботи (Н02).

ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Hello! Nice to see you! Ps: Nice to see you, too!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll speak about a very interesting country where people speak English — about the United States of America. But let's start with checking on your homework.

3. Перевірка домашнього завдання.

1)P3, впр. 1 (с. 85). Учні по черзі читають слова, які вони розшифрували і записали у зошити.

2)РЗ, впр. 2 (с. 85). Учні ланцюжком читають запитання до тексту і відповіді на них.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Учні в парах обговорюють запитання, подані на картках, і записують свої відповіді на них. Потім повідомляють свої відповіді учителю.

Answer the questions.

Who discovered the USA?

What were the first people in the USA?

How many states are there?

What is the national language in the USA?

What is the capital of the USA?

What is the largest city of the USA?

How is the house where the President lives and works called?

Who is the President of the USA?

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Rhyme 1. Вивчення вірша «America The Beautiful». Впр. 1 (с. 154).

1) Презентація вірша.

Учитель читає вірш, а учні хором повторюють його.

2) Опрацювання лексичного матеріалу вірша.

Учитель просить дітей назвати слова, які автор вірша застосовує для характеристик країни. Потім двоє-троє учнів, за бажанням, декламують вірш перед класом.

Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 154).

1) Етап підготовки до читання.
Впр. 1с (с.
154). Бесіда в режимі T—> Р1—> Р2—> Р3.

Т: Look at the pictures on page 154 and tell what America is famous for.

Учні роздивляються малюнки та складають усні повідомлення про те, чим відомі Сполучені Штати Америки.

2) Етап читання.

Т: Read the text and complete the table.

Учні самостійно читають текст і заповнюють таблицю (Н02).

Read the text and complete the table.

The name of the country

Number of states

Capital city

The location of the capital city

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Бесіда в режимі T—> Р1—> Р2—> Р3.

Т: What are the names of America? How many states are there? What is the name of the capital city? Is the capital located in a state? Where is it located?

б) Впр. З (с. 155).

Учні в парах обговорюють запитання, подані у вправі.

Speaking 3. Розвиток умінь мовлення. Впр. 4 (с. 155).

Робота з картою (с. 180).

Учні працюють у парах: по черзі загадують якийсь із американських штатів  ставлять загальні запитання, щоб здогадатися, який це штат. Потім просять одного назвати штати по буквах.

Vocabulary Practice 4. Активізація ЛО теми.

1)Впр. 5(с. 155). Учні заповнюють пропуски в реченнях вправи поданими словами і ланцюжком читають ці речення.

2) Гра «Missing Letters».

Учні в парах складають завдання один для одного: пишуть слова з пропущеними літерами за темою «Сполучені Штати Америки». Потім заповнюють пропуски в словах і перевіряють один одного.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

  1.  РЗ, впр. 1 (с. 86), письмово.
  2.  РЗ, впр. 2 (с. 86), письмово.

2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі T—> Р1—> Р2—> Р3.

Т: What topic have we discussed today? What have you learned to speak about? Tell one thing you've found out about the USA at the lesson today. Учні по черзі дають відповіді на запитання.

PAGE   \* MERGEFORMAT 1




1. Включает сложный полимер пептидогликан
2. Адсорбційні методи очищення відвідних газів від газоподібних компонентів
3. что такое. Например если вам необходимо раскрыть сущность и задачи эстетического воспитания в школе то ес
4. Реферат- Исполнение приговора
5. Юриспруденция Н
6. Индия
7. тема Лексикограмматический строй речи Сентябрь Детский сад
8. распрна все процессуальные отношения в процессе судопроизводства
9. тот кто создает прекрасное
10. тема ; Решить матричным способом и по формулам Крамера
11. Тема России и революции
12. Страхование- виды, проблемы
13.  Парная регрессия и корреляция
14. Определим источники концентраций напряжений в опасных сечениях
15. Исследование и оценка динамики и состава оборотных средств
16. тематических пакетах языках программирования высокого уровня имеются датчики случайных чисел генерирующи
17. Тематика- різноманітна
18. РЕФЕРАТ дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук Харків
19. где проступает асфальт а нос и щеки больше не щиплет мороз
20. тема трудового права Трудове право провідна галузь українського права яка є сис темою правових норм що р